Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 22:52
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-08, 13:35   

pudi91 napisał/a:

GTA SA jest spoko jak się wykonuje misje

nawet wtedy da sie pograc , ale to juz jest strasznie stare.

pudi91 napisał/a:

ale do zwykłego spędzania nudy nie polcam

Juz sie o tym przekoalem , pogralem wtedy tydzien w ta gre , zaczelem robic rozne mody , zmienilem cala gre , domy/ulice/szczegoly/woda/trawa/ludzie/dziwki/samochody/bronie itp. itd. przez trzy dni to wszystko przerabialem , ale co chwile bledy lub jakies inne trudnosci , przez kolejne dwa dni testowalem , wkoncu udalo mi sie dojsc do ladu , nawet moje domy byly inne i z innymi skinami i po pieciu dniach przerabiania itd. pogralem sobie dwa dni , bo po dwoch dniach znudzilem sie :kwasny: , po to tyle sie nadenerwowalem by po tem dwa dni se pograc...
Mam nadzieje ze grafa w GTA 4 dorowna przynajmniej do Just Cause , tyle by starczylo , choc te gry sie roznia , ale nie chce mi sie szukac innej , bardziej podobnej gry , bo mam slaba pamiec , a i tak w glowie mam duzo.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kwicoł 

Dołączył/a: 03 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłany: 2009-04-03, 14:07   

GTA to juz klasyka, trzeba w to grac :)
 
  podziel si� tym postem na:
red
[Usunięty]



Wysłany: 2010-07-06, 19:25   

Ja grałem we szystkie części GTA oprócz 4 i na pewno warto siąść chwile przy tej serii.
 
  podziel si� tym postem na:
komandor 

Dołączył/a: 06 Wrz 2010
Posty: 50

Wysłany: 2010-09-07, 00:03   

z vice city mam najmilsze wspomnienia :)
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-09-30, 13:59   

Pamiętam jeszcze czasy grania w pierwsze części na playstation, lata temu :) Świetna zabawa, pomimo tak prostej grafiki!
Obecnie przechodzę GTA San Andreas, podoba mi się ponieważ jest rozbudowane, a jednocześnie nie ma wysokich wymagań technicznych. Chciałam pograc w GTA 4, jednak nie odpalało na moim komputerze, zresztą jako nowa gra i tak pewnie by się zacinala - nie ten sprzęt.
GTA 3 także było wporządku, jednak nie utkwiło mi jakoś szczególnie w pamięci. GTA Vice City, dobra rozrywka, także Vice City stories na psp - jednak te misje z helikopterami mnie zawsze zniechęcały do gry!
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-05-23, 14:59   

San Andreas to laata grania - poza głównym i pobocznymi wątkami jest masa miejsc do zwiedzenia, rozwalenia i spenetrowania. Szkoda, że GTA 4 takie nie jest...
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
yellowobsession 
WordPress.Klub

Imię: Kamil
Dołączył/a: 07 Lut 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-06-02, 16:25   

Pamiętam jak pojechałem na komunie do kuzyna,do Niemiec.
Spędziłem sporoo czasu grając w GTA II na playu.
Najgorsze było jak musiałem wracać do naszego kraju,wtedy były to marzenia,których spełnienie graniczyło z cudem,a teraz możesz w kilka minut ściągnąć GTA II i odpalić na kompie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-03, 17:37   

yellowobsession napisał/a:

a teraz możesz w kilka minut ściągnąć GTA II i odpalić na kompie.
i to zupełnie legalnie, Rockstar udostępniło GTA i GTA2 do pobrania: http://www.rockstargames.com/classics/
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
madamebilberry
[Usunięty]



Wysłany: 2012-06-03, 18:21   

Grałam w to kiedyś. GTA 3 i 5 są moim zdaniem najlepsze ;) . San Andreas w ogóle mi się nie podobał.
 
  podziel si� tym postem na:
Rutek 
Blogger.Klub

Wiek: 28
Dołączył/a: 29 Cze 2012
Posty: 8

Wysłany: 2012-07-02, 14:23   

Też grałem i gram w GTA, bardzo lubię grać w tą grę, gdy wyszło GTA, GTA2 widok z góry (beznadzieja) ale grałem, teraz wszyscy wiemy ze Grand Theft Auto to strzał w dziesiątkę setki, tysiące, a nawet i miliony graczów w to gra, fora internetowe o GTA stają się bardziej popularne, tak jak GTA. Gram też w SA-MP Gta San Andreas Multiplayer, uważam, że to najlepszy multiplayer ze wszystkich, które są, myśląc o GTA.
Też w multiplayera dużo osób gra, miałem kiedyś nawet swój serwer, ale zabrakło funduszy na niego (niestety) i musiałem go zamknąć, wspomienia z niego zapamiętam na długo :) A w Grand Theft Auto będę grał jak najdłużej.

PS. Nie zapomnijcie, że GTA to tylko skrót
 
  podziel si� tym postem na:
Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-07-13, 22:18   

Pamiętam jak u kuzyna zobaczyłem GTA 1, taka zajawka... :P , później było GTA 2 to już w ogóle nie dało mnie się odciągnąć od kompa u kuzyna. W GTA 3 zagrałem już u siebie na swoim pierwszym kompie. To była jak na tamte czasy naprawdę rewolucja. Szkoda że nigdy tej części nie przeszedłem, utknąłem w drugim mieście. Jak się później okazało niewiele już mi brakowało do trzeciego miasta, ale to mi nie przeszkodziło bez kodów , zwiedzić ostatnią lokację w grze. Przepchnąłem łódkę ulicą za zaporę :D . Następnie przyszło Vice City - moja ulubiona część. Przeszedłem ją kilka razy + po prostu potrafiłem godzinami jeździć po mieście. W San Andreas krótko grałem bo mi wywalało podczas bójek i deszczu z gry, a jakoś niedawno zainstalowałem IV i jest fajnie, ale nie miałem czasu grać. Jestem gdzieś w drugim mieście. Jedna z moich ulubionych serii.
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-15, 15:19   

A ja zawsze jak byłem wkurzony, wpisywałem kod na bronie i wyżywałem się na bezbronnych przechodniach. Do tego w GTA 4 można było uciekać samolotem pasażerskim.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz