Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany:    [wordpress] "ręczne" wpisy a rss

Nie za bardzo wiem o czego zacząć. Na moim blogu modyfikuję stronę główną ta że ręcznie dodaje nowe wpisy (mam nad tym kontrolę, zrobiłem to sobie wszystko tak jak chciałem czyli czcionka, układ itp) ale teraz mam problem bo dodałem bloga do zblogowani i nie wyświetla mi tam postów. Gdy napisałem do zblogowani dostałem taką odp:

w kanale RSS bloga nie ma żadnego wpisu, dlatego nie zaciągnęły się one do systemu. Proszę zatem zmienić ustawienia RSS, aby posty się w nim znalazły. Wtedy nasz system bez problemu je zaciągnie.

Niestety nie za bardzo kumam co miałbym zrobić :( może ktoś pomóc?
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-02-25, 21:47   

W kanale witryny znajdują się posty dodane przez zakładkę z postami. Możesz spróbować ręcznie generować taki plik - tylko pytanie - po co ci w takim razie był wordpress skoro wolisz pisać bloga pomijając jego najważniejszą funkcję :D ?

i jakiego zysku oczekujesz od zblogowanych? mamy o nich wątek, w wynikach wyszukiwania też często widziałem ich ramki wyżej niż właściwe blogi.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-02-25, 22:32   

Zdaje się, że można włączyć strony i własne typy treści do kanałów RSS za pomocą wtyczki.
 
  podziel si� tym postem na:
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-02-26, 06:34   

Htsz napisał/a:

W kanale witryny znajdują się posty dodane przez zakładkę z postami. Możesz spróbować ręcznie generować taki plik - tylko pytanie - po co ci w takim razie był wordpress skoro wolisz pisać bloga pomijając jego najważniejszą funkcję :D ?

i jakiego zysku oczekujesz od zblogowanych? mamy o nich wątek, w wynikach wyszukiwania też często widziałem ich ramki wyżej niż właściwe blogi.


Jestem zielony jeśli chodzi o css i php więc wordpress jest dla mnie platformą dzięki której mogę swojego bloga stworzyć i łatwo go modyfikować nie posiadając w/w wiedzy :D

a czego oczekuję hmmm staram się po prostu dotrzeć na początku do jak największej liczby odbiorców, widziałem tych zblogowanych na kilku już dość znanych blogach podróżniczych więc postanowiłem spróbować

Lukem napisał/a:

Zdaje się, że można włączyć strony i własne typy treści do kanałów RSS za pomocą wtyczki.


dzięki spróbuję to ogarnąć i potestować ;)

[ Dodano: 2016-05-08, 21:04 ]
Witam pod dłuższej nieobecności
Zainstalowałem polecaną tu wtyczkę i teraz się zastanawiam bo gdy pisałem maila do zblogowanych to pani odpisama mi takie coś:

Cytat

Panie Tomaszu,
...
w kanale RSS bloga nie ma żadnego wpisu, dlatego nie zaciągnęły się one do systemu. Proszę zatem zmienić ustawienia RSS, aby posty się w nim znalazły. Wtedy nasz system bez problemu je zaciągnie.


ponieważ jestem trochę zielony to czy ktoś może mi powiedzieć jak sprawdzić czy teraz w moim kanale RSS coś jest?

[edit]
Posty pojawiły się na zblogowanych więc wtyczka działa, dziękuję bardzo :D
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz