Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-10-20, 21:59   

ja dwa lata temu, jak wszedł do polski iP4 i zobaczyłem jego dizajn, to w ciągu tygodnia był już mój. Apple ma dość specyficzną politykę, której niektórzy nie są w stanie zrozumieć. Ale obecnie na nic innego bym go nie zamienił (ze względu na appstore). No chyba, że zablokują kilka funkcji w nadchodzących iOS to sobie 5 sprawię. Ale obecnie apple stoi w miejscu. :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

goniaa84 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 26

Wysłany: 2012-10-30, 13:14   

jestem wierna nokii od lat
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-04, 18:46   

Zawsze miałam nokie, ale im nowsza nokia, tym gorsza. Od ponad trzech lat mam LG Arenę i z czystym sumieniem stwierdzam, że kocham ten telefon. Wyprał mi się, spadał mnóstwo razy z różnych wysokości, a nadal śmiga i póki co nie zamierzam go zmieniać. Oczywiście miewam problemy z softem, ale to można w łatwy sposób rozwiązać i poustawiać sobie Arenkę jak się tylko zamarzy :P
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-11-05, 10:52   

Obecnie - Nokia 500. Posiadam ją całkowicie przypadkiem i szczerze tego telefonu nie polecam. No, jedyny plus to taki, że można w nim umiejętnie ukryć niektóre pliki. :chytry:
Wcześniej - LG GT540. Kiedyś go uwielbiałam, ale wtedy nie znałam możliwości innych, o wiele lepszych telefonów. ;)

Reszty nie pamiętam.
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 05:16   

Ja miałem tak:
1. Motorola T205
2. Nokia 3310
3. Sony Ericsson T300
4. Motorola ... hmm, nie pamiętam, taka duża ale już z wbudowanym aparatem, sprowadzana z Anglii, swego czasu na Allegro (skąd pochodzi absolutnie każdy jeden mój telefon :P ) bardzo popularna
5. Sony Ericsson K750i
6. Sony Ericsson W810i
7. Sony Ericsson K850i

(coś mi się zdaje, że po drodze jakiegoś zapomniałem no ale no już nie pamiętam, aha prze krótki czas miałem też taki japoński z tv :D Dapeng t8000 chyba)

Obecnie mam... w sumie to 3 telefony :D (bo potrzebuję, mam 3 numery jako że mieszkam za granicą to miejscowy, polski i miejscowy z tanimi rozmowami do Polski):
- Sony Ericsson Xperia X1 (najlepszy telefon wszechczasów! mam od 2,5 roku i nie zamieniłbym na inny)
- Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro (X1 jest lepsza mimo że starsza...)
- jakiś starszy Sony Ericsson (chyba K300i)

Jak widać od jakiegoś czasu jestem wierny też jednej marce - SE :) Ponieważ Sony Ericssony, to telefony najlepsze (tzn. mające najwięcej funkcji) w swojej klasie cenowej. Jednak skoro SE postawił na Androida (X10 mini jest z Androidem niestety, X1 jeszcze z Windows Mobile), to chyba będę zmuszony porzucić tą markę...
 
  podziel si� tym postem na:
szmalowa 
Blogger.Klub

Imię: Martyna
Wiek: 26
Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 20
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2012-11-18, 10:25   

Obecnie posiadam Samsunga Ch@t 335 jak na razie b.dobrze się sprawuje.
Wcześniej miałam :
* Samsunga Aville
* Samsunga 3050
* Samsung (bodajże) Sgh-P910 - miałam go jeszcze po cioci :)
* no i chyba gwiazda wieczoru - największa cegła jaka chyba może być czyli Nokia 3310
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-18, 10:44   

wendigo napisał/a:

Jak widać od jakiegoś czasu jestem wierny też jednej marce - SE Ponieważ Sony Ericssony, to telefony najlepsze (tzn. mające najwięcej funkcji) w swojej klasie cenowej.


Dobrze gadasz;) ja gdyby nie to ze dostalam iphona w prezencie to mialabym se xperie x2 do tej pory ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
wawik 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: śląsk

Wysłany: 2012-11-18, 10:52   

Ja zaczynałem od Sagema Myx-1niej by
Później był Siemens A65
Obecnie LG GD550
 
  podziel si� tym postem na:
Suunto 


Dołączył/a: 09 Lis 2012
Posty: 35
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2012-11-18, 15:49   

Różne normalne telefony.
Potem pojawiły się pierwsze telefony z WM i GPS. Pierwszym był SPV (w Orange) - oryginalna nazwa HTC coś tam... . Potem były kolejne HTC przez 6 lat.
Aż do momentu gdy pojawił się Samsung Galaxy S2 - podjąłem ważną decyzję życiową - przesiadam się na system Android. Była to bardzo dobra decyzja. Sam telefon, tez mi bardzo przypadł do gustu i do dziś go sobie bardzo chwalę. Jednak jakiś czas temu pojawił się Samsung Galaxy S3, więc zmieniłem na nowszy model. Ta decyzja była podyktowana tylko i wyłącznie faktem, że mogłem przedłużyć już umowę i uznałem, że nowy telefon to zawsze coś fajnego. Na początku nie mogłem się do niego przekonać. Dziś uważam, że jest naprawdę super ;) także ze względu na to, że jest taki duży :) Jedynym minusem jest to, że już po raz drugi trafił do serwisu - jakiś wadliwy egzemplarz mi się trafił. Mam nadzieję, że teraz dostanę już nowy :)
W każdym razie polecam telefony z systemem Android - zaje***cie wiele możliwości.
______________________________________________________
Pozdrawiam
Suunto

http://suunto.blog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 16:05   

Suunto napisał/a:


W każdym razie polecam telefony z systemem Android - zaje***cie wiele możliwości.

Co kto lubi. Ja na Windows Mobile miałem wszystko, po czym przesiadłem się na Androida i nagle brakuje mi tego, tego i jeszcze tamtego :D Nie przeczę, że to wszystko można doinstalować, ale jednak Windows Mobile wydaje mi się wygodniejszy i prostszy w obsłudze. A już najbardziej rozwaliło mnie to że na Androidzie nie ma prostego sposobu udostępniania internetu z niego na inne urządzenie. Wiem, można zainstalować i skonfigurować program, ale w WM wystarczy jak wejdę w "Udostępnianie internetu", kliknę "Połącz" i podłączę go kablem do laptopa i już mam internet na lapku :) Bez instalowania czegokolwiek. (a ta funkcja jest mi akurat niezbędnie potrzebna).
 
  podziel si� tym postem na:
Suunto 


Dołączył/a: 09 Lis 2012
Posty: 35
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2012-11-18, 16:10   

W Galaxy S2 oraz S3 udostępnianie internetu poprzez kabel usb oraz WiFi było i jest opcją fabryczną :)
______________________________________________________
Pozdrawiam
Suunto

http://suunto.blog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-20, 01:13   

No to już lepiej brzmi ;) Ale jednak nie każdy z Androidem to ma...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz