Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:45
Autor Wiadomość
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany:    [opinia] Co sądzicie o moim blogu: Flagrant Foul PL

Jak w temacie. Jak oceniacie mój pierwszy w życiu blog?

Wszystkie podpowiedzi, spostrzeżenia oraz konstruktywna krytyka będą mile widziane :)

Czy zmienić jakąś czcionkę? może zmienić kolory? dodać jakiś widget? Piszcie wszystko co Was tam rozprasza i zniechęca do czytania, lub to co można od ręki poprawić.

Flagrant Foul PL

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2014-12-05, 11:39   

Nie lubię ciemnych blogów ale z racji tego, że w Twoim tekst nie zajmuje wiele miejsca można to przeżyć (w blogach życiowych gdzie posty ciągną się przez kilkadziesiąt linijek jest to nie do zniesienia!).

+ Bardzo mi sie podoba, że "o mnie" znajduje się na dole co nie rozprasza mnie jako potencjalnego widza, czytelnika i fana koszykówki. To o tym sporcie jest blog i na nim się fokusuje. Bardzo dobrze.
- Błąd zauważyłam w zakładce "kontakT" brakuje właśnie pogrubionego przeze mnie T ;p Ale taka drobna literówka jest do poprawienia.

Życzę wytrwałości w jego prowadzeniu :)

PS. Przemek to bardzo ładne imię :zawstydzony: Podkochiwałam się w jednym kilka lat temu.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2014-12-05, 14:20   

KontakT już poprawiony. Dzięki wielkie ;)

NBA to moja pasja, a z każdym dniem przybywa więcej osób, które odwiedzają mojego boga. Wiem, że to może nie jest jakiś rekord, ale po miesiącu miałem ponad 3 tysiące odsłon, co jak dla mnie jest super, bo liczyłem na jakieś 500-700. A teraz ok. 100 dziennie wchodzi i czyta, wiec też się cieszę :)

Co do imienia to się zgadzam. Moja narzeczona powtarza mi to co dzień ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2014-12-07, 00:39   

Justuj tekst, żeby było schludniej.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-12-16, 14:36   

Niestety, dla mnie biała czcionka na czarnym tle jest nie do przyjęcia. Interesuję się sportem, ale nie na tyle, by męczyć się z czytaniem o nim :(
 
  podziel si� tym postem na:
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2014-12-16, 16:37   

Tło dla tekstu nie jest czarne... ale jak kto uważa. Ja z kolei nie lubię jasnych blogów więc ciemność zostaje.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-12-16, 17:50   

Lizard_King napisał/a:

Ja z kolei nie lubię jasnych blogów więc ciemność zostaje.
trzeba pogodzić preferencje czytelników i swoje, inaczej będziesz jednym z niewielu, którzy z miłą chęcią wchodzą na Twojego bloga ;-)

Można zrobić szablon, który nie jest zbyt ciemny ani za jasny, ale trzeba trochę poszukać lub zamówić. W tej wersji niestety odrzuca i mnie. Rzygam już systemowymi szablonami bloggera po amatorskich przeróbkach :=D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2014-12-16, 19:50   

Htsz napisał/a:


Można zrobić szablon, który nie jest zbyt ciemny ani za jasny, ale trzeba trochę poszukać lub zamówić. W tej wersji niestety odrzuca i mnie. Rzygam już systemowymi szablonami bloggera po amatorskich przeróbkach :=D


No mi też jest przykro, że nie jestem debeściakiem od robienia taki rzeczy i muszę amatorsko to robić...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-12-16, 23:26   

Lizard_King napisał/a:

i muszę amatorsko to robić...
Wystarczy usiąść i poświęcić jeden wieczór na poszukanie sobie dobrej skórki, jest tego już bardzo dużo dla blogspota. Darmowych i płatnych. Szukaj czegoś, co bardziej będzie pasowało do tematyki, ilości i rodzaju pojawiającej się treści.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-12-18, 16:58   

Z takim podejściem nie wróżę koledze wielkiej kariery w blogosferze. Najwięcej osiągają ci, którym zależy ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lizard_King 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 25 Lis 2014
Posty: 51
Miasto: Sochaczew

Wysłany: 2014-12-18, 23:12   

Bardzo mi zależy, tylko jak nie traktuję tego bloga jako coś najważniejszego w moim życiu. Jest to moja mała odskocznia, gdzie mogę pisać co tym co kocham.

Mam swoją (stale się poszerzającą z tego co obserwuje) grupę odbiorców, którzy jak do tej pory nie zgłaszali żadnych "ale" do wyglądu jak i czytelności mojego bloga. Próbowałem poustawiać w tym szablonie jaśniejsze kolory ;) wszystko na biało + czarny tekst. Niezbyt mi to pasowało, bo moim zdaniem (bez tych szarości i ciemni) wyglądał nijako. A nie ma chyba sensu bym się męczył przez to, że mi się nie podoba?

Jednak poszedłem za radą Htsz i poszukałem innych, darmowych skórek do bloggera. Znalazłem kilka interesujących, ale na chwilę obecną nie mam na to czasu. Ale idą święta i będę mieć więcej czasu na takie eksperymenty więc zobaczymy :)

Na pewno poszukam na forum jakiś tematów jak taką skórkę zastosować na blogu, bo jak już niejednokrotnie wspominałem jestem kompletnie zielony w tym temacie...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz