Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:14
Autor Wiadomość
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-22, 17:35   

dobra, to ja już nie wiem o co chodzi szczerze mówiąc, mogłaś wstawić zdjęcie gościa z jednym podbródkiem chociaż i by było wiadomo :D a może lepiej po prostu opowiedz o swoim ideale na vlogu, który prowadzisz (widziałem) :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-22, 17:40   

hahaha tego nikt by nie chciał słuchać. Poza tym tacy jak ja powinni wymagać tylko tolerancji swojego zdrowotnego problemu a ja jednak byle czym i byle kim zadowalać się nie lubię. Wymagam o wiele za dużo niż sama mogę dać komukolwiek. Taki mój słodki urok osobisty ;)


Lepiej powracając do tematu głównego napisz o swoich perypetiach z dziewczynami? jak one zagadują? jak wygląda ich pierwsza wiadomość, a może czekają mości księżniczki na Twój pierwszy krok?;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-22, 17:44   

Ok, skoro nie chcesz rozmawiać o Twoich ,,urokach" to mogę co nieco powiedzieć...a czemu one mają do mnie pisać pierwsze, czy ja jestem jakimś księciem z bajki i działam na dziewczyny jak magnes czy też lep na muchy :D wiesz...sto wiadomości dziennie, nie mam czasu kiedy odpisywać takie branie :P nie no żarty żartami
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-09-22, 20:00   

Alabastrova napisał/a:

Nie, jeżeli ważysz 50-60kg. Gdy ważysz ponad 70 to może okazać się to potrzebne ;]

No w sumie racja. Ja jestem filigranowa, to nawet chudzielce nie mieli wielkich problemów z noszeniem na rękach. :P

Alabastrova napisał/a:

Po prostu lubie grubych i tyle. Lubie bo mi sie podobaja. Lubie bo tak

Moja przyjaciółka też tak ma - dla niej są po prostu fajni i "misiowaci", dla mnie już grubaski. Każdemu się podoba co innego i zresztą całe szczęście. :)

StudioSekret napisał/a:

Kredka...a Ty jakich facetów lubisz, tych umięśnionych bardzo?

Bardzo to nie. ;) Kiedyś lubiłam chudzielców, a teraz szczupłych albo najlepiej szczupłych z mięśniami, ale takimi umiarkowanymi, a nie takich "wyrzeźbionych" jak gostek z którejś foty podesłanej przez Alabastrova, ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-23, 11:02   

Kredka napisał/a:


Alabastrova napisał/a:

Po prostu lubie grubych i tyle. Lubie bo mi sie podobaja. Lubie bo tak

Moja przyjaciółka też tak ma - dla niej są po prostu fajni i misiowaci, dla mnie już grubaski. Każdemu się podoba co innego i zresztą całe szczęście. :)


Dokładnie ;) Przynajmniej mi nie podbierasz Ideałów z mojej 'półki wagowej' ;D
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-25, 08:10   

fajnie, że się jakoś dogadałyście :D a mnie to już w ogóle pominięto i nie zwracacie uwagi na biednego użytkownika o imieniu Robert ;) może ja powinienem np. przerzucić się na takie trochę bardziej puszyste dziewczyny to wtedy konkurencja znacznie by się obniżyła... :D
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-25, 11:57   

StudioSekret napisał/a:

fajnie, że się jakoś dogadałyście :D a mnie to już w ogóle pominięto i nie zwracacie uwagi na biednego użytkownika o imieniu Robert ;) może ja powinienem np. przerzucić się na takie trochę bardziej puszyste dziewczyny to wtedy konkurencja znacznie by się obniżyła... :D


raczej na głupie bo ja mimo, że jestem gruba i chora na powodzenie nie narzekam. Jest słabiej niż w czasach gimnazjum/liceum kiedy byłam duuużo szczuplejsza ale... nadal fanów mam ;)
to jednak głupota, brak charakteru - nijakość gwarantują mniejszą konkurencję ;) nie waga ;p
więc lepiej nie zmieniać wymagań bo tak czy siak będziesz musiał rywalizować o czyjeś względy, a już lepiej to robić jeżeli chodzi o wyśniony ideał niż "łatwiejszą zdobycz" :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Szel 
Blogger.Klub


Imię: Szel
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-09-27, 10:49   

Alabastrova napisał/a:

więc lepiej nie zmieniać wymagań bo tak czy siak będziesz musiał rywalizować o czyjeś względy, a już lepiej to robić jeżeli chodzi o wyśniony ideał niż łatwiejszą zdobycz :)


Dokładnie, nigdy nie obniżajcie standardów, poza tym dla kobiet świadomość, że ktoś się nimi interesuje to automatyczne +10
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-28, 08:56   

Zgodzę się z wypowiedzią Szel o tym by nie obniżać standardów, ale tak czytam i dalej nie wiem o co chodzi z tym ,,+10" :D
 
  podziel si� tym postem na:
Szel 
Blogger.Klub


Imię: Szel
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-09-28, 09:36   

No bo widzisz...kobiety też często mają system punktowy. Oceniamy fryzurę, styl ubierania się, wasz rozmiar, język jakiego używacie, sposób w jaki chodzicie i wiele innych ;p czyjeś zainteresowanie to automatyczne +10 w tym systemie, no chyba, że we wcześniejszej ocenie nie uzbieraliście wystarczającej puli, żebyśmy chciały z wami zamienić choć jedno zdanie :D
______________________________________________________
Jestem Szel i też używam painta.
Czasem lubię się pobawić w "walą mnie wasze rozmiary, zagrajmy w chybił trafił"
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-09-28, 11:49   

Miej ciekawy profil. Napisz coś o sobie - pomieszaj powagę z żartami.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-29, 15:55   

Właśnie ostatnio coś mi się obiło o uszy coś takiego jak wymagany próg minimum i żeby kobieta zwróciła uwagę na faceta to musi spełniać przynajmniej 50 % jej jakichś wymagań pod względem fizycznym, czyli po prostu musi być na przynajmniej takim poziomie żeby podjęła jakąkolwiek rozmowę i wtedy pojawiają się aspekty charakteru :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz