Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2008-07-01, 23:13
Autor Wiadomość
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-03-20, 19:05   

La Blue Girl, hahaha, a Black Bible widziałeś? to dopiero jest super!

(stara mangówa jestem, na konwenty jeździłam jak ty jeszcze w pieluchach chodziłeś, ale o DOBRYCH nowościach bym się czegoś dowiedziała)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-03-20, 21:18   

Tez bylem na konwentych i to nie raz , ale nie na wszystkich , bo niektore byly od 15 lat , albo i wiecej , taki moj pech.
A Bible Black widzialem , ale jeszcze nie wszystko.
Ostatnio zapalenie obserwuje Gantz , ale glownie mange , bo anime nie jest tak latwo zdobyc.
W sumie ostatnio ogladam pare starszych anime , bo mang drugi raz , nie zbyt chce mi sie czytac.
Ze starych to: Great teacher Onizuka , Full metal alchemist , Cowboy Bebop , Hellsing , D.N Angel i to w sumie wszystko z tych starszych , choc DNA nie jest chyba takie stare.
A z ogolnie jakis lepszych i nowszych anime lub mang , to jest Bleach , Naruto , Loveless(przez siory nie lubie tego anime) , Clannad , OverDrive , Death Note(najlepsze anime/manga wszeschczasow i nie klocic sie) i nie rozrozniam zbytnio wiecej co nowe , a co stare.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Aleex 

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 4

Wysłany: 2008-06-05, 16:11   

Kiedyś bardzo lubiłam anime, ale teraz dałam sobie z tym spokój. Czasem Bleach lub Naruto.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-05, 16:40   

Dobrze ze mi przypomnialas, nie widzialem juz z kilka miesiecy B(l)icza, a Naruto i tak nie mam zamiaru widziec, jako Anime jest dosc... kontrowersyjne, radzilbym lapac sie za mange.

[ Dodano: 05-06-2008, 16:42 ]
Imo teraz Code Geass wymiata, najlepsze noty zbiera i pierwsze miejsca w rankingach, jedno z lepszych Anime, ale by tytulowac to klasykiem, to przesada, imo Bebop albo Berserk, tak, ale CG nie, przynajmniej na razie nie.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-06-13, 19:04   

jako że jestem człowiekiem wybrednym nie każde anime mi spasuje...

tytułów nie pamiętam.... muszę je wygrzebać
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-13, 19:16   

Mozesz podac te co ci sie podobaly, ja chyba padlbym tu jakbym mial wypisac je wszystkie.


http://that.animeblogger....8-anime-preview
Byla wiosna, teraz czas na lato :>

Zero no Tsukaima musze zobaczy wszystkie serie, choc ta jest imo gowniana, trzecia seria moze bedzie lepsza, ale i tak moe i loli.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2009-06-23, 15:35   

Taki mały "cycacik" :P :

Cytat

I DB mam wszystkie tomy i wszyscy mi zazdroszcza ze polka mi sie nie zalamala

Znam kogoś, kto też ma. Dodatkowo ma mało miejsca na półce, więc ma ułożone w dwóch rzędach, jeden na drugim. Półka jest PRZEPIĘKNIE wygięta w PRZEPIĘKNE "U". A pod spodem ma jakieś porcelanowe cuda. Ach, nie mogę się doczekać tego "TRACH!" :D

A co do pytania w pierwszym poście:
Oglądam anime :D
Przez ten rok szkolny mało, bo był dla mnie bardzo ciężki (dobrze, żę już minął :D ), więc może wymienie po prostu to, co naprawdę lubię i wracam ;) :
- z nowości to oglądam FMA nowe ;) Do starego zabierałam się jak pies do jeża, a tu proszę - wyskoczyli z nową wersją :D Cudna (choć i tak nie mam porównania z tą starą)! Żyję z tygodnia na tydzień ;)
- bardzo często wracam do Ouran Host Club High School. Do tego stopnia to kocham, że bardzo często wybucham śmiechem na wspomnienie któryś ze scen.
- Code Geass (i 1 i 2 ;) ) - ogólnie uwielbiam CLAMP'a i staram się mieć styczność z ich cudami, tak więc muszę znaleźć nieszczęśnika, który pożyczy mi Claymore'a (niby nie CLAMPowe, albo podobno dotykały go swoim paluchem przy produkcji ;) ). Niestety Tsubasa Chronicle strasznie mnie nudzi, choć warto obejrzeć tylko dla OAV'ek. OAV'ki są mniam.

A z poprzedniego sezonu, mam zamiar wrócić do Ga-Rei: Zero.

No i muszę tknąć nową serię Suzumiyi Haruhi :D

Zapomniałam o Hetalii! Dobrze, że będzie II seria - kolejne cudo! :D
 
  podziel si� tym postem na:
peggy.s 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lut 2009
Posty: 474
Miasto: Katowice

Wysłany: 2009-06-24, 13:17   

Rododendron napisał/a:

Niestety Tsubasa Chronicle strasznie mnie nudzi, choć warto obejrzeć tylko dla OAV'ek. OAV'ki są mniam.

jeszcze do OAV'ów nie doszłam, zbliżam się powoli... A anime samo w sobie jest super, chociasz masz rację, że nudzi. Ale mnie tylko czasami :P
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2009-06-24, 13:34   

Oglądałam na podwójnym przyspieszeniu XD A zmusiłam się do tego tylko dlatego, że chciałam zrobić cosplay Sakury, ale nie wyszło i nie wiem, po co się męczyłam.

Edit: Kto się wybiera na Animatsuri 2? (wiem, że nie na temat, ale można nagiąć ;) )
 
  podziel si� tym postem na:
peggy.s 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lut 2009
Posty: 474
Miasto: Katowice

Wysłany: 2009-06-24, 18:56   

Rododendron napisał/a:

Kto się wybiera na Animatsuri 2?
jej... nawet nie wiediałam, że jest coś takiego :wstyd: ... niesety nie... do Warszawy mi daleko i nie miałabym z kim tam jechać. a jak wspomniałam o tym mamie, to powiedziała, że to są bzdety. i bądz człowieku spokojny i opanowany... :mad:
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-06-13, 21:32   

Można by mnie nazwać maniakiem Animacji japońskiej, ale do OTAKU się nie zaliczam (nie kręcą mnie zloty i przebieranki).
Anime lubię przede wszystkim za różnorodność. W innych kulturach, animacja jest uważana za medium głównie dla dzieci i niewiele robi się serii animowanych czy filmów przeznaczonych dla dojrzalszej widowni. Poza tym, lubię brzmienie języka japońskiego - dlatego tak wielką frajdę sprawia mi oglądanie anime z napisami. No i magia Yaoi ;) Tak, zboczona jestem.
Jeżeli chodzi o ulubione tytuły, to podam te, które mam na MyAnimeList (czyli te, co pamiętam): Higashi no Eden, Neon Genesis Evangelion, Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone, Welcome to the NHK!, Durarara!!, Grave of the Fireflies, Howl's Moving Castle, Summer Wars, 5 Centimeters per Second, Myself ; Yourself, Serial Experiments Lain, Gunslinger Girl.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-06-13, 22:54   

Atre napisał/a:

No i magia Yaoi ;) Tak, zboczona jestem.
musiałem przeczytać co to jest i to zaskakujące - kobieta czytająca/oglądająca historie o gejach :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz