Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:28
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

  Wysłany:    [dA] deviantART

Czasami mam wrazenie, ze ludzie ktorzy maja tam konto, uzywaja go do podnoszenia sobie samooceny. Nie to, ze nie zasluguja na uwage (bo w wiekszosci zasluguja), ale dA stalo sie ostatnio bardzo modne. Wszyscy maja tam swoje konto i dodaja rozne rzeczy, dlaczego ja mial(a)bym tego nie robic?

Posiadanie konta na dA nobilituje. Powiem wam, ze w pewnym momencie sama tak odczuwalam, az w koncu mialam dwumiesieczna przerwe. Nie wchodzilam tam, nie komentowalam i nic nie dodawalam. Fajna zabawka na kilka tygodni, albo po prostu nie mam osobowosci artystycznej ;)
Osobiscie, mnie dA dołuje jak nic. Dlatego nie uzywam stamtad grafiki do szablonow :niepewny: Tylu niesamowicie uzdolnionych ludzi naookolo mnie, a ja czuje sie jak jakies totalne beztalencie :rotfl: :hyhy:

Kto sie podzieli swoimi doswiadczeniami, opiniami lub czymkolwiek na ten temat?
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-05-09, 12:40   

szkoda ze na dA jest wszystko po angielsku :P
ale posiadam konto, i nie narzekam:D
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-05-09, 15:18   

Ja też mam konto, zalozylem je bo wsyzscy zakladali ;p Ale podobnie jak frozen juz nie koemntuje i nic nie dodaje. Jak ogladam inne devarty to czuje sie tam jako wielkie beztalecie, ktore nic nie umie;/ dA jest dla artystów;p
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-09, 18:38   

Ja sie nie zgadzam , mnie DA pożądnie mobilizuje do działania a to własnie przez to , że naokoło jest tylu znacznie lepszych ode mnie artystów.
Pewnie gdybym nie widziała moich błędów porównując moje prace z lepszymi to bym sie zatrzymała i nie osiągała więcej.
Zresztą wystarczy spojrzec na moje pierwsze , beznadziejne prace szczeże mówiąc a te ostatnio dodane , jest spora różnica , choc i tak wiele jeszcze sie musze nauczyć i napewno będe dalej sie mobilizować do robienia coraz lepszych artów.
Da to zdecydowanie mje miejsce , w ktorym moge się dowiedziec co robie źle , oczywiscie jesli ktos pisze w swoich opiniach na temat moich prac prawde.
Wkurza mnie , że czasem ludzie chodzą i komentują tylko po to by robić sobie reklame , lub widzą dobrze , że praca jest beznadziejna ale oczywiście pisza " very nice " no ale trudno sie mówi:) generalnie to napewno długo tam jeszcze zagoszcze , puki mi sie nie znudzi :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-05-09, 19:43   

Bardzo lubie devianta :) Lubie podziwiac prace innych. Niektore z nich sa naprawde ladne. Posiadanie takiej swojej wlasnej galerii bardzo mobilizuje do pracy, widzac lepszych od siebe nie popadamy w samouwielbienie i pracujemy nad lepszymi wynikami tym samym wciaz sie rozwijajac :) Jezeli chodzi o komentarze prac, to glownie zwracam uwage na te ktore cos wnosza - jakies uwagi sugestie, odrobina krytyki a jesli juz jakas pochwala to konkretna i uzasadniona. Skoro moje prace sie komus podobaja o chce wiedziec czemu. Widzac takie 'super; that's awesome !' miesza sie we mnie uczucie goryczy i zalu, bo czuje sie poniekad zobowiazana do skomentowania pracy tej osoby. Troche to dziwne jest.
Aktualnie moja galeria jest zaniedbana, ogolnie ostatnimi czasy zaniedbuje wszystko co zwiazane z komputerem i netem - no chyba ze ucze sie w sieci.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-05-09, 21:35   

Ja nie traktuje tego w takich kategoriach ;) . Moze dlatego, ze juz znalazlam pole, w ktorym chce sie rozwijac i edukacyjne aspekty dA nie interesuja mnie w takim stopniu jak was. Wy wydajecie sie zafascynowani tym i bardzo zaangazowani, dla mnie to hobby ktore mozna sobie pouprawiac dla zabicia czasu. Ale czy to dla mnie az tak wazne? Raczej nie, traktuje to jako dodatek, jeden z wielu.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-10, 12:24   

Dla mnie to też cos w rodzaju hobby , nie traktuje tego smiertelnie powaznie , gdybym nagle miała przestać torobić to nic by sie nie stało , jakoś bym to zniosła znajdując sobie inne zajecie :) moze bym rysowała , bo zawsze miałam większy zapał do prac artystycznych niż do czegokolwiek innego . Dlatego wlasnie sprawia mi to frajde jesli widze , że moge co chwile rozwijac się i robić coraz lepsze prace :)
Ja tez lubie ogladac prace innych , zwłaszcza te lepsze od moich bo widze i staram sie naprawiac własne błędy :)
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-05-12, 12:29   

Ja często jak zobacze jakieś fajne prace, to próbuje to zrobić samemu, jak mi się nie udaje to przez około 2 tyg. nie wchodze na photoshopa.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-15, 18:55   

ja nie lubie tego typu stron, ludzie lubia sie chwalic, ale nie chca sie dzielić tym co im sie udalo zrobic, a jak sie nie dziela to pozniej narzekaja, ze im to ktoś kradnie ;) wole strony z typowo użytkową grafiką, gdzie autor wrzuca swoje np. zdjęcia aby ktoś inny, także kreatywny użył je w swoich pracach, sądze, że tego typu stroną będą także nasze avatary.pl

ktoś kto kategorycznie zabrania pobierania swoich prac jest dla mnie chwalipiętą i nie powienien ich umieszczać na darmowych, ogólnodostepnych stronach tylko sprzedawać. deviant z tego co pamietam używał sobie wzorów prac aby kosic kase z koszulek z nadrukiem ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-18, 16:31   

Niesadze by to było wychwalenie sie , bo niby przed kim? ja nie życze sobie by ktoś używał moich prac bo polscy twórcy szablonów nie szanują praw autorskich .
Gdybym miala pewność , że skredytowany bedzie moj wysiłek to nie ma problemu.
Zresztą co z tego ze ktos napisze , ze sobie nie zyczy skoro wiadomo ze i tak wezmą. deviantArt to jest galeria , wiec poniekąd własnie każdy kto umieszcza tam swoje prace to po to by sie pochwalić , niestety wiekszość traktuje DA jak wlasnie taka galeryjke skąd wyszukaną prace bierze bez zerknięcia nawet na konto autora i kredytuje stronę główną DA :/ Zresztą mają prawo się nie chciec dzielić , bo stocki z których korzystają czasem są tylko do użytku na DA , ich autorzy nie zyczą sobie by ich zdjecia widnialy gdzie indziej.
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-21, 11:50   

jest jeszcze polski digart.pl ;]
wysoki poziom d-artów tylko mobilizuje. Tak jest z każdymi lepszymi niz własne pracami. Znam to z wlasnego doswiadczenia, niedawno mnie zaispirowały photoblogi ;p i mysle, ze na dobre mi to wyszlo (:
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-21, 19:57   

digart nie jest tak przejrzysty jak deviant , przynajmniej mi sie tak wydaje , te konta sa jakies takie dziwne :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz