Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany:    Blog Forum Gdańsk 2012

Zaczęłam szukać jakiegoś tematu o BFG i okazało się że na forum blogowym nie ma nic o największej blogowej imprezie w Polsce na której będzie można zobaczyć największe blogowe szychy :D

Co myślicie o tej imprezie ? Czy naprawdę daje dużo pomocnych wskazówek blogerom ?

Ja wysłałam zgłoszenie. W rubryce "dlaczego ty" wpisałam chyba 3 proste zdania i się dostałam, ale nie pojechałam. W sumie myślałam że nie dostanę zaproszenia bo mój blog istnieje dopiero pół roku.

Dzisiaj oglądałam transmisję Online, widziałam prezentacje uczestników. Jeden prezentowany blog miał w sumie 13 tys wyświetleń łącznie więc niezbyt dużo.

Jutro też będą nadawać transmisję więc jak ktoś jest zainteresowany może zaglądnąć na :

http://www.blogforumgdans...smisja-on-line/

:)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-10-13, 20:28   

P4uli napisał/a:

W sumie myślałam że nie dostanę zaproszenia bo mój blog istnieje dopiero pół roku.

P4uli napisał/a:

Jeden prezentowany blog miał w sumie 13 tys wyświetleń łącznie więc niezbyt dużo.
Jak widzisz to nie są najważniejsze kryteria :) Ktoś może być ciekawym blogerem, rozpoznawalnym w pewnych kręgach a jego blogi niekoniecznie generują duże ilości odwiedzin. Gdyby statystyki były najważniejsze to pewnie wielu z tych blogerów by się tam nie pojawiło.

Ja niestety widziałem tylko końcówkę wystąpienia kominka - "Jak zbudować, zarządzać i zniszczyć społeczność na blogu?". Mam nadzieję, że tak jak w przypadku MediafunLAB i te materiały pojawią się potem w sieci. Chętnie zobaczę co mnie ominęło a patrząc na program imprezy -> http://www.blogforumgdansk.pl/program/ dość sporo.

Zachęcam także do oglądania jutro. Najpierw mecz a potem sporo ciekawostek np.
"How to Deliver Your Content outside the Poland?/engage foreigners?"
"Internet - największa wypożyczalnia świata? Jak legalnie opublikować cudze zdjęcie na blogu" - rozmawialiśmy już o tym na naszym forum: 1, 2, 3.
"Wszystko o konkursach i blogach"
"POPULARNOŚĆ VS. MERYTORYCZNOŚĆ - Mieć coś do powiedzenia, czy do pokazania, czyli po co pisać blogi?"
"Umowa z reklamodawcą i rozliczanie dochodów z bloga w praktyce" - o tym też już trochę było: 1, 2, 3.
"Przenosiny na własną domenę - krok po kroku" - o tym też mamy tematy: 1, 2.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2012-10-14, 17:32   

Materiały pojawią się na kanale Youtube BFG
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz