Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Victoria88
[Usunięty]



Wysłany:    [Muzyka] Grooveshark

Grooveshark jest międzynarodową wyszukiwarką muzyki. Ma także możliwość przesyłania i odsłuchiwania jej. Opcja płatna zapewnia dodatkowe funkcje i usuwa reklamy z interfejsu użytkownika. Serwis umożliwia tworzenie katalogów, dodawanie piosenek do "Ulubionych", Słuchanie radia (wiele stacji z różnymi gatunkami muzyki), komunikację ze znajomymi, przeglądanie czego słuchają inni w danej chwili. Znajdując ulubionego artystę zobaczymy także jego: "Popularne piosenki", "Popularne albumy" "Podobne zespoły" a także "Wydarzenia" no i oczywiście fanów :) . Dobry serwis nie tylko dla osób słuchających muzyki, ale także dla jej twórców.

**Na serwis natknęłam się już jakiś czas temu szukając alternatywy dla last.fm, które nie spełniało do końca moich oczekiwań (nie mogłam odtwarzać wszystkich ulubionych piosenek w całości, a to był mój priorytet). Od tamtego czasu serwis bardzo się rozwinął i posiada coraz więcej podobnych opcji, które można znaleźć w last fm (co uznaję za duży plus). Serwis ma już 35,000,000 zarejestrowanych użytkowników.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2012-01-05, 10:59   

Lubię Groovesharka, choć szczerze powiem, że zaczęłam go używać dopiero ostatnio, kiedy wyniosłam się ze swojego starego komputera pełnego mojej ukochanej muzyki, na obecnym mam tylko jedną dyskografię, więc Grooveshark pozwala mi nie zapychać dysku kolejną muzyką, tylko słuchać prosto stamtąd tego, czego chcę.
A przyznać muszę, że się mile zaskoczyłam obecnością tam całej dyskografii Innerpartysystem, a nie jest to znany zespół - szacuneczek ;)

odkąd można scrobblować utwory do last.fm stał się on dla mnie narzędziem zastępującym Winampa ;)

i dzięki za przypomnienie, że jeszcze nie włączyłam muzyki

(Grooveshark mówi, że mam tam konto już 3 lata :) )
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Victoria88
[Usunięty]



Wysłany: 2012-01-10, 18:13   

Yzoja napisał/a:

i dzięki za przypomnienie, że jeszcze nie włączyłam muzyki


Nie ma sprawy :) . Też lubię z niego korzystać. Mój dysk odetchnął z ulgą po zrobieniu na nim porządków i przeniesieniu ulubionej muzyki na Grooveshark :super: :P . Na początku serwisu "oferta" wykonawców nie była taka duża, ale na szczęście użytkownicy ciągle ją powiększają.
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-01-11, 15:42   

ostatnio właśnie też odpaliłem tą stronę, jest dużo więcej utworów niż było na początku. Pamiętam jak już jakiś czas temu zakładałem tam konto, to było trochę pusto. Teraz to bardzo dobra, godna polecenia alternatywa do last.fm.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2012-03-14, 16:20   

Co wy na te Groovesharkowe zmiany?
co 4h słuchania trzeba obejrzeć reklamę, którą najczęściej jest teledysk lub trzeba wykupić miesięczny abonament, zaczynający się od 2$.

ja szczerze powiem, choć sceptycznego podejścia za pierwszym razem, teraz się uśmiecham, gdy każą mi przesłuchać jakąś piosenkę - za każdym razem trafiają w mój gust muzyczny! Więc jest to po prostu miły przerywnik.

U was też trafiają?
Co w ogóle o tym myślicie?

Grooveshark musi teraz płacić licencje za piosenki, czego wcześniej nie robił i jego żywotność stała pod znakiem zapytania - dużo producentów zgłaszało zażalenia. To chyba mądry ruch, mało inwazyjny mimo wszystko, a pozwala na utrzymanie serwisu w zgodzie z prawem autorskim ;)
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-03-28, 23:09   

Wykupiłem abonament, trafiłem akurat na jakąś długoterminową promocję. Grooveshark praktycznie wyparł z mojego komputera kolekcję muzyki - ta ostatnia siedzi tylko w odtwarzaczu MP3.

Chciałbym w Polsce Spotify, choć Deezer w sumie też daje radę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz