Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-02-15, 03:23
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    Dlaczego nie mogę dodawać postów i tematów na forum?

Uwaga! Dla osób, które blogują na platformie Blogger, powstały grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/BloggerPolska/ - dołącz jeżeli nie możesz dyskutować w wątkach na forum a chcesz dowiedzieć się czegoś na temat blogowania i blogspota.
------------------------------------
------------------------------------
------------------------------------
jeżeli zaglądasz w 2019, 2020 i później => Jak uzyskać fachową pomoc na forum lub poza nim?
------------------------------------
------------------------------------
------------------------------------
Oczywiście podstawowym wymaganiem do odpisywania w tematach jest posiadanie konta na forum. Goście nie mają możliwości interakcji. Zatem zapraszam najpierw do rejestracji ;)

Od 12 kwietnia obowiązują nowe zasady, szczegóły -> tutaj.

W skrócie: stawiamy na aktywnych użytkowników. Tylko tacy mają dostęp do wszystkich działów na forum. Dostęp otrzymuje się na podstawie napisanych postów i przynależności do grup. Aktywność rozumiemy przez posty z sensem i na temat. Próby nabijania będą traktowane jak spam.

Wszelkie informacje o limitach znajdują się w opisach każdego podforum na stronie głównej. Jeżeli nie ma żadnej wzmianki oznacza to, że nie ma limitu. Kliknij tutaj żeby zobaczyć gdzie tego szukać

:!: przykłady:

- po napisaniu 1 posta pojawia się możliwość dodania avatara do profilu (w edycji profilu) oraz shoutbox.
- 5 postów, zyskasz dostęp do odpowiadania w podstawowych forach blogowych.
- po napisaniu 10 postów pojawi się Twoja sygnaturka pod postami.
- po osiągnięciu 15 postów możesz odpowiadać w pomocach blogowych
- a po 25 postach zadawać tam własne pytania lub poprosić o ocenę bloga.
- 35 postów da Ci możliwość dodania wizytówki do listy czytelniczej

Nikomu nie musisz pomagać by otrzymać pomoc. To nie na tym polega czynny udział w budowaniu forum. Nikt od Ciebie nie wymaga, że masz się znać na blogach. Swoją aktywność pokazuj w działach, do których masz dostęp (jest ich bardzo dużo), szczegóły tutaj.

:pomysl: Nie wiesz od czego zacząć i głupio nie nabijać? podpowiedź:

- Pierwsze 10 postów potraktuj jako zapoznawcze (integracyjne). Przedstaw się i uzupełnij wątki społecznościowe kilkoma informacjami na swój temat.
- Podziel się swoim hobby: co robisz poza pisaniem bloga, jakie książki czytasz, czy oglądasz seriale lub chodzisz do kina?
- Po przekroczeniu 10 postów otworzysz sobie furtkę do pisania o blogach a przy 15 do dyskusji na temat jego promowania i problemów z edycją.
- pamiętaj by nie produkować nic nie wnoszących postów (pojedyncze słowa, nie na temat, pisanie masowo "cześć" w wątkach powitalnych)

:!: Nie masz ochoty udzielać się na forum? nie licz na darmową pomoc. Wiedza kosztuje, szczególnie, że często trzeba poświęcić także sporo czasu na rozwiązanie problemu. Jeżeli mamy dać coś od siebie i rozwiązać Twój problem, to Ty także daj coś od siebie ;)

zobacz także => Jak ominąć limity postów na forum?

dział dla nowych i nieaktywnych => zapytaj bez limitu, ale i bez gwarancji odpowiedzi

-----
P.s. Blokada może być spowodowana także ilością ostrzeżeń na koncie. Jeżeli zgromadzisz ich 5 to możliwość pisania zostanie zablokowana na określony czas np. 30 dni. Ostrzeżenia dostaje się za łamanie regulaminu.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-05, 09:33   

Witaj,

bardzo podoba mi się taki sposób prowadzenia forum. Po raz pierwszy spotykam się z czymś takim, jak awans forumowicza. Ma sens.

Pozdrawiam :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
KryBor_BK 
Blogger.Klub


Imię: Krystian
Wiek: 29
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 40
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-23, 14:47   

Kozacką rzeczą na tym forum byłyby osiągnięcia podobne jak na wykopie, jak już się w takie rzeczy bawimy- mała rzecz, a ciszy :) Świetne forum, pozdrawiam :)
 
  podziel si� tym postem na:
chłopak w kapeluszu 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 19 Sie 2013
Posty: 3
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-08-19, 14:20   

dla mnie jest to sporym utrudnieniem, założyłem swojego pierwszego bloga i zarejestrowałem się w związku z tym tutaj na forum, zeby wymieniać się spostrzeżeniami na ten temat i szukać rozwiązań, żeby blog ulepszyć

ale jeżeli jest to forum tematyczne, to dlaczego jestem zmuszany brać udział w dyskusjach, które nijak się mają do tego po co tutaj jestem, ale żeby przeskakiwać wymagane minimum, do tego żeby zabrać głos w temacie, który sprowadził mnie na to forum (czyt. praca nad blogiem)?

po części rozumiem zamysł: zwiększenie ruchu na forum, podreperowanie statystyk odwiedzin strony itd. nie wystarczyło stworzyć rang użytkowników?!

jako użytkownikowi, który przyszedł tutaj z konkretnym pytaniem, nie podoba mi się to

ehh ale takie są reguły zabawy na tym forum, zatem zaciskam zęby i się dostosuję :padam: , ale czuję się tak, jakbym przyszedł do sklepu po mleko, czy chleb, a sprzedawca wciskał mi na siłę :chytry: cegłę, która do niczego mi nie jest potrzebna :mad:

_____
..skąd w ogóle cegły w sklepie spożywczym??? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-19, 15:05   

Korzystanie z forum jest darmowe, wystarczy się zarejestrować. Wszystkie treści dostępne są bez opłat. Jeżeli chcesz zadawać pytania, rozwiązywać swoje prywatne problemy to musisz być aktywnym użytkownikiem, na całym forum.

chłopak w kapeluszu napisał/a:

ale jeżeli jest to forum tematyczne, to dlaczego jestem zmuszany brać udział w dyskusjach, które nijak się mają do tego po co tutaj jestem, ale żeby przeskakiwać wymagane minimum, do tego żeby zabrać głos w temacie, który sprowadził mnie na to forum (czyt. praca nad blogiem)?
10 postów niezwiązanych z blogowaniem to kropla w morzu. Uważam, że to żadna przeszkoda. Jeżeli nie zamierzasz się integrować z blogerami to możesz zapłacić komuś za jego czas. Opowie Ci o blogowaniu, doradzi, naniesie poprawki lub napisze szablon.

chłopak w kapeluszu napisał/a:

nie wystarczyło stworzyć rang użytkowników?!
i jaka ma być ich funkcja?

Cytat

jako użytkownikowi, który przyszedł tutaj z konkretnym pytaniem, nie podoba mi się to
nikt Cię nie zmuszał przecież, zasady są dostępne także przed rejestracją.

chłopak w kapeluszu napisał/a:

ale czuję się tak, jakbym przyszedł do sklepu po mleko, czy chleb, a sprzedawca wciskał mi na siłę :chytry: cegłę, która do niczego mi nie jest potrzebna :mad:
dostaję kilka/naście wiadomości tygodniowo na pw z pytaniami o pomoc, bo komuś się nie chce doczytać zasad lub nie ma ochoty na pisanie na forum. Dla wielu jestem chyba darmową siłą roboczą, która nie ma co robić całymi dniami (poza szukaniem rozwiązań obcym ludziom). Też mi się to nie podoba ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-09-25, 04:17   

Z teorią się zgodzę. Meteory lecące przez forum z pytaniem "Jak się wstawia świecące, gołe baby na bloga?" powinny być zwalczane ogniem i mieczem.
W praktyce - miałem odpowiedzieć w jakimś temacie i już zdążyłem zapomnieć w którym, bo wpisuję ile mam lat, jak ma na imię mój pies, jaki mam kolor oczu i tak dalej.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-25, 13:46   

Kuc_Filolog napisał/a:

bo wpisuję ile mam lat, jak ma na imię mój pies, jaki mam kolor oczu i tak dalej.
wałkowane 100 razy. Są lepsze tematy do pisania, są inne sposoby na pomoc (np. odpłatnie). Skoro zapomniałeś to widocznie nie było ważne :P

Mimo takich zasad liczba osób powracających podwoiła się. Gdyby nie było warto, forum świeciłoby pustkami ;-) Jestem tutaj głównym odpowiadającym na pytania, więc wyznaczam zasady, jakość kosztuje.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-09-25, 13:57   

Ale..co odpłatnie? Odpłatnie odpowiedzieć na pytanie innej osoby? Bo nie miałem na myśli zadawania pytania.


Htsz, idea zacna, bo forum byłoby zawalone jednostrzałowcami i kontami - bannerami. Tyle, że nieco drakońska, bo najszybsza droga, która jednocześnie nie jest chamskim spamem wiedzie przez drogę odpowiadania na pytanie o budyń.

(inna sprawa, że przeżyłem, nie bolało, a system jakoś działa)
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-25, 14:50   

Kuc_Filolog napisał/a:

Ale..co odpłatnie? Odpłatnie odpowiedzieć na pytanie innej osoby? Bo nie miałem na myśli zadawania pytania.
Jeżeli ktoś zna odpowiedź na jakiś problem lub chce zasugerować lepsze rozwiązanie - nie widzę żadnego problemu, może się do mnie zgłosić i ustalimy jak to dopisać, bez potrzeby nabijania postów na forum.

Kuc_Filolog napisał/a:

Tyle, że nieco drakońska, bo najszybsza droga, która jednocześnie nie jest chamskim spamem wiedzie przez drogę odpowiadania na pytanie o budyń.
doskonale o tym wiem, ale im lepsze treści publikujesz w takich miejscach, tym lepiej dla Ciebie i Twojego bloga, taka promocja przy okazji ;-) Jak ktoś tego nie zauważa, to już jego problem.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
pilotozyrysa 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 15 Gru 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-12-15, 19:35   

Mi się nie podoba pomysł, pisania 25 postów, żeby zadać pytanie o pomoc na blogu. 25 To za dużo 10 by starczyło. Moim skromnym zdaniem jest to uporczywe nieporozumienie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-16, 00:27   

Możesz zapłacić komuś za pomoc i nie będziesz się musiał w ogóle udzielać na forach :-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2013-12-16, 11:46   

A ja uważam, że to pomysł bardzo dobry. Większość pytań, które chcemy zadać już było, tylko trzeba poszukać. Nawet jeżeli nie dotyczyły dokładnie naszego problemu - dedukcją można rozwiązania zastosować gdzie indziej. Generalnie, żeby dostać odpowiedź na swój problem de facto wystarczy szukać, wcale nie trzeba się rejestrować.
Rejestrujemy się tutaj, żeby tu być. Zwyczajnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz