Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 22:52
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-07-15, 23:36   

Kończę właśnie San Andreas. Trochę sobie pomagam kodami, tak poza tym ciągle latam sobie Hydrą, droczę się z policją, wykolejam pociągi i ogóle jest tak samo fajnie, jak te parę lat temu. :)

Vice City - świetna ścieżka dźwiękowa, chyba najlepsza z całej serii (zwłaszcza Emotion 98.3). Przeszkadzała mi mała wielkość obszaru gry - taka mieścina z wieżowcami rozłożona po dwóch stronach rzeki, którą po kilkunastu misjach znało się już na pamięć.

W III grałem mało (zawsze wydaje mi się taka mroczna i smutna w porównaniu choćby z VC), w IV wcale.

Czekam na GTA V. Bardzo mocno czekam. :) Choć kręci mnie też Watch Dogs, pokazane na tegorocznym E3.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Miczkus 
Blogger.Klub


Imię: Marek
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2012
Posty: 7

Wysłany: 2012-07-22, 14:42   

madamebilberry napisał/a:

Grałam w to kiedyś. GTA 3 i 5 są moim zdaniem najlepsze ;) . San Andreas w ogóle mi się nie podobał.

Trochę wybiegasz marzeniami. "Piątka" jest jeszcze w produkcji :)

---

Ja zaliczyłem III, VC, San Andreas(wciąż mam na dysku i odpalam), teraz natomiast popylam w "czwóreczkę". Przyznam, że IV ma moim zdaniem najlepszy klimat - cutscenki są genialne, w dodatku sama fabuła w spokoju mogła by robić za podkład do filmu.
GTA IV - 9/10 bo optymalizacja to kiepski żart...

GTA III - mniej kolorowo niż VC, ale dalej wciągająco. Mały świat, w dodatku protagonista nie umie pływać...
GTA III - 8/10 na drodze do 10 stoi mały świat i ułomność głównego bohatera

Vice City - btw pierwsze GTA w moim życiu - chyba najbardziej kolorowa. Klimat pstrokatych lat 70. pasuje mi zdecydowanie bardziej niż gangstah. Główny bohater dalej nie umie pływać.
GTA VC - 8/10 - patrz III, choć świat wydaje mi się minimalnie większy.

San Andreas cenię sobię zwłaszcza za rozbudowanie - gangsterski klimat jakoś mnie nie kręci. Pomimo tego gra mi się przyjemnie, choć po drugim przejściu gra jest wykorzystywana głównie jako odstresowywacz i chwilowe oderwanie od swojego następcy. Tylko ta grafika, na szczęście w necie można odpowiednie mody znaleźć.
GTA SA - 8+/10 za prehistoryczną grafikę i nie mój klimat

Cytat

Choć kręci mnie też Watch Dogs, pokazane na tegorocznym E3.

Popatrz na tę cudowną grafikę :przestraszony: ciekawe jak będzie wyglądać kwestia optymalizacji na PC(jeśli gra na blaszaki wyjdzie, bo co do tego pewien nie jestem).
 
  podziel si� tym postem na:
brystoleczek 
uwaga, spamer?!

Dołączył/a: 13 Wrz 2012
Posty: 4

Wysłany: 2012-09-13, 14:48   

Mi się najbardziej podobała część SanAndreas. Dla mnie jest lepsza nawet od 4. Głównie podoba mi się to, że jest b.dużo misji oraz to, że możemy trenować, ubierać, uczesać swojego głównego bohatera :P
 
  podziel si� tym postem na:
Price 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 27

Wysłany: 2012-10-28, 23:48   

Najbardziej przypadło mi do gustu GTA VC, które przeszedłem kilkakrotnie :-)
______________________________________________________
http://price-web.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
maniek96 
Blogger.Klub

Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył/a: 23 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-24, 01:01   

Wszystkie części GTA uwielbiam, robienie misji (bez kodów) super :D
Nie mogę doczekać się GTA V
 
  podziel si� tym postem na:
koksu 

Imię: Marcin
Dołączył/a: 24 Lut 2013
Posty: 6
Miasto: Sandomierz

Wysłany: 2013-02-24, 16:00   

mi się GTA IV nie podobało, nie umywało się do SA lub III
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 18:18   

GTA III to praktycznie cała moja młodość... gra nieziemsko grywalna, to uczucie gdy zamiast jak człowiek robić misję, ty zwyczajnie mordujesz kogo się da ^_^
Tak, tak... jestem sadystą.
 
  podziel si� tym postem na:
Ksiaze228 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączył/a: 29 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-05-18, 18:53   

Pierwsze moje GTA to było GTA 2 ...z perspektywy czasu totalna żenada,ale kiedyś cieszyło.
Póżniej na starym PC GTA3 ledwo chodziło,ale dało radę grać na upartego.
Od tamtej pory katuje wszystkie części ,a gra bez kodów dodaje świetnego klimatu ;P
Nie mogę się doczekać piątej części.
 
  podziel si� tym postem na:
Lipello
[Usunięty]



Wysłany: 2013-09-03, 14:32   

Ja solidnie zagrywałem się w San Andreas - ogromne przestrzenie, bardzo dobry soundtrack, masę czasu zmarnowałem przy tej gierce. Teraz z niecierpliwością czekam na najnowsza odsłonę, chyba będzie to powrót w klimaty SA. Poza tym planszówki ;)
 
  podziel si� tym postem na:
blondasek 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Lis 2013
Posty: 64

Wysłany: 2013-11-28, 17:48   

Na kompa to grałem tylko w San Andreas, a na playce to GTA 2. Pożyczyłem kilka samochodów glin i robiłem parking :)
 
  podziel si� tym postem na:
DobrakoFy 
Blogger.Klub

Imię: Karol
Wiek: 25
Dołączył/a: 30 Cze 2013
Posty: 19
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-01-23, 12:19   

JA w GTA Sa gram do dziś, mamy nawet z kumplami własny serwer, gdzie co jakiś czas inną mapę wrzucamy i bawimy się na całego :) Gra się nie nudzi, ale tylko multiplayer. Myślę, że już bym nie dał rady grać na single, by przechodzić misje :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz