Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 22:39
Autor Wiadomość
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany:    [ocena] Apetyt na życie - jakie wg Was ma szanse?

Dzień dobry, dobry wieczór,

Teraz to ja chciałabym Wam przedstawić i zapytać o ocenę i jego hipotetyczne szanse. www.apetyt-na-zycie.pl ma być blogiem lifestylowym, pisanym na dwa głosy, tzn. na mój głos i głos mojego lubego. Dopiero zaczęliśmy na nowo przygodę z blogowaniem, dlatego wdzięczni będziemy za wszelkie słowa i krytyki i pochlebstw, ale przede wszystkim, za poradę.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

anianarowerze 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-09-14, 00:59   

Podoba mi się szata graficzna. Jest prosto,ładnie i przejrzyście. Zdjęcia są bardzo ładne. Zmieniłabym w bocznych menu kolejność i kategorie dała wyżej, niż najnowsze wpisy, bo one i tak są na głównej stronie. Poza tym trochę błędów jest literówek, interpunkcyjnych i czasem zdania są za długie i jakieś zaplątane.
Treści nie oceniam, bo ja nie czytam takich blogów, nie interesują mnie. Ciężko też mi ocenić jak wypada na tle innych takich, "lifestylowych" blogów.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-09-14, 19:04   

Kolejny biały blog i kolejne "czytaj dalej..." - tego akurat ja nie lubię. Poza tym jak dla mnie to trochę za duże logo (chociaż ładne) i tekst (tzn. czcionka), preferuję mniejszą.
Treść jest w porządku, czyta się lekko i z zainteresowaniem. Chociaż nie widzę nic co by tego bloga wyróżniało ponad wszystkimi innymi w tej kategorii... Chociaż może pisanie go przez dwie osoby z pary może być tym wyróżnikiem.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-09-16, 06:39   

A ja napiszę inaczej jak Polacy lubią pisać ;) Super blog, fajnie się czyta i fajnie wygląda!
Sprawdź top listę blogów, chyba nie działa i Facebook ten na prawej krawędzi.
Ale gratuluje tak czy inaczej!
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-09-16, 14:58   

Fajnie się przegląda, fajnie się czyta. Ładne zdjęcia, ciekawy szablon. Mi się osobiście podoba! ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-09-16, 19:18   

Dziękuję za wszystkie opinie, Anianarowerze - przesunęliśmy kolejność, chociaż i tak jeszcze mam zamiar cos do tego panelu dołożyć.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-09-18, 14:59   

Jest ładnie i charakterystycznie :) Głównym kolorem - najmodniejszy kolor sezonu, świadomy wybór? ;)

"Na dwoje" czy "we dwoje"?

Ja lubię "czytaj dalej", szczególnie na tego typu blogach, bo nie wszystkie wpisy mnie interesują. Ładne zdjęcia, fajna czytelna czcionka, dobre odstępy - generalnie widać że profesjonalnie do tego podeszliście :)

W prezentacji wpisów zmieniłabym jedną rzecz - niech zdjęcie (które zawsze jest) będzie odnośnikiem do wpisu - zwiększy to użyteczność strony.

Zredukowałabym też gadżety z prawej strony bo moim zdaniem nie wszystkie są potrzebne. Usunęłabym np. kalendarz, archiwa, może też tagi. Toplista moim zdaniem niewiele dalej i sama się jej pozbyłam. Zamiast najnowszych wpisów dałabym najpopularniejsze.

No i zmieniłabym favicon na po prostu szmaragdową kropkę - podobną do Waszego logo.

Tak sobie myślę że pokusiłabym się jeszcze o stworzenie w podobnej stylistyce ikon social media (facebook, twitter, google+ i rss) - będą bardziej pasować do całości :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-09-19, 06:29   

Basiu, dziękuję za słowa uznania. Też się zastanawiałam nad zmianą social ikonek, ale chciałam z tym jeszcze poczekać, bo nie myślałam, że to aż tak konieczne. Co do kalendarza, myślałam, że będę mogla w nim oznaczać różne nadchodzące wydarzenia, ale chyba jednak tak się nie da, więc pewnie dzisiaj go wywalę. Podlinkuję zdjęcia :)

na dwoje - jako przenośnia od faktu, że pisany jest na dwa głosy.
A co do koloru - to nasz ulubiony :) Nieco bardziej niebieski odcień króluje w naszym pokoju :)
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 40
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-09-19, 19:18   

Lenka Apetyczna napisał/a:

Dziękuję za wszystkie opinie, Anianarowerze - przesunęliśmy kolejność, chociaż i tak jeszcze mam zamiar cos do tego panelu dołożyć.


Ty weź już nic nie dokładaj tylko odejmij co najwyżej. Kalendarz na przykład w ogóle niepotrzebny. W ogóle szata graficzna bardzo fajna, spójna i ze smakiem. Z tagami trochę szalejecie. Jeden z wpisów ma 27 przyklejonych tagów. To się trochę mija z celem. Bo jeśli traktujecie tagi jako sposób na oznaczenie ważnych kluczy wpisu, to powyżej 4-5 nie ma się co pchać. A jeżeli to tylko wspomaganie SEO to lepiej ich po prostu nie pokazywać. Głupio to wygląda, jak lista tagów jest prawie dłuższa niż zajawka wpisu.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
ttt4 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 15

Wysłany: 2013-10-25, 08:11   

Ja jeszcze bym zmniejszyła ilość wpisów na stronę.
A tak to bardzo mi się podoba.
______________________________________________________
Żyj szczęśliwie!
 
  podziel si� tym postem na:
juankrk 
Blogger.Klub

Imię: Janek
Dołączył/a: 02 Lis 2013
Posty: 34
Miasto: Kraków / Polska

Wysłany: 2013-11-02, 16:50   

Zdjęcia bym troszkę pomniejszył, jeśli nawet startujesz to dodaj dział "Współpracy", bo a nóż widelec ktoś się zainteresuje :) Ogółem... chcemy więcej :D
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-02, 18:44   

Zdjęciawłaśnie chciałam, aby były większe, wszystkie są tego samego rozmiaru.
Na razie nie chcę współpracować, nie po to założyłam bloga :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz