Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:18
Autor Wiadomość
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-06-08, 09:37   

Ludzie chcą po prostu wierzyć, że są popularni i kochani poprzez internetowe znajomości.
Ja przez epuls lub gorono nigdy jeszcze nie nawiązałem żadnej znajomości, gdy ktoś do mnie pisze "pogadamy" nie odpisuję, bo takie znajomości nie trwają nigdy długo...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-06-08, 18:45   

Cytat

Ludzie chcą po prostu wierzyć, że są popularni i kochani poprzez internetowe znajomości.


Ktoś już ukuł nazwę dla tego zjawiska - mikrocelebrytyzm...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-08, 19:07   

A ja bym powiedziała, że przez Internet po prostu o wiele łatwiej zawrzeć jakąś przyjaźń czy chociażby znajomość. Gorzej jak już przychodzi do poznania danej osoby w niewirtualnym świecie... Choć szczerze przyznam, że mam kilku znajomych poznanych właśnie przez Internet i jakoś nie mogę powiedzieć, że są inni czy też gorsi ponieważ poznałam ich przez kabelek :P . Lol... Co to za różnica jak poznajemy ludzi? Ważne żeby byli po prostu w miarę w porządku i można by było się z nimi dogadać. A przyjaźń to już tylko kolejny etap danej znajomości.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-06-08, 22:32   

Zzielona napisał/a:

przez Internet po prostu o wiele łatwiej zawrzeć jakąś przyjaźń czy chociażby znajomość. Gorzej jak już przychodzi do poznania danej osoby w niewirtualnym świecie


no tak, ale nie ma nigdy pewności, że się trafi na kogoś uczciwego...

[ten post jest setny :luka: ]

[ Dodano: 18-04-2009, 01:57 ]
=> http://wiadomosci.gazeta....nace_Grono.html
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-04-18, 22:58   

dopiero teraz zauważyli, że grono się kończy ? gdzieś nawet widziałem porównanie ostatnich zmian na gronie z wyglądem facebooka ;) - ktoś dociekał czy przypadkiem ten drugi nie kupił grona.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-04-19, 20:23   

Htsz napisał/a:

dopiero teraz zauważyli, że grono się kończy ? gdzieś nawet widziałem porównanie ostatnich zmian na gronie z wyglądem facebooka ;) - ktoś dociekał czy przypadkiem ten drugi nie kupił grona.


i wraz z tymi zmianami gdzieś mi uciekła... no właśnie, coś, co sprawiało, że z chęcią wchodziłam na grono codziennie, rozmawiałam z ludźmi wyparowało wraz z "nowym" wyglądem grona i jego polityką wobec użytkowników. dlatego bez żalu przestałam opłacać gronowladnego (tylko dla moderacji, sic!) - przestało mnie bawić robienie ze mnie kretynki i wkładanie w jeden worek z napisem "do odstrzału".

teraz czuję się lżejsza i mam wszystko w nosie - używam stylish dla FF i mam to o co mi chodzi, a nie szajs, jaki wciska administracja :)
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-04-19, 21:28   

teneniel, ja nadal wchodzę na grono codziennie, bo już się trochę w nim odnalazłem... Wystarczy trochę treningu xD.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-04-19, 21:53   

miglu149, tu nie chodzi o trening (bo umiem się poruszać po nowym gronie)... raczej o niezatarte wrażenie, że grono.net wie lepiej ode mnie czego jako użytkownik oczekuję od serwisu.
problem w tym, że to co oni wymyślili, to oczekiwania dla typowego 12-latka, a moje spostrzeżenia i uwagi zostały zbyte, obśmiane i w niektórych przypadkach wręcz wulgarnie skierowane do użytkownika.

jeśli tak traktują "klienta" to nie dziwne, że wielu ludzi wręcz się zniechęciło i to do tego stopnia, że pokasowali konta (zanim szanowna dyrekcja grona na złość użytkownikom usunęła link do zamrożenia/usunięcia konta).
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-04-20, 15:05   

teneniel, czyli bardziej chcesz im zrobić na złość? Wiem, że głupio postąpili, ale nie chcę przez nich tracić konta w tym serwisie...
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-04-20, 15:59   

jakie tam na złość.
chyba tylko oni sobie nazłość robią :]
po prostu nie mam ochoty się użerać z kretyńskim podejściem do "klienta", a ich sposób wyrażania "aprobaty" dla nowego i "cudownego" wyglądu i "dodatków" i dezaprobaty dla użytkowników, którym się to nie podoba kompletnie zdjął mi różowe okularki na pogląd serwisu i totalnie zniechęcił do niego - przestało mi zależeć na tym serwisie, więc jeśli stanie sie tak, jak to przedstawił ww. artykuł, to wcale się nie zasmucę, że grono upadnie doszczętnie.

póki co loguję się codzienne na tylko parę chwil - zanim nastąpiły tak gwałtowne i propokemonowe zmiany logowałam się z chęcią i zostawałam na dłużej by pogadać z ludźmi.
teraz to tylko po to by sprawdzić skrzynkę odbiorczą i ew. zerknąć czy cokolwiek sie zmieniło, ale codziennie doznaję zawodu.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz