Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-03-06, 00:54
Autor Wiadomość
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany:    [TVN] Top Model

Obejrzałem prawie cały pierwszy odcinek i stwierdzam, że ten program jest trochę dla idiotów. Nie obejrzę raczej następnych odcinków, bo poziom jest bardzo niski, a sam program nie zachwyca. Przynajmniej na razie... ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-09-08, 22:46   

Nie oglądałem, ale nie spodziewam się po nim zbyt wiele. Może skuszę się ewentualnie na powtórkę, o ile będzie takowa?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-09, 08:17   

Ten program jest tak denny, że aż się dziwię TVN-owi, że to on go produkuje :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-09-09, 15:58   

Cytat

Ten program jest tak denny, że aż się dziwię TVN-owi, że to on go produkuje :oczami:
Gdyż? Powiedźcie coś więcej. Nie widziałem go :P
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-09, 17:38   

Gdyż jest beznadziejnie prosty w odbiorze, jury jest durne, a dziewczyny mają tic taca zamiast mózgu :]
(nie jestem zazdrosna, sporo schudłam przez wakacje)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-10-02, 06:52   

Z uwagi na to, że od czasu do czasu ja "fotograf" współpracuję z "modelkami" oglądnąłem sobie ten program. Ręce opadają :wstyd: na godzinę programu pół godziny to był płacz. Ja bym takie beksy wygonił ze studia. Ja wiem, że mają być emocje, bo to program do TV i publika ma się przejmować, ale bez przesady :zdziwko:

Po metamorfozach i fotoszopie - na zdjęciach sporo wygląda ciekawie, bez tego jedna lub dwie..
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-02, 11:19   

Ten program to jakaś tragedia! TVN po prostu zgwałcił produkcję jaką jest top model.
Oglądałam 8 sezonów amerykanskiego top model, dwa sezony brytyjskiego i to są dobre programy, które lubie. Polacy jak zwykle pożyczyli pomysł i zwyczajnie spieprzyli sprawę. Źle się to ogląda, kolejny program zrobiony w tym samym stylu, mam wrażenie że oglądam mam top talent model you can dance.
Wszystko to w porównaniu do innych "wydań" wydaje się być mało profesjonalne... A wybrane dziewczyny? Kto wybiera na modelkę, która ma dopiero rozpocząć karierę kobiete która ma aż 26 lat i tylko 170 wzrostu?
A te dziewczyny i ich historie życia już od pierwszych minut programu? Litości.


A mój avatar to Nicole, która wygrała 5 edycje amerykańskiego top model ;) Tam zawsze są jakieś dziewczyny na których widok robię "Woooow!", a w Polskiej edycji...Nie wiem czy fajne dziewczyny zostały w domu, czy jury miało jakieś specyficzne kryteria, bo teraz tylko o może 2 dzieczynach mogę powiedzieć, że mi się podobają.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-10-02, 11:58   

Ja - z racji tego, że nie oglądam tego mądrego inaczej tworu TVN-owskiego - nie wiedziałam, aż do pewnego momentu, że w jury siedzi Karolina Korwin-Piotrowska. Uwielbiałam ją za cięte komentarze, uwielbiałam "Magiel towarzyski", a teraz... Weszła do tej samej grupy ludzi, których ocenia.
Wielki minus dla Karoliny.
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-02, 12:29   

Rododendron napisał/a:

Ja - z racji tego, że nie oglądam tego mądrego inaczej tworu TVN-owskiego - nie wiedziałam, aż do pewnego momentu, że w jury siedzi Karolina Korwin-Piotrowska. Uwielbiałam ją za cięte komentarze, uwielbiałam Magiel towarzyski, a teraz... Weszła do tej samej grupy ludzi, których ocenia.
Wielki minus dla Karoliny.


Z tego co widzę dużo osób negatywnie ocenia jej decyzje o byciu w jury i to jak tam się zachowuje...
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-10-02, 12:37   

Rododendron napisał/a:

Ja - z racji tego, że nie oglądam tego mądrego inaczej tworu TVN-owskiego - nie wiedziałam, aż do pewnego momentu, że w jury siedzi Karolina Korwin-Piotrowska. Uwielbiałam ją za cięte komentarze, uwielbiałam Magiel towarzyski, a teraz... Weszła do tej samej grupy ludzi, których ocenia.
Wielki minus dla Karoliny.


dokładnie, wyjęłaś mi to z ust.

dodam tylko, że ostatnie afery z Zuzą w tle są w ogóle dziwne.
O ile dziewczyna krnąbrna i mająca swoje zdanie, o tyle dziwi mnie sama sytuacja powiązań - mam wrażenie, że komisja wywaliła ją nie za to jaka jest i że się nie nadaje (nie mnie oceniać kto się nadaje czy nie) ale za to, że jasno powiedziała, że w programie jest wyraźnie coś nie tak. I chyba jest coś na rzeczy, skoro w archiwach googla i archive.org można znaleźć wspomniane przez nią dziewczyny bez specjalnej trudności (żeby było jasne - po jej wypowiedziach profile dziewczyn zniknęły z paru agencji oraz kilku portali dla modelek).
Pominę fakt, że sam program to u nas jakaś nędzna podróbka i szmira totalna -_-
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-10-02, 12:48   

Oni powywalali całkiem ładne modelki, które ja, jako fotografka chętnie bym pofociła ;) . A zostawili same takie szkarady, że to aż dziwne. Kurde... Czy ten "fotograf" to ma jakikolwiek gust? On mnie najbardziej drażni z całej tej ekipy. Wydziera się... Ja rozumiem emocje i te sprawy, ale ja np. nie wyobrażam sobie, że zaczynam krzyczeć: "Tak, super! Więcej seksu! Więcej seksu!". Prędzej chyba umarłabym ze śmiechu a zaraz po mnie modelka. Generalnie wnerwia mnie jak fotografowie tak "zachęcają" modelki do pozowania. Nie wiem... Może niektóre to lubią, ale wg mnie to peszy.

Co do samych modelek to to dno totalne. Ja rozumiem, że modelka ma być ładna, ale te bezmózgie paniusie to przyprawiają mnie o mdłości. Bez kitu. Jedna zazdrosna o drugą... A najlepsze jest to, że one myślą, że oprócz wyglądu (chociaż i z tym u niektórych ciężko :P ) mają coś jeszcze w głowie... O zgrozo...
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-02, 12:54   

Najgorsze i tak były te placzące na castingach i mówiące, żeby im dać szanse, bo przecież nie sam wygląd się liczy... Nie wiem czemu ludzie nie rozumieją, że modelka musi spełniać pewne wymogi, takie jak wzrost, proporcje itd.
Pozować do zdjęcia znjomym może każdy, ale idea tego programu to znalezienie kandydatki na top modelkę...

Co do Zuzy to dobrze, że ją wywalili, rozwrzeszczana panienka, która tylko darła się i przeklinała, zero taktu, zero pokory - to nie jest dobry materiał na profesjonalną modelkę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz