Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-22, 22:59   

Zzielona napisał/a:


Nie, oglądałam tego trochę i nie przypadło mi do gustu, w jakiś sposób działa mi to na nerwy, nie wiem dlaczego .
Wybór anime zależy od tego co chcesz oglądać. Czy to mają być sceny miłosne, przeważająca ilość walk itp. Dobra, ale to nie jest wątek o anime.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lanooz 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-02-22, 23:03   

Tobiasz, oglądalam z 10 pierwszych odcinków Naruto - trochę mnie nudziło. Nie wpadło mi do gustu. A swojego rodzaju interesuję się też anime.

A dragon ball może kocham z powodu sentymentu :) Prawdopodobnie gdybym to teraz poznała bym olała...Ale nadal wyróżniała to bardziej niż pokemony.

Zzielona, oglądałaś tego trochę a takie troche to pewnie anime z nieco niższego rzędu. Trudno po kilku filmach oceniać gatunek :) To tak jakbyś obejrzała kilka kiepawych komedii i powiedziała, że komedie są do kitu.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-22, 23:06   

Lanooz napisał/a:

Tobiasz, oglądalam z 10 pierwszych odcinków Naruto - trochę mnie nudziło. Nie wpadło mi do gustu. A swojego rodzaju interesuję się też anime.
10 odcinków to za mało by ocenić mange i anime.

Lanooz napisał/a:

A dragon ball może kocham z powodu sentymentu Prawdopodobnie gdybym to teraz poznała bym olała...Ale nadal wyróżniała to bardziej niż pokemony.
Szanuję twoje zdanie, ale mi DB kojarzy mi się z pokemonami i te postacie. :/
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-02-22, 23:10   

Lanooz, nie rozumiesz... Mnie sam widok tych mangowych postaci drażni :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Lanooz 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-02-22, 23:11   

Wiem tylko tyle, że po 10 odcinkach ja już odpadłam nieco znudzona - nie wciągnęło mnie, w przeciwieństwie do wszystkich fanów którzy wkręcili się po obejrzeniu ledwie kilku odcinków.
Coś o tym świadczy.

Swoją drogą, to dzięki dragon ball zaczęłam rysować...: P

Zzielona - no to ok. To już pewnie jakieś osobiste uprzedzenie :P Ale hmm...gdybyś może trafiła na jakieś arcydzieło uprzedzenie by znikło? ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-22, 23:13   

Lanooz napisał/a:

Wiem tylko tyle, że po 10 odcinkach ja już odpadłam nieco znudzona - nie wciągnęło mnie, w przeciwieństwie do wszystkich fanów którzy wkręcili się po obejrzeniu ledwie kilku odcinków.
Obejrzyj wszystkie odcinki Shippuudena.
 
  podziel si� tym postem na:
Lanooz 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-02-22, 23:26   

Jeżeli anime nie potrafi mnie wciągnąć po AŻ 10 odcinkach to ja już sobie podziękuje. Nie będę sie przecież dalej katować.

Ten temat wygląda tak: zjeżdżasz DB od a do z - czyli od tytułu tematu do każdego, poszczególnego posta który aprobuje anime.
Ktokolwiek powie cokolwiek dobrego na temat DB od razu się temu przeciwstawiasz, dla przykładu przyrównując to do pokemonów. No ok, znamy już Twoje nastawienie do tego anime.
Ten temat raczej nie wygląda na taki żeby poznać opinie, ale żeby po prostu poniżyć anime od góry do dołu i wyperswadować je wszystkim :>

de gustibus non est disputandum
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-22, 23:29   

Lanooz napisał/a:

en temat raczej nie wygląda na taki żeby poznać opinie, ale żeby po prostu poniżyć anime od góry do dołu i wyperswadować je wszystkim :>
Kto powiedział, że "poniżam anime". Skrytykowałem tylko Dragon Balla. Lubię Naruto i Bleacha. Jak na razie to mi wystarczy.
Ostatnio zmieniony przez Tobiasz 2008-02-22, 23:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
  podziel si� tym postem na:
Lanooz 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-02-22, 23:30   

Nikt nie powiedział. Ja po prostu wywnioskowałam z tego co widzę :)

Koniec, niech inni się wypowiedzą.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-02-22, 23:31   

Lanooz napisał/a:

Zzielona - no to ok. To już pewnie jakieś osobiste uprzedzenie :P Ale hmm...gdybyś może trafiła na jakieś arcydzieło uprzedzenie by znikło? ;)

Nie mówię, że nie ;) . A te moje uprzedzenia przez to, że chyba już za dużo tego wszędzie, po prostu.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-22, 23:32   

Cytat

Nikt nie powiedział. Ja po prostu wywnioskowałam z tego co widzę

Wg. ciebie Lanooz to jakbym skrytykował Tibię i zaraz już nie lubiłbym gatunku gier MMORPG.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-02-23, 08:54   

No, dobra. Kochani, kłótnia się tu robi.

Ja osobiście nie lubię DB, bo irytuje mnie wygląd postaci, jednakże mam świadomość, że gdyby nie Dragon Ball takie anime jak Naruto nie zaistniałyby. Przypomnijmy sobie, że Kishimoto wychowywał się na Dragon Ballu, i że widać inspirację tego anime w Naruto!

Cytat

10 odcinków to za mało by ocenić mange i anime.
Tobiaszu, sam oglądnij DB, bo wtedy mów, co sądzisz na ten temat. Sam napisałeś, że dziesięć odcinków to zamało, ażeby ocenić mange i anime ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz