Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2008-07-01, 23:13
Autor Wiadomość
azakarsan 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 20 Sie 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-08-22, 23:49   

oj mój dział :P sporo czasu spędziłem oglądając przeróżne anime. a jako, że muszę spróbować każdego rodzaju, tak też prawie każdy rodzaj oglądałem (pominąłem tylko yaoi i hentai).
Zresztą dowodem na to, że lubię ten rodzaj rozrywki jest fakt, że mój pierwszy blog poświęcam właśnie temu ;]
______________________________________________________
http://only-anime.blog.pl/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-08-23, 11:14   

Teraz już nie mam za bardzo czasu oglądać, ale kiedyś potrafiłam spędzić pół dnia na oglądaniu :) Wkręciłam też moich znajomych w oglądanie i się okazało, że mnie nawet przebili, bo ja już nie oglądam, a oni dalej śledzą i nie mogą przegapić :D Kiedyś pewnie do tego wrócę, mam nawet na kompie odcinki do obejrzenia, które czekają na swoją kolej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lil Shii 
Blogger.Klub


Imię: Shii
Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 29

Wysłany: 2012-10-09, 17:43   

Oglądam, na mojej liście obejrzanych pozycji jest około 60.
Najfajniejsze to:
Naruto, Inuyasha, Death Note, Sailor Moon, Nana, Paradise Kiss, Kimi ni Todoke, Toradora, Kaichou wa maid sama, Another, No. 6, Yattaman, Strawberry Panic, Jun Juou Romantica, Sekaichi Hatsukoi, Gravitation, Ao no Exorcist, Clannad, Clannad AS, B Gata H Kei, Green Green, Beck i Gakuen Heaven.
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-04, 19:08   

Ulubionych mam niewiele: Hellsing, Elfen Lied, Evangelion, Ghost in the Shell, Uraboku, Gravitation, Junjou Romantica, Sekai-ichi Hatsukoi, Ai no kusabi, Zetsuai, Bronze... Mogłabym wymieniać dalej. Ale głównie oglądam yaoi i bardzo dużo mang z tego gatunku już przerobiłam :D
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-17, 16:31   

ja dopiero się wkręcam ;) dotychczas jedynymi anime były te, oglądane za dzieciaka na rtl7 i polonii1 czyli DragonBall, Yattaman, Księga dżungli, Kapitan Jastrząb itd ;) , później pojawił się Hellsing na Hyperze <3 a teraz współlokator namówił mnie do oglądania Bleach'a :)
Ah, z pełnometrażówek (poza DragonBallowymi odcinkami specjalnymi) oglądałam Księżniczkę Mononoke - cudowna!
Teraz poza dokończeniem Bleach'a mam w planach Totorro ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-12-17, 17:05   

tatti napisał/a:

później pojawił się Hellsing na Hyperze <3


Dawali Hellsinga na Hyperze? :O ale nie OVA?

tatti napisał/a:

Teraz poza dokończeniem Bleach'a mam w planach Totorro ;)


Totoro jest świetny <3
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
miro71 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 10 Sty 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-01-11, 12:09   

Jestem na bieżąco z Bleacehm i Naruto, polecam Berserka, Basiliska, Princesse Mononoko i Cowboya Bebopa :)
 
  podziel si� tym postem na:
cyro-graf 
Blogger.Klub

Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 26
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-02-01, 22:24   

Dosyć sporo już obejrzałam, ale wolałabym się nie chwalić dokładną liczbą, bo wyjdę na jakiegoś maniaka, a w gruncie rzeczy jestem raczej normalną osobą. Do moich ulubionych anime należą Monster i Grobowiec świetlików. Ogólnie uwielbiam większość produkcji Studia Ghibli.
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-09, 18:00   

Dziwi mnie trochę, że anime podpięto pod "filmy animowane" zamiast "seriale i że ogółem nie mają własnej sekcji na forum. Ale nie o tym.

Cóż jak już ktoś polubi animce to zwykle naprawdę mocno się temu hobby poświęca. Wiem po sobie i kilku znajomych.

Chciałbym tu trochę podzielić się gustami. Więc, po pierwsze: nie nienawidzę haremówek i niektóre bardzo przyjemnie mi się oglądało (Rosario + Vampire, Date A Live...), uwielbiam postacie yandere (Yono Gasai z Mirai Nikki to chyba moja ulubiona postać, a Lucy z Elfen Lied to także moja faworytka) i tsundere (Senjougahara z ...monogatari, Yukino z Yahari Ore...), fajną i ciekawą historię (np. Death Note, Another) i oczywiście jak najbardziej rozbudowane wątki postaci.

Za mistrza w tej kategorii uważam serię ...gatari bo to chyba jedyne anime w którym po prostu NIE MA mało rozbudowanych i miałkich postaci.
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-08-09, 18:05   

Co to są haremówki, postacie yandere, tsundere?
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-09, 18:11   

Zamiast linków postaram się sam coś naskrobać więc:

Haremówki to gatunek anime w którym bohater jest podrywany przez wszelakie niewiasty o różnych charakterach (dere), a ich główny wątek to zwykle wybranie "tej jedynej". Przykłady takich anime to wspomniane już przeze mnie Rosario+Vampire, Date A Live, a przykłady można mnożyć bo tego typu animców wychodzi na pęczki.

Co do tsundere i yandere są to po prostu rodzaje charakterów postaci z anime. Tsundere to zwykle postać nieprzyjazna, negatywnie nastawiona do otoczenia, która z czasem zmienia swój charakter. Jeden z lepszych przykładów to wspomniana już Senjougahara. Postać yandere zwykle okazuje swoje emocje, uczucie itd. poprzez przemoc czego najlepszym przykładem jest Yuno Gasai z Mirai Nikki, Shiro z Deadman Wonderland czy także już wspomniana - Lucy.
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-08-09, 18:16   

Dzięki, wszystko jasne :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz