Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-11-10, 13:11   

ja woskuję
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-10, 13:16   

Ja nadmienię najpierw, że obie płci mają praktycznie tyle samo owłosienia na ciele. Tylko wszystko zależy od hormonów itp. czynników, że u jednych widać bardziej, włosy są większe itd. Wąsik więc ma praktycznie każdy, tyle, że u znacznej większości na tyle słaby, że niewidoczny. Te panie, którym się on wyróżnia mają do wyboru albo maskować, albo nie przejmować się, albo się pozbywać - oczywiście nie goląc się jak facet! :yay: a stosując odpowiednie zabiegi i preparaty.

Ja za wąsikami nie przepadam, nawet za swoimi, dlatego się ich pozbywam ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-10, 13:17   

Zzielona napisał/a:

Pewnie nie mogłabym patrzeć w lustro

Ja tez nie patrze w lustra, ale to dlatego ze nie lubie ogladac sku***synow.

Uwazam ze ten damski wasik, jest calkiem normalny, moze nie wasy, ale jakies male wloski, to calkiem normalna sprawa.

Zzielona napisał/a:

W każdym razie, nie wiem czy wiecie, ale we Francji coś takiego jest uważane za coś bardzo sexy

Zawsze twierdzilem ze zabojady nie sa normalni.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-11-10, 13:21   

Yoshie napisał/a:

znam dziewczynę, która ma bardzo ciemne włosy i wąsik był bardzo widoczny zaczęła się golić... teraz zarost ma gęstszy od niejednego chłopaka i stała się obiektem drwin


nie mów, że goliła maszynką bo padnę.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-10, 13:25   

Co do wasow, to osobiscie gole i radze to innym, a pierniczenie glupot, ze po goleniu, odrastaja szybciej, w wiekszych ilosciach, ciemnijesze i grubsze, to zwyczajna glupota, hipokryzja, brak jakiejkolwiek wiedzy na temat lub nieumiejetnosc obserwacji. Wiem to z wlasnego doswiadczenia, jak i wiedzy, ktora zdobylem, czytajac slowa, roznych profesorow, ktorze maja pojecie na ten temat.

Ludzie, to jest po prostu zludzenie optyczne, jak by to wszystko bylo prawda, to taki ja np., ktory chodzi co miesiac do fryzjera, zaroslby po tylu latach i musialbym chodzic co tydzien, a nie miesiac, do tego fryzjera.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-10, 13:26   

Htsz napisał/a:

Ja za wąsikami nie przepadam, nawet za swoimi, dlatego się ich pozbywam ;)
Htsz chodzisz do kosmetyczki :hyhy:

m@tarci napisał/a:

Uwazam ze ten damski wasik, jest calkiem normalny, moze nie wasy, ale jakies male wloski, to calkiem normalna sprawa.
kiedyś ogladałem program o kobietach, które zapuszczały przez wiele lat długie brody i były z tego powodu dumne...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-10, 13:42   

m@tarci, jeśli chodzi o kobiety to jest jednak prawda. Wiem z własnego doświadczenia... Nie mówię, że golę wąsy (bo ich nie posiadam i gdybym posiadała na pewno bym ich nie goliła :P ), ale jeśli mowa o innych częściach ciała to rzeczywiście jest to prawda. Odrastają grubsze. Zresztą skóra jest podrażniona, miejscami dochodzi do zapalenia meszków włosowych, robią się krosty (przez to, że włos wrasta w skórę), swędzi, etc. W każdym razie z kobiecymi wąsikami byłoby tak samo i nie jest to głupota.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-10, 21:59   

Zzielona napisał/a:

jeśli mowa o innych częściach ciała to rzeczywiście jest to prawda
nie wiem, nie jestem kobietą ;) a może to jest po prostu takie złudzenie, że ilość odrastajacych włosków jest większa i sa twardsze?
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-11, 12:08   

Krzysiek, co jak co, ale wzrok mam dobry :P . Z niektórych cebulek nawet dwa włoski wyrastają! :P
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-11, 12:14   

Nigdy nie zauważyłem, by z moich cebulek na nogach dwa włoski wyrastały [przyglada się uważnie], może po prostu końcówki się rozdwoiły :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-11, 21:47   

Zzielona napisał/a:

co jak co, ale wzrok mam dobry

No wlasnie jak juz pislame, nie zawsze, ale jednak zazwyczaj jest o zludzenie optyczne, poniewaz wloski ktore odrastaja po goleniu wygladaja calkiem inaczej niz wczesniej.
Jak sie zgolisz, to po kilku dniach, jak zaczna juz odrastac, mozesz widziec czarne(mino ze byly np. jasne) wloski jak na meskiej brodzie np., ale to tylko na poczatku, troche odrosna i nie bedzie to tak wylgadalo.
Sam sie wczoraj zdziwilem ze tak zaroslem, choc jeszcze kilka dni temu przed goleniem mialem jasne wloski, dzis nie widze zadnego problemu, procz malych, jasnych wloskow, mimo iz wczoraj byly czarne i wydawalo sie ze zaroslem jak jakis stary facet.

Nie wiem jak jest ze wszystkimi czesciami ciala, ale sa kobiety ktore nie maja wlosow na nogach i sa takie ktore maja i gola je, mam taka znajoma, goli sie co jakis czas z tego co wiem, choc to mnie akurat nie interesuje, ale po latach, to jej nogi powinny wygladac gorzej niz moje, jednak tak nie jest i raz na jakis czas jej starczy przejechac maszynka.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
peggy.s 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lut 2009
Posty: 474
Miasto: Katowice

Wysłany: 2009-07-02, 16:18   

m@tarci napisał/a:

sa kobiety ktore nie maja wlosow na nogach i sa takie ktore maja i gola je, mam taka znajoma, goli sie co jakis czas z tego co wiem, choc to mnie akurat nie interesuje, ale po latach, to jej nogi powinny wygladac gorzej niz moje, jednak tak nie jest i raz na jakis czas jej starczy przejechac maszynka.
z czasem (dłuuugim), często golone/depilowane włosy na nogach się przerzedzają...
a damski wąsik jest nieodłącznym ( mało!! widocznym) towarzyszem brunetek i szatynek ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz