Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:14
Autor Wiadomość
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany:    jak dobrze napisać do dziewczyny wiadomość przez internet

Cześć Wam dziewczyny...właśnie się zastanawiam nad tym czy kiedy nie raz pisałem do dziewczyn pierwszą wiadomość przez internet (a nie często to robię), to czy dobrze zaczynałem...na pewno jesteście wyczulone na tego typu wiadomości i zawarte w nich treści dlatego chciałbym żebyście mniej więcej powiedziały jak ma wyglądać taka normalna, zachęcająca, nie kująca w oczy wiadomość? :)

Z góry dzięki za odpowiedzi
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-19, 11:42   

z doświadczenia na portalach randkowych mogę powiedzieć, że:

NIE:
- cześć mała, ładne masz zdjęcie wyskoczymy na drinka? (raz, nie jestem mała! i nie jestem panią do towarzystwa)
- cześc, jestem Tomek, mam 27lat. Interesuję się tym śmym i tamtym. Jestem tutaj bo rzuciła mnie dziewczyna, nie... to ja ją rzuciłem bo mnie zdradzała. Powiedz mi, czy wszystkie jesteście takie fałszywe?! (oh jeju jak Ci współczuje, na serio... moze chusteczkę?)
- siemanderko tutaj masz mój numer 600 XXX XXX. Zadzwoń. Tomek (na telefon to sie mozesz z seks laska umawiac)
- ale z Ciebie seksi kociak.... marzy mi się z Tobą seks na plaży. (ta, dobrze jeszcze jakbys nie mial roblemow z potencją)

TAK:
- Cześć, mam na imię Tomek :) przejrzałem Twój profil i widzę, że sporo nas łączy choćby ta fotografia. Jakim sprzętem cykasz? może coś podpowiesz bo jestem laikiem i póki co mam nikona d40, a chciałbym się na coś lepszego przesiąść :) (przedstawiasz się i okazujesz zainteresowanie, jeżeli powołujesz się na dane z opisu to już jest dobrze)
- hej, wiesz ile blondynek potrzeba do wkrecenia żarówek? 3. Ty jesteś brunetka wiec pewnie poradzisz sobie sama ;) (niby żarcik, niby komplement i jest plus) może przykład niezaciekawy ale ja dowcipów nie znam;p

Nienapastliwe ale sugerujace zainteresowanie :) Najlepiej napisać mniej o sobie, więcj o tej drugiej osobie ale i to nie jest regułą. Trzeba umieć się sprzedać.
Tylko, że na takim portalu randkowym to wiadomo, że wszyscy są w jakimś celu. Tam jest łatwiej. W innych miejscach w sieci pojęcia nie mam bo nie mam żadnego doświadczenia ale podejrzewam, że reguła jest ta sama ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
Ostatnio zmieniony przez Alabastrova 2012-09-19, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-09-19, 12:18   

Nie jestem dziewczyną, ale dwa razy do roku nachodzi mnie na przeglądanie Badoo i cośtam mogę powiedzieć.

Rzeczywistość portali randkowo-fotkowych jest taka, że sporo (większość?) obecnych tam kobiet ma na koncie złe doświadczenia z obecnymi tam facetami. Zresztą Alabastrova ładnie wypunktowała dlaczego i wcale się temu nie dziwię. :)

IMO najlepszym starterem do rozmowy jest wyciągnięcie jakiegoś szczegółu z biografii rozmówczyni i pozwolenie jej na wygadanie się na ten temat.

Ma wpisane "taniec" w zainteresowaniach? Spytaj co tańczy, jak długo.
Ma w galerii zdjęcia z wakacji w jakimś egzotycznym miejscu? Spytaj gdzie była, co jej się podobało najbardziej.

Nic nie ma wpisane w profilu, albo coś w stylu "przekonaj się sam"? Zamiast "cześć" napisz "puk puk". Jak odpowie "kto tam" to napisz że "dostawca pizzy" albo coś równie nieoczekiwanego. Głupie, ale wbrew pozorom działa. ;)

Czasem trudno jest zacząć, ale potem już rozmowa klei się sama. Czasami początki są proste, a potem atmosfera siada. Ale mimo wszystko nie można się zrażać, trzeba być naturalnym, słuchać/czytać uważnie i zwracać uwagę na drobiazgi. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-19, 12:48   

Lukem napisał/a:


IMO najlepszym starterem do rozmowy jest wyciągnięcie jakiegoś szczegółu z biografii rozmówczyni i pozwolenie jej na wygadanie się na ten temat.

Ma wpisane taniec w zainteresowaniach? Spytaj co tańczy, jak długo.
Ma w galerii zdjęcia z wakacji w jakimś egzotycznym miejscu? Spytaj gdzie była, co jej się podobało najbardziej.


Otóż to ;)

Zapunktujesz sobie czymś takim bo dziewczyna pomyśli, że nie tylko gapisz się na jej twarz na fotce jaką wstawiła ale też przeczytałeś co ma do powiedzenia, a dla nas to bardzo ważne. Przecież wciąż i wciąż do upadłego powtarzamy, że to charakter jest ważny, a nie wygląd ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-20, 16:18   

w sumie tak, widać, że macie fajne spostrzeżenia i Wasze porady są naprawdę ciekawe i pomocne, dziękuję, ale mimo wszystko chyba jest ogólnie tak, że jaka by nie była wiadomość to tak czy siak jeśli dziewczynie się facet nie podoba to nie odpisze choćby to była najlepiej skonstruowana wiadomość na świecie co nie? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-20, 18:58   

Myślę, że nie ;) A jeżeli trafisz na taką dziewczyne to lepiej nie ubolewać nad brakiem wiadomości zwrotnej od takiej flądry ;) Ja niejednokrotnie dawałam szanse blondynom, chucherkom - dla mnie kompletnie aseksualni ludzie :P ja kocham nad życie pulchnych brunetów ;) ale jednak... szanse dawałam i zdarzało się, że potrafili mnie tak niesamowicie pozytywnie zaskoczyć, że nasze znajomości ciągnęły się miesiącami, a nawet latami!;)
Jeżeli kobieta ma coś w głowie to nie przejmie się wyglądem, a przynajmniej nie skreśli przez to od razu. Ja nie mam w zwyczaju mimo iż uważam, że wygląd jest ważny i nigdy nie twierdze że jest inaczej :)
Ale może to ja jestem inna, lewa, dziwna... w sumie często to słysze bo jak mogę mieć ochotę na "grubasa z trzema podbródkami?! to fetysz jakiś czy co?!" ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-21, 07:32   

Jak przeczytałem Twoją wypowiedź to jestem w lekkim szoku...właśnie z tego powodu, że podobają Ci się takie grubaski, ale wszystko to kwestia gustu przecież, ale mimo wszystko to chyba jest jakiś rodzaj fetyszu (ja mam inny :D ). Alabastrova wydaje się póki co taką ogarniętą życiowo i inteligentną kobietą, która potrafi udzielić kilku cennych porad :)

Sprawdzam jaki był temat i czy za bardzo nie odbiegliśmy od niego, ale w sumie jest ok jeszcze :)
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-21, 12:48   

StudioSekret napisał/a:

Jak przeczytałem Twoją wypowiedź to jestem w lekkim szoku...właśnie z tego powodu, że podobają Ci się takie grubaski, ale wszystko to kwestia gustu przecież


No bez przesadyyyyy ;) przecież nie propaguję otyłości tylko odpowiednią wagę... Fact to ma być facet i musi mnie podnieść i przenieśc przez próg, tak? ;)
http://img.interia.pl/kob...jca_3078887.jpg - taki NIE.
http://www.menshealth.pl/...f7e7fe215a4.jpg - taki NIE.
http://bi.gazeta.pl/im/0/6880/z6880370O.jpg - taki też NIE ;P
http://www.celebritysentr...06569308-46.jpg - taki TAK ;)
http://z1.demoty.pl/36404...d6d/misiek-kasi ;D taki TAK. ale jednak wole całego opierzonego ;)

Tak więc widzisz ;D kobiecie nie dogodzisz ;D ile kobiet tyle gustów ;D koleżanki z forum też mogłyby któregoś z w/w Panów wybrać i wcale nie byłby to ten mój idealny ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-09-22, 10:34   

Alabastrova napisał/a:

Fact to ma być facet i musi mnie podnieść i przenieśc przez próg, tak?

Ale do tego akurat kilku podbródków to nie potrzeba ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-22, 13:16   

Kredka napisał/a:

Alabastrova napisał/a:

Fact to ma być facet i musi mnie podnieść i przenieśc przez próg, tak?

Ale do tego akurat kilku podbródków to nie potrzeba ;)


Nie, jeżeli ważysz 50-60kg. Gdy ważysz ponad 70 to może okazać się to potrzebne ;]
Po prostu lubie grubych i tyle. Lubie bo mi sie podobaja. Lubie bo tak :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-22, 17:21   

Ej Alabastrova, ale muszę Ci powiedzieć, że Ci panowie, którzy Ci się podobają wcale nie są grubi, bez przeeeeesaaaaady :D

[ Dodano: 22-09-2012, 17:22 ]
Kredka...a Ty jakich facetów lubisz, tych umięśnionych bardzo? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-22, 17:24   

StudioSekret napisał/a:

Ej Alabastrova, ale muszę Ci powiedzieć, że Ci panowie, którzy Ci się podobają wcale nie są grubi, bez przeeeeesaaaaady :D


mówiłam, że są w górnej normie ;D ale nikt mnie nie słucha!:P
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz