Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany:    Co daje Ci pisanie na forum blogowicz :)

Witajcie

Postanowiłem jasno i klarownie napisać o korzyściach płynących z korzystania z forum blogowicz. Nikt mi za to nie zapłaci. Lubię to forum, więc chętnie powiem o nim coś dobrego.

Są trzy główne rzeczy, które możecie tu zdobyć. Poza wiedzą ;)


3. Wyższy wynik w google.

Linki, które prowadzą do Twojego bloga zwiększają jego pozycje w google. Ale jest to powiedzmy sobie szczerza mała moc. Każdy link przekazuje bowiem tylko Thrust rank.

2. Ludzie widząc Twoje posty odwiedzą Twój blog.

To teoretycznie prawda, ale nie jest to tak piękne jak się wydaje. Załóżmy, że blogger wpadł na genialny pomysł - napiszę dużo postów na forum, żeby wchodzili na mój blog. Blogger spędzi wtedy parę godzin na pisaniu, a dostanie może kilka wejść. Takie są realia.

3. Prawdziwa wartość pisania tutaj.

Prawdziwym powodem, żeby pisać tutaj jest możliwość poznania innych blogerów. Jeśli nie widzisz w tym wartości, to przestań pisać.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-12-13, 11:29   

Kamysto napisał/a:

Ale jest to powiedzmy sobie szczerza mała moc. Każdy link przekazuje bowiem tylko Thrust rank.
linki są nofollow z uwagi na tony spamerów jakie próbują się tutaj reklamować każdego roku. Pozyskiwać warto jednak także takie linki, nie tylko same dofollow.

Kamysto napisał/a:

nie jest to tak piękne jak się wydaje. Załóżmy, że blogger wpadł na genialny pomysł - napiszę dużo postów na forum, żeby wchodzili na mój blog. Blogger spędzi wtedy parę godzin na pisaniu, a dostanie może kilka wejść. Takie są realia.
Tak jest prawie wszędzie, ale wystarczy komentować z głową. Co mam na myśli? Jeżeli przeglądam luźne treści w sieci i zostawiam pod nimi swoje wypowiedzi, to nie oczekuję, że będę miał dużo wejść na moje strony. Natomiast bardzo często mam przejścia z komentarzy, które pokrywają się z tematyką moich stron. Tu jest klucz. Jeżeli ktoś lubi głupio nabijać, to rzeczywiście szkoda jego i naszego czasu na czytanie bzdur.

Ja wielokrotnie namawiałem nowych użytkowników do wnoszenia wartościowych treści na forum. Oni narzekali, że muszą pisać głupie posty. Nie musieli, ale bardzo często nie przeglądali również forum by znaleźć sobie miejsca, w których mogą zabłysnąć wiedzą i dzięki temu ściągnąć do siebie czytelników.

Liczy się zatem nie tylko ilość napisanych postów (a jest ważna z uwagi na wielkość tego forum), ale także ich jakość. Warto opracować sobie strategię komentowania treści w sieci i sprawdzać skuteczność, analizując statystyki. Oprócz tego co jakiś czas dodaję wam nowe pola w profilu. Wasz blog może kogoś nie zainteresować, ale np. instagram czy strona na fb owszem.

Kamysto napisał/a:

Prawdziwym powodem, żeby pisać tutaj jest możliwość poznania innych blogerów.
Szczególnie, że potem takie znajomości internetowe można przenieść do offlajnu lub podjąć z kimś współpracę :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2016-01-20, 04:20   

Zapomniałem o punkcie czwartym.

4. Pisanie na forum blogowicz daje Ci dużo radości.

haha
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz