Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2014-03-24, 22:41
Autor Wiadomość
iziorka87 
Blogger.Klub

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 1
Miasto: Nowy Sącz

Wysłany:    [Błąd, Blogger] Problem z Obserwatorami i listą czytelniczą

Hej, od kilku dni nie mogę dodać żadnego bloga do obserwowanych. Cały czas wyświetla mi się komunikat

Cytat

Przepraszamy...

Realizacja Twojego żądania była niemożliwa. Spróbuj ponownie teraz lub trochę później.
Próbuję później i nadal nic... Ktoś coś poradzi??

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-05-20, 18:26 ]
zobacz także => problem z aktualizowaniem postów na listach blogów

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-08-08, 14:26 ]
wątek z 2015 => Jak skasować nieaktywne blogi z listy czytelniczej blogspota?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-03-24, 22:07   nie mogę obserwować blogów - gadżet obserwatorzy GFC

Hej,
nie jesteś jedyna, wiele osób to zgłaszało przez ostatnie dni. Ludzie mają problem z gadżetem obserwatorzy. Nie mogą dołączyć do blogów lub anulować subskrypcji. Niektórym nie działają listy czytelnicze. Miałem też pojedyncze zgłoszenie dotyczące gadżetu lista blogów.

Pojawiają się różnego rodzaju instrukcje, ale problem nie dotyczy wszystkich użytkowników. Można zarządzać subskrypcjami przez listę czytelniczą i tam dodawać blogi. Nie zadziała to jednak tym, którzy mają ponad 300 blogów. Wielu nie może zalogować się do Friend Connect (żadną opcją, nawet yahoo). Z listą blogów i ja miałem problem. Nie dało się dodać do niej linków z listy obserwowanych. Zadziałało dopiero po dodaniu jednej pozycji ręcznie, zapisaniu i odświeżeniu zakładki z układem.

Już po pierwszych zgłoszeniach na forum produktowym i modnej polce powiadomiłem opiekuna produktu. Nie wiem niestety dlaczego trwa to tak długo.

Możesz dopisać się tutaj: https://productforums.goo...-pl/hdSzaIBibLU jest to wątek obserwowany przez pracownika Google. Warto napisać jak najwięcej o swoim problemie. Przeglądarka, adres bloga, z jakimi blogami jest problem, od kiedy, co działa a co nie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz