Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany:    

To tylko mój FB zmarł śmiercią naturalną? Z czystego lenistwa przestałam wrzucać posty na prywatnym i dublować je na FP. Ale wasze polajczam. Żeby nie było. Myślicie, żeby bardziej przyłożyć się do FP? W ogóle jak uważacie - lepiej mieć prywatny FB z 3 tyś znajomych czy FP z polajczeniem niejednokrotnie postronnych osób? Taka zagwostka na dziś.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-01-29, 22:32   

morgoth666 napisał/a:

Ale wasze polajczam. Żeby nie było.


a po co? chyba, że przeczytałaś nasze blogi i wszystkie tak Ci się spodobały, ale zakładam, że na blogi nawet nie zerknęłaś ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-01-29, 22:36   

Wydzieliłem z tematu "pokaż swój fanpage", bo padły pytania.

Limit jest chyba 5000 znajomych, więc jak planujesz więcej fanów, to raczej tylko fanpage.
Z uwagi na to, że treści na tego typu stronach nie są Twoje i w każdej chwili możesz stracić do nich dostęp, to bym traktował raczej jako powiadamiacz o nowościach a społeczność budował na jakimś blogu/witrynie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-01-29, 23:12   

Polajczam, nie polajczyłam. Oglądam pomału i patrze co kto ma:) No tak z "nie moje" to racja, generalnie chodzi mi o coś innego. Jeśli nagle zapragnę ogólnopolskiego poklasku i natychmiastowego utwierdzania mnie w przekonaniu, że jestem bez konkurencyjna w tym co robię (żartuje!!! :P ) i wystawię post p.t : "Patrzcie na mój wpis, musicie to zobaczyć, bo bez tego wasze życie stanie się całkowicie bezwartościowe" (to jest autoironia, zacznijcie się do tego przyzwyczajać, bo mam tak na co dzień) to lepiej jak zrobię to na prywatnym FB (czasem wrzucam jakieś linki, bardziej z chęci pokazania czegoś ciekawego, niż laszczenia się czy jak wolicie "sadzenia") czy jak będę to robić na Oficial Cóś Tam. Jakim sposobem lepiej łechtać swoje nienażarte ego?
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-30, 11:08   

Ja założyłam fanpage swojego bloga i powoli zbieram fanów, jednak ciężko jest, nie da się ukryć...
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-01-30, 13:51   

Administruję służbowo kilka FP. I wyraź sobie przed Sylwestrem dostaję cotygodniową statystykę i ...... a ku ku ! Na jednym z nich widzę taki szał, jakby co najmniej rozdawali za wpis po telewizorze 42 cale. Jestem w szoku, więc dzwonię zapytać właściciela. Wyszło na to, że płacą za nabijanie statystyk, ale to takie pieniądze, że głowa mała i w moim (i pewnie Twoim) przypadku skórka nie warta wyprawki.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-01-30, 20:18   

a po co płacić za sztuczne nabijanie statystyk? Przecież to liczby czytelników nie zwiększy
 
  podziel si� tym postem na:
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-01-30, 23:02   

Zależy do czego masz FP. Jeśli musisz mieć określoną ilość fanów bo.. po prostu musisz, bo od tego zależy Twoja wypłata, Twoja kariera czy coś tam, to tak. Ale po to żeby nabić statystyki na Blogu......to sorry. Tylko raz byłam postawiona w sytuacji, gdzie ilość fanów FP zaważyła na losach mojej dalszej kariery zawodowej. Dlatego cały czas myślę: rozwijać prywatną stronę, czy poświęcić czas na FP.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-01-30, 23:22   

morgoth666 napisał/a:

Dlatego cały czas myślę: rozwijać prywatną stronę, czy poświęcić czas na FP.
Pisałem wyżej :P rozwijać stronę a FB, Twitter, Google+ i całą resztę wykorzystywać głównie do powiadamiania o nowościach.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-31, 08:50   

Tak właśnie robię ;) wszystkie posty piszę na blogu, a na fanpagu tylko powiadamiam o nowych postach i organizuję konkursy, żeby zwiększyć atrakcyjność ;)

p.s. Nie będę miała nic przeciwko, jesli polubicie mój fanpage :super:
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-02-06, 12:03   

Moim zdaniem jest to bardzo skuteczny sposób - nie zawsze mam czas by na bieżąco śledzić wpisy na wszystkich blogach, a dzięki ich fanpage wiem o wszystkich nowych wpisach i wchodzę w te, które mnie zainteresują
 
  podziel si� tym postem na:
kamiltatry 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 06 Wrz 2013
Posty: 39
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-14, 11:01   

Htsz napisał/a:

rozwijać stronę a FB, Twitter, Google+ i całą resztę wykorzystywać głównie do powiadamiania o nowościach.

Popieram. :) Zbytnie nastawianie się na Facebooka nie ma większego sensu. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach Facebook zaostrzył swoją politykę. Obecnie mam ponad 3700 fanów na Facebooku, a mam wrażenie, że docieram do mniejszej ilości osób niż wtedy, kiedy miałem ponad 2 razy mniej fanów. Także obecnie skupianie się na przyroście ilości fanów na Facebooku, to trochę strata czasu, lepiej rozwijać bloga.
______________________________________________________
Blog: Poczuj Magię Gór! || Fotoblog || Google+
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz