Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 02:02
Autor Wiadomość
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-11-30, 14:40   

Bartku, mnie naprawdę nie obchodzi ile ty masz lat. Moje rozwiązanie jest na pewno lepsze, niż teksty, które na nikogo nie działają.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2008-12-01, 14:12   

Cashee, to na prawde zależy jaka szkoła i klasa. Ja sobie doskonale zdaje sprawe z tego że nie wszędzie to działa, też miałem w podstawówce i na początku gimnazjum problemy.
Byłem takim odludkiem od towarzystwa, z nikim nie rozmawiałem, do nikogo sie nie przywiązywałem, i nie reagowałem jak ktoś mi coś robił, a nawet nie potrafiłem oddać jak dostałem po pysku.
Teraz troche inaczej patrze na świat, i dla swojego honoru mógłbym dużo zrobić. Bo trzeba mieć godność
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-12-01, 16:10   

Ja naszczęście nie byłem taki (i nie jestem) lub nie trafiłem do złej klasy. Oczywiście w podstawówce były w klasie takie osoby co nawet kradły (telefony, pieniądze itd), ale między sobą mieliśmy normalne stosunki...
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2008-12-11, 18:18   

No cóż chyba zawsze tak będzie na poziomie podstawówka-gimnazjum że są tzw. ofiary. Ja miałam przyjemnośc zadrzeć sobie i to mocno z córką dyrektorki szkoły i również łatwego życia nie miałam. No ale wyznawałam zasadę nie przejmowania się. Na chamskie teksty odpowiadałam równie chamskimi i było mi przynajmniej lżej na duszy. Walczyć się z tym nie da, bo jak wytłumczyć 8 czy 10 latkowi "Nie przezywaj Zosi bo jest jej przykro". To musi przejść z wiekiem. Najlepiej szukać sobie kontaktów poza szkoła i czekać. Liceum to juz jest zupełnie inna bajka, ludzie wiedzący czego chcą i zupełnie inaczej patrzący na życie i innych ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2009-01-08, 19:06   

to mnie w gimnazjum tez prześladowała mnie jedna taka pyskata panienka. No i raz w szatni na wf jak chowałam strój do plecaka, ona przylazła i rzuca mi takim tekstem: Cofnij dupsko czy jakoś tak. Mi aż krew do głowy uderzyła. Tylko się odwróciłam i : A coś ci nie pasuje?! Mówiąc to podeszłam tak blisko, że trafiłam by ją prosto z liścia w twarz. A ona tylko tak popatrzyła i tylko zaczęła przepraszać .Wiedziała, że jak byłam zdolna przyłożyć chłopakowi to i z taką anorektyczką dam sobie radę. :D
Ale później za ten tekst i tak oberwała :) Kiedyś grałyśmy w nożną i ja byłam przy piłce gdzieś na rogu sali i oczywiście ona przyleciała do tego kąta po piłkę. Tak ją skopałam (niby że walczę o piłkę), że na następny dzień nie umiała normalnie chodzić. :rotfl: Od tego czasu miałam trochę spokoju.
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2009-01-08, 19:43   

Ja w swoim LO mam przebojową klasę ;]
Nikt nikogo nie przezywa itd. A nawet jeśli by się coś takiego działo to zaraz byśmy tego cwaniaka uciszyli... :P
Ja tam nigdy nie miałem problemów z jakimiś dupkami w szkole. Raz pamiętam jak do mnie sapał gościu ze starszej klasy to mu z kumplem zrobiliśmy spłuczkę w kiblu i się mu odechciało kozaczenia. Z wariatami trzeba krótko ... jak on ci włazi na głowę to ty wejdź mu w du*** tak żeby go zabolało :) [ oczywiście to taka przenośnia ]
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-01-08, 21:04   

pudi91 napisał/a:

Z wariatami trzeba krótko ... jak on ci włazi na głowę to ty wejdź mu w du*** tak żeby go zabolało :)
Raczej sobie nie wyobrażam, że Ty i Twoi kumple chca to robić dosłownie :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-01-08, 23:13   

Krzysiek napisał/a:

Raczej sobie nie wyobrażam, że Ty i Twoi kumple chca to robić dosłownie :rotfl:

Krzysiek, a Ty wszystko dosłownie bierzesz :P

nie wiem. nigdy ofiarą nie byłam, ale ofiary widziałam. współczuję takim ludziom, ale z drugiej strony jak się nie jest asertywnym i się nie potrafi postawić, to sorry bardzo... złoją tyłek, ale w życiu właśnie tak jest, że nas wiecznie coś kąsa. szkoła óczy w końcu, nie?
tak jak pudi91 mówi: z nimi trzeba krótko, a co za tym idzie - należy pokazać, że nie jesteśmy dupy wołowe.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz