Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany:    Ulubieni sportowcy

Macie jakichś sportowych idoli? Ulubionych kierowców rajdowych albo piłkarzy? Ulubione pływaczki albo lekkoatletki?

Zapraszam do dyskusji na temat sportowych autorytetów i sympatii :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-12, 13:01   

Futbolowa napisał/a:

Macie jakichś sportowych idoli? Ulubionych kierowców rajdowych albo piłkarzy? Ulubione pływaczki albo lekkoatletki?


Gerrard, Lampard, Rooney i Fabregas, Casillas, Pique ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
Ostatnio zmieniony przez Alabastrova 2012-11-12, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-11-12, 15:26   

Piqe? A nie Pique? ;)


Ryan Giggs! Jeden z moich ulubionych piłkarzy od wielu lat. Wayne Rooney! Piłkarz genialny. Z czasów dzieciństwa zawsze uwielbiałem Ronaldo - ale tego prawdziwego, brazylijskiego. Od czasów Salt Lake City lubię bardzo Simona Ammana - bo poniekąd przypomina mnie. Co by się nie działo zawsze pozytywny.
Jeśli chodzi o innych sportowców:
Prince Naseem, Mirco Crocop, Raymond Dekkers, Emanuel Petit, Marcel Desailly, Carlos Valderrama, Thierry Henry, Dwight Yorke (!!), Andy Cole (!!), Ole Gunnar Solskjear (!!), Juninho Pernambucano. Piłkarze najczęściej tacy, którzy mają swoje lata kariery za sobą, a miałem okazję oglądać ich grę. Z aktualnie biegających piłkarzy, poza wymienionymi Giggsem i Rooney'em nie mam jakichś takich najulubieńszych. Dodałbym może jeszcze piłkarzy MU: P. Jones'a, Chicarito.

Jeśli chodzi o polskich sportowców to jakoś nie darzę nikogo ogromną sympatią. Bardzo lubię Tomka Kuszczaka, którego, niestety, zmarnował SAF zostawiając go wiecznie na ławce nie dając mu nigdy prawdziwej szansy na wykazanie się, a uważam, że jest to bramkarz naprawdę wybitny.
I lubię polskich skoczków. Jako, że lubię oglądać ten sport, to zawsze gorąco wszystkim im kibicuję.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-12, 18:44   

RayGarraty napisał/a:

Piqe? A nie Pique?

dobrze że P nie zgubiłam jak zazwyczaj sie zdarza bo byś już całkiem nie wiedział kogo mam na myśli...
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-11-12, 23:27   

U mnie króluje siatkówka:
- wśród panów - Świderski, Gruszka, Winiarski, Ignaczak
- wśród pań - Skowrońska, Glinka-Mogentale, Mróz-Olszewska

A poza tym lubiłam pooglądać zmagania Kubicy. Czasem w sezonie też Kowalczyk.
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-13, 12:59   

RayGarraty napisał/a:

Chicarito

Koleżance zwracamy uwagę, a sami co robimy? ;)


U mnie właściwie bardzo wielu:
√ Z piłkarzy: przede wszystkim Eric Cantona i Ryan Giggs - to moi pierwszorzędni idole. Gdzieś dalej wielu byłych i obecnych zawodników MU, a do tego Alan Shearer, David Trezeguet, Robbie Fowler, Marco van Basten, Wesley Sneijder. Z Polaków: Jacek Dembiński, Radek Sobolewski, Sebastian Mila i Piotr Rocki. Kibicuję też wszystkim wychowankom i byłym piłkarzom Rakowa Częstochowa, których siódemka aktualnie biega po boiskach ekstraklasy :)

√ Z żużlowców [choć nie wiem czy ktoś tutaj interesuje się tym sportem ;) ]: Joe Screen, Mark Loram, Grisza Łaguta, Leigh Adams, Emil Sajfutdinow, Chris Holder i wielu, wielu innych.

√ Z innych dyscyplin: Kimi Raikkonen [F1], Valentino Rossi, Mika Kallio, Loris Capirossi, Dani Pedrosa [motocykle], Dale Earnhardt Jr [Nascar], Prince Naseem Hamed [boks], Novak Djoković [tenis].

I pewnie połowy i tak zapomniałam ;)

RayGarraty napisał/a:

I lubię polskich skoczków. Jako, że lubię oglądać ten sport, to zawsze gorąco wszystkim im kibicuję.

Też kiedyś lubiłam, ale mnie totalnie ta małyszomania zniechęciła. Podobnie było z szałem na Kubicę w F1. Od razu przestała mnie kręcić, jak wszyscy wokół robili z siebie specjalistów ;)
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-11-13, 14:28   

Och, literówka :) Małe faux pas ;)

Shearer! Też kozak :) Ale Rocki!? Nie, nie ;)
Fakt, o tym nie pomyślałem - sam się łapię na pilnowaniu karier wychowanków mojego klubu, czy też czytania co ciekawego u piłkarzy, którzy już skończyli kariery, a byli świetnymi zawodnikami w moim lokalnym klubie.
A co do żużla - chętnie kiedyś bym sobie poszedł - ot z ciekawości i dla atmosfery (bo widziałem kilka meczy żużlowych), ale jakoś jest mi ten sport obojętny (choć kluby potrafię wymienić i Włókniarz jest ok).
Prince Naseem - kozak, prawda? :D
A co uważasz o karierze Kuszczaka w MU?

A co do skoczków - haha, no właśnie - Małyszowi jakoś nigdy wielce nie kibicowałem, za to całej reszcie - tak :D Tak jak i zawodnikom z krajów mało znaczących w tym sporcie. I z Kubicą było podobnie - też lubiłem oglądać zanim wszedł do F1 - pamiętam wtedy bardzo lubiłem Juana Pablo Montoyę. Ale potem jakoś mi przeszło.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-13, 17:28   

RayGarraty napisał/a:

A co do żużla - chętnie kiedyś bym sobie poszedł - ot z ciekawości i dla atmosfery (bo widziałem kilka meczy żużlowych), ale jakoś jest mi ten sport obojętny (choć kluby potrafię wymienić i Włókniarz jest ok).

Żużel najlepiej oglądać na żywo. Zapraszam do Częstochowy na półfinał Pucharu Świata w lipcu - przyjadą same ciekawe ekipy :)

RayGarraty napisał/a:

Prince Naseem - kozak, prawda?

Megaosobowość! Kiedy mam zły dzień, puszczam sobie jego walki i humor od razu wraca :super:

RayGarraty napisał/a:

A co uważasz o karierze Kuszczaka w MU?
Bardzo się cieszę, że Polakowi udało się zagrać w TAKIM klubie, ale uważam, że tak wysokimi progami zniszczył sobie [czy też: zniszczono mu] naprawdę ciekawie zapowiadającą się karierę. Tak duży zastój trochę go uziemił, przez co marne są szanse na to, że jeszcze będzie się liczył :(

RayGarraty napisał/a:

I z Kubicą było podobnie - też lubiłem oglądać zanim wszedł do F1 - pamiętam wtedy bardzo lubiłem Juana Pablo Montoyę. Ale potem jakoś mi przeszło.
Ja byłam od dziecka fanką Davida Coultharda, potem również Kimiego Raikkonena. Kiedy odszedł z F1 całkowicie zaprzestałam oglądania, ale teraz, kiedy wrócił znów czuję tę samą ekscytację, co dawniej :)
 
  podziel si� tym postem na:
kubaguzik 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 21 Lis 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-11-21, 20:01   

Moge sie mylic, ale sadze,ze po tym jak napisze Cristiano Ronaldo spotkam sie z dosc niezla krytyka, jednak odwaze sie przyznac,ze bardzo szanuje tego czlowieka. Jesli Twoim argumentem na to dlaczego nie jest godny mianem 'dobrego sportowca' jest to,ze ma na glowie zel to nie mamy o czym dyskutowac. ;)
Jest genialny na boisku, poza nim jest dosc kontrowersyjny i bywa chamski, ale tak zdobywa sie slawe w dzisiejszychc czasach.. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-21, 22:49   

kubaguzik napisał/a:

genialny na boisku

w czym? ;] w płaczu nad zdartym kolankiem i rozwalonym łukiem brwiowym? o tak! geniusz ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-22, 00:50   

kubaguzik napisał/a:

poza nim jest dosc kontrowersyjny i bywa chamski, ale tak zdobywa sie slawe w dzisiejszychc czasach.. ;)


Z tego co kojarzę Messi nie robi z siebie klauna co 2h, a jest bardziej utytułowanym piłkarzem. Ale przede wszystkim potrafi przegrywać bez rozbeczenia się na murawie...

Ale Messi nie jest moim idole, bo nie jestem kibicem piłki nożnej. Jest dla mnie za to przykładem i argumentem w każdej dyskusji na temat pajacowania piłkarzy - żywy i kopiący dowód na to, że bycie piłkarzem nie jest równoznaczne z byciem palantem.

Z tego co na ten moment można obejrzeć w TV lubię Vettela z F1 i Federera.
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
szmalowa 
Blogger.Klub

Imię: Martyna
Wiek: 26
Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 20
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2012-11-23, 20:28   

Z piłki nożnej : Leo Messi,Ronaldo (nie Cristiano,tylko ten drugi),Zidane,Xavi,Iniesta,itp.
Z piłki ręcznej : Sławomir Szmal,Karol Bielecki,bracia Jureccy
Ze skoków narciarskich : Adam Małysz,Andreas Kofler,Jakub Janda,Simon Ammann,Kamil Stoch

To chyba wszyscy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz