Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-07, 19:35   

o właśnie! sagem my411x też miałem przez jakiś czas.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-07, 22:37   

Dwa telefony u mnie z których korzystałem (i nadal mam).

Sagem My x 5-2 (leży i czeka na okazje ruszenia)
Obecnie mam Nokie 6300 ale czasem mnie denerwuje (słaba bateria i czasem soft sie sypie).
Mam jeszcze My Phone (ale numera nie pamiętam) zaleta tego telefonu : 2 karty sim które można dać do telefonu, mankament, troche słaba bateria ale nie miałem okazji sie nim pobawić żeby sprawdzić ile w normalnym używaniu działa.

Planuje sobie skołować jednego SE jak stanieje ja bede miał kase i dość nokii. Ale to kiedyś tam. Czas pokaże.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-08, 16:58   

Motorola jakaś, nie mogę znaleźć -> Siemens C60 -> SE K310i -> LG KU800 -> Sony Ericsson C702

Następny będzie jakiś HTC :P (Diamond 2 śni mi się po nocach)
Ostatnio zmieniony przez Rododendron 2010-04-09, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-08, 19:50   

Mój pierwszy telefon to Nokia 3310 - prawie niezniszczalna bestia :D Miałem go przez... hm... Chyba cztery lata. Umarł dopiero, gdy mój wujek utopił go w betonowej brei gdzieś na budowie.
Następny był Simens CXV70 i również miałem go przez cztery lata. Problemy zaczęły się pojawiać, gdy dżojstik przez działać i zatrzask na baterie się wyłamał. Ubolewałem, że nie miał możliwości odtwarzania mp3, ale miałem wielką frajdę robią na nim kolorowe zdjęcia i trzydziesto sekundowe filmiki :D
Mój obecny telefon to Sony Ericsson c902. Jestem z niego bardzo zadowolony. W najbliższej przyszłości może dokupię do niego kartę pamięci, aby wepchać w niego większe ilości mp3. Rzadko mnie zawodzi i bateria wytrzymuje na bardzo, bardzo, bardzo długo. Na bokach ekrany ma przyciski dotykowe, które służą do ustawiania funkcji w aparacie - jedynie w takiej formie toleruje "dotykowość" telefonu :P
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-09, 13:27   

Cytat

bateria wytrzymuje na bardzo, bardzo, bardzo długo

Porównując moje poprzednie telefony, telefony mamy i taty, to ja, jako jedyna posiadaczka SE w rodzinie stwierdzam, że baterie w tych telefonach to tytany :D
Porównując LG Czekoladę, która potrafiła zeżreć pasek baterii po jednym zdjęciu ==
 
  podziel si� tym postem na:
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2010-04-09, 17:07   

mój całkiem pierwszy telefon to Siemens MC60. Kupiłam go na początku gimnazjum, już wtedy używanego. Poza obudową był prawie niezniszczalny, przeżył bardzo wiele kontaktów z ścianą, kafelkami i betonem i tylko tylko klapka mi sie zespuła. Telefon byłby idealny gdy soft byłby troszeczkę lepszy tzn często się zawieszał i nie mogłam do niego dostać kabla, żeby się do komputera podpiąć. Później odsprzedałam koleżance i u niej po 1,5 roku padł, niektóre klawisze poodpadały i ekran pękł, a później już całkiem zdechł.
Następny, kupiony w pierwszej klasie liceum był SE K510i, też bardzo długo wytrzymał, był świetny, bardzo mi się w nim podobało to, że było bardzo dużo motywów i dodatków do niego ;) Telefon jeszcze żyje, aktualnie leży gdzieś w szafie, czasami używany. Normalnie miałabym go dłużej, ale strasznie mi to przeszkadzało, że nie miał karty pamięci.
Aktualnie mam Samsunga Delphi, mam go może z dwa miesiące. Ma drobne niedorobienia, ale najważniejsze dla mnie, że ma qwerty i wbudowany komunikator,i wreszcie te karte pamięci (żeby szło napchać tam muzyki:D). Fajne jest też w nim to, że ma wejście na zwykłe słuchawki^^

W międzyczasie miałam (krótko) też Nokie 6111 i taka jedna Nokie, która wyglądała jak jajo z joystickiem.
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-04-11, 21:48   

Ja jednak od samego początku pozostaje wierny nokii. Pierwszym moim telefonem była jakaś ceglasta nokia, teraz mam e52
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-12, 17:07   

A mi, jeśli nie uda mi się zdobyć HTC Diamond II, to biorę SE Vivaz (Pro albo nie Pro :P ). Ochhh, jak ja kocham nowe komóreczki XD
 
  podziel si� tym postem na:
goszka 


Imię: Maugoszka.
Wiek: 34
Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 34

Wysłany: 2010-06-17, 19:05   

Od roku SE P1i ;)
Przyzwyczaiłam się do dotykowca ;) i jeszcze ta klawiatura. Kocur :D
Mnie wystarcza ;) Nie planuję zmieniać na razie :D wifi też się przydaje, choćby.. w szkole :D
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-06-17, 20:05   

goszka napisał/a:

Od roku SE P1i ;)
ten telefon to nie kocur... to przyczajony tygrys! super ekran, klawiaturka jak marzenie, a aparacik i odtwarzacz - mrau! mój kolega z klasy ma ten mini-kombajnik i tylko się czaję, żeby mu na chwileczkę wziąć ten telefon i podotykać go :P
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-08-12, 20:46   

Obecnie mam HTC Desire, wcześniej miałem SE C902 -> SE K750i->SE T610-> jakieś tam LG-> Siemens C65-> nie pamiętam, ale były jeszcze jakieś dwie cegły :D
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
djmila 


Imię: Małgorzata
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 263
Miasto: bieszczady

Wysłany: 2011-08-13, 09:34   

Mój pierwszy telefon BOSCH:


SE T68i:


Motorola E365:


SE T230:


SE K800i: (służył mi przez dłuższy czas, no ale joystick się zepsuł i się jakiś plastik przy antenie odłamał także traci zasięg)


SE T650i:


SE Xperia x10 Mini Pro: (miałam ją przez chwile, ale nie za bardzo podoba mi się ten telefon):



I teraz mam dalej k800i. Niezawodny telefon :)
______________________________________________________
"...Fałszywi przyjaciele są i byli i zawsze będą żyli lecz nigdy w zgodzie ze mną..."
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz