Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany:    Overwatch



Od wczoraj do 9 maja można za darmo pograć w otwartą betę Overwatch, zaś na 24 maja zapowiedziana jest oficjalna premiera.

Co to takiego? W ogromnym skrócie: taka nie do końca poważna zręcznościowa strzelanka sieciowa w stylu Team Fortress, tyle że w wykonaniu Blizzarda. Fajnie się zapowiada jako tytuł na totalne odmóżdżenie pod koniec ciężkiego dnia - jest znacznie mniej czasochłonny choćby od CS:GO, choć tu też mamy rywalizacje drużynowe oraz wachlarz różnych klas i umiejętności do opanowania.

Osobiście nie jestem fanem tego typu gier (nie umiem w rozgrywki drużynowe, zwłaszcza w zespołach dobieranych losowo - może z wyjątkiem Rocket League) i raczej nie porzucę StarCrafta na jej rzecz, ale spróbuję dać jej szansę i zobaczymy co wyjdzie.

Graliście? Zamierzacie zagrać? Co myślicie?

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pawianfilmuje 
Youtuber


Wiek: 32
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 33

Wysłany: 2016-05-08, 06:22   

Spędziłem już kilka godzin testując ten tytuł, ale mam mieszane uczucia. Z jednej strony wszystko jest jak należy, walka jest dynamiczna, fajnie "wyposażone" postacie, spore mapy (choć to jedynie wersja beta), taktyczny pazur rodem z gier moba, gdzie do idealnej drużyny trzeba dobrać odpowiednią taktykę, choć bywają rozgrywki, gdzie dominuje chaos. Wtedy gra przypomina mi Qłejaska, wiem że to mocno naciągana teoria :dobani:
Martwią mnie natomiast tryby gry. W wersji Beta mamy do wyboru szybką grę, przeciw SI, tryb z losowym bohaterem i coś w rodzaju treningu. Mapy są spore, na pewno, znając Blizzard będą co chwila uaktualniane o nowe lokacje, na razie opierają się na przejmowaniu punktów, oraz eskorcie ładunków. Czym będzie różnić się finalna wersja? Do poznania tego uniwersum miło byłoby dostać tło fabularne, ale nacisk ma być głównie na tryb multi - może być z tym kłopot. Mam silne wrażenie, że dojdzie tryb rankingowy i na tym się skończy.

Nie mniej, jeśli ktoś nie grał, polecam spróbować, zanim gra będzie dostępna w sprzedaży. Tak jak wspomniał Lukem, został Wam jeden dzień na testy!

Tu prawie minuta, z mojej gry na konsoli :)


https://www.facebook.com/...49758005329758/
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-11-28, 10:25   

No powiem, że pograłem trochę i nawet dobra gra, tyle, że czy ja wiem, czy taka dobra jak na Blizzarda.. :/ Nie wiem za dużo mi lola przypomina, to nie to samo co WoW
 
  podziel si� tym postem na:
veryrude 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 26

Wysłany: 2017-01-15, 05:01   

Totalnie do mnie ta gra nie przemawia ;) Ale może dlatego, że nie lubię "polegać na innych" w grach, tylko wolę być samowystarczalna. A tak, to w Overwatchu trzeba prosić dzieciaków, żeby ktoś wziął healera, albo coś bardziej defensywnego... No ciężko się czasem dogadać.
______________________________________________________
http://www.pkndl.pl - profesjonalne ocieplanie wizerunku nienawiści.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz