Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 23:39
Autor Wiadomość
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany:    [ocena/opinia] Z kultury bez cenz**y - co sądzicie?

Więc, jest tam już kilka tekstów, a są to głównie wpisy niedawno publikowane na portalu na którym miałem bloga już wcześniej.

Prosiłbym o ogólne opinie, sugestie, czy mogę jeszcze coś dodać, poprawić, zmienić itd. Jak sami zaraz zobaczycie jest to blog kulturalny poczytacie tam o grach, filmach, anime, moje felietony, publicystykę itp.

Ach, jeszcze link!

BTW. Na marginesie dodam, że tło bloga najlepiej wygląda na monitorach o dużej rozdzielczości, tak to wygląda u mnie:
http://i.imgur.com/ADbGZcK.jpg
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

dragon86 
WordPress.Klub

Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Maj 2013
Posty: 15
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2013-08-10, 22:20   

Ja bym wywalił te helikoptery na górze. Troszkę za długo się przez nie dochodzi o wpisów (1 rolka więcej to duża różnica :) ). No i pasek po prawej. Kończy się po 1 wpisie i się robi pusto.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-08-10, 22:28   

Pierwsze wrażenie, przynajmniej u mnie, pada na szablon. Twój jest pomysłowy - mam na myśli postaci wyglądające "zza ekranu" :)
Natomiast nie podoba mi się slider pod nagłówkiem. Zostawiłabym sam nagłówek, dlatego że wydaje mi się, że jest za duży przepych w górnej części bloga.
Zrezygnowałabym też z czcionki, która jest w menu i w tytułach postów, nie wiem, nie podoba mi się. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.

A co do treści to nie mam zastrzeżeń :) piszesz bez większych błędów, luźno się to czyta, masz ciekawe poglądy, generalnie jest ok :)

Popracowałabym tylko nad szablonem, treść jest w porządku :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-11, 09:03   

Cytat

Natomiast nie podoba mi się slider pod nagłówkiem. Zostawiłabym sam nagłówek, dlatego że wydaje mi się, że jest za duży przepych w górnej części bloga.


Cytat

Ja bym wywalił te helikoptery na górze. Troszkę za długo się przez nie dochodzi o wpisów (1 rolka więcej to duża różnica ). No i pasek po prawej. Kończy się po 1 wpisie i się robi pusto.


Hmm, czyli trza jeszcze popracować. Rotator jednak bym zostawił aczkolwiek może zmienię go na inny, albo zmniejszę ten, obecnie ma wymiary 800 x 400, a to rzeczywiście trochę dużo :) .

Cytat

Zrezygnowałabym też z czcionki, która jest w menu i w tytułach postów, nie wiem, nie podoba mi się. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.


Właśnie też bym chętnie z niej zrezygnował tylko muszę pokombinować z wgraniem własnej czcionki na bloga i powinno być OK :) .

Spytacie pewnie dlaczego upieram się przy tym sliderze pod nagłówkiem. Zrezygnowałem z gadżetu odsyłającego do starszych wpisów jak i gadżetu "popularne" właśnie na rzecz tego slidera. Aczkolwiek myślę, że po pomniejszeniu i kilku kombinacjach z samym szablonem powinno być jak najbardziej dobrze ;) .
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-16, 18:55   

Rotator + logo zajmują całą stronę. Żeby coś przeczytać od razu się idzie w dól...

Cytat

BTW. Na marginesie dodam, że tło bloga najlepiej wygląda na monitorach o dużej rozdzielczości


A tak strona wygląda u mnie:
http://img842.imageshack.us/img842/7046/2kkw.jpg
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-08-20, 18:13   

Dodałabym ramkę do slidera i zmieniłabym nawigator. Wszystkie style na blogu masz 'płaskie' a tutaj 3d - musi być spójność :) Niekoniecznie tak jak na poniższym screenie ale coś w ten deseń - trzeba by pokombinować.

http://imageshack.us/photo/my-images/834/8qn5.jpg/

Też mi się nie podoba czcionka w nagłówkach, ale to już kwestia gustu :)

Przydałyby się też moim zdaniem większe odstępy pomiędzy wpisami.
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
anianarowerze 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-09-05, 00:38   

Wygląd bloga bardzo mi się podoba! Zazdroszczę, ja nie potrafię takich rzeczy i z gotowego szablonu korzystam, w którym nic nie umiem zmienić. Treść dla mnie nie jest ciekawa, ale sam wygląd spowodował, że przejrzałam cały.
 
  podziel si� tym postem na:
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-09-05, 14:15   

Już sam header utrzymany w duchu anime odstrasza mnie - ale może dlatego, że mam uraz do takich treści. Pomysł z postaciami po bokach ekranu oryginalny, ale mnie te element rozpraszają - jestem zwolennikiem stonowanych kolorów i jednolitego tła. Slider pod headerem nie spełnia swojej roli, a jedynie rozprasza uwagę. Albo header albo slider - bo na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, co jest czym i po co znajduje się w takim, a nie innym miejscu. Tematyka? Szeroko pojęta kultura to temat bardzo pojemny i widzę, że jest o czym poczytać. Ale dużo anime w treści, a dla mnie to subiektywny straszak.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
juankrk 
Blogger.Klub

Imię: Janek
Dołączył/a: 02 Lis 2013
Posty: 34
Miasto: Kraków / Polska

Wysłany: 2013-11-02, 17:06   

Wojciech W. napisał/a:

Już sam header utrzymany w duchu anime odstrasza mnie - ale może dlatego, że mam uraz do takich treści. Pomysł z postaciami po bokach ekranu oryginalny, ale mnie te element rozpraszają - jestem zwolennikiem stonowanych kolorów i jednolitego tła. Slider pod headerem nie spełnia swojej roli, a jedynie rozprasza uwagę. Albo header albo slider - bo na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, co jest czym i po co znajduje się w takim, a nie innym miejscu. Tematyka? Szeroko pojęta kultura to temat bardzo pojemny i widzę, że jest o czym poczytać. Ale dużo anime w treści, a dla mnie to subiektywny straszak.


Co do anime to mam podobnie, dlatego bym "stonował" ilość tych rzeczy związanych z japońską kulturą i byłoby dla mnie super :cool:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz