Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-02-25, 21:54   

Trudno mi powiedzieć jakich blogów nie lubię...raczej skłaniam się do napisania jakich nie odwiedzam, a są to blogi sportowe, z recenzjami książek i filmów, pisanych przez nastolatki, niektóre kosmetyczne mnie odrzucają i te o modzie, gdzie mody tak naprawdę brak, a i jakoś kulinarne mnie nie łapią za serce.
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wilczi91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 39

Wysłany: 2014-02-26, 17:32   

Ja zauważyłam, że ostatnio nie lubię blogów monotematycznych, czyli jak ktoś pisze tylko o modzie, o filmach czy kosmetykach. Lubie takie gdzie tematyka jest trochę zróżnicowana, oczywiście bez przesady z tym zróżnicowaniem :)
 
  podziel si� tym postem na:
fred93 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 12 Lis 2013
Posty: 55

Wysłany: 2014-02-27, 01:13   

Pseudo mody prezentowanej przez pedałów w rurkach czy tam jutuberów, niestety nie znam się, dla których jeden z ciekawszysch projektantów to schleswig holstein. Jak ja nienawidzę tej całej bandy pustych nastolatków i starszych nastolatków, którzy nie potrafią wziąć się za robotę.
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-02-27, 12:18   

Ja o dziwo mam kilka blogów, na które zaglądam, mimo że ich... nie lubię. Taki ze mnie obserwator. Obecnie jestem zaintrygowana tym, że blogi, które z rzadka podrzucają mi łakomy kąsek, który by mnie porwał, są tak bardzo popularne. Jestem po prostu ciekawa, chociaż wiem, że to mi minie (już mija :) ).
Jak po samym swoim blogrollu widzę, mam tam taką mieszaninę tematyczną, że nie mam co pisać o lubieniu czy nielubieniu czegokolwiek. Dobrze prowadzony (co jest subiektywne) blog o jelicie też może porwać :D .
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-03-01, 14:13   

najbardziej to chyba takich gdzie aż bije po oczach, że został stworzony do robienia wielkiej kasy np. umieszczeni obserwatorzy pod nagłówkiem.... nie czytam, ale jeśli są zwolennicy to nie krytykuję. Ja nie lubię.
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2014-03-01, 16:38   

Po pierwsze: blogi-pamiętniki. No nie zdzierżę, nie obchodzi mnie życie obcych osób, a o tym, co się dzieje u znajomych, wolę rozmawiać przy okazji spotkania. Wyjątek: Chustka! Pamiętnik, bo jak nazwać bloga, na którym czytamy zmagania z chorobą nowotworową, ale Asia pisała tak wciągająco, biło od niej takie ciepło, że nie dało się tego nie czytać.
Po drugie: blogi bez określonej tematyki, czyli: dzisiaj skrobnę coś o swoim życiu, jutro wrzucę materiał o zdrowym żarciu, a pojutrze wypowiem się o tym, czy istnieje przyjaźń damsko-męska. Szlag mnie trafia, jak widzę coś takiego.
Po trzecie: blogi o technologiach, sprzętach i tak dalej. Nie leży to w kręgu moich zainteresowań.
Po czwarte: blogi, na których główna treść to... fotografie. Dobra, fajnie sobie pooglądać zdjęcia, sama raczej stronię od blogów, gdzie w poście nie ma grafiki, ale bez przesady - dla mnie musi być i to, i to.
Po piąte: blogi parentingowe. Z dziećmi mam do czynienia tyle, ile, za przeproszeniem, Stevie Wonder ze wzrokiem. Ponadto: ja dzieciaków nie cierpię, więc tym bardziej nie mam ochoty czytać o ich kupach, wymiotach czy pierwszych dniach w żłobku/przedszkolu/szkole/na Marsie.
Nie czytam też blogów o zarabianiu na blogach.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-03-01, 20:28   

Mnie można zainteresować wszystkim jeśli jest dobrze pisane - poza modą. Z tym jestem na bakier ;)
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
17blackand29red 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 28
Miasto: Kluczbork

Wysłany: 2014-03-02, 19:42   

Jeśli chodzi o blogi za którymi nie przepadam, to bardzo nie lubie w zasadzie blogów o "niczym" i osobiście nie przepadam za blogami kulinarnymi ... to powinny być vlogi :)
 
  podziel si� tym postem na:
elleth 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 17
Miasto: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-03-17, 22:42   

Nie zaglądam na modowe, a szczególnie nie lubię dziecięcomodowych. Na kosmetyczne czy włosowe zaglądam tylko do specjalistek, które pokazują nietypowe sposoby czy rozszyfrowują składy. Pamiętniki totalnie mnie nie interesują pamiętniki.
Nie zaglądam też na parentingowe o niczym, o kupach i wymiotach ;)
I unikam bardzo skomercjalizowanych, gdzie na 5 postów trzy są sponsorowane ;)
______________________________________________________
gagatkowoagatowo.blogspot.com - blog parentingowo-pedagogiczno-czytelniczy
 
  podziel si� tym postem na:
przyprawiony 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył/a: 09 Lut 2014
Posty: 17
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-03-18, 11:45   

17blackand29red napisał/a:

osobiście nie przepadam za blogami kulinarnymi ... to powinny być vlogi :)


why?

Jeśli ktoś precyzyjnie opisze przepis to chyba każdy wykazujący chociaż odrobinę chęci będzie w stanie wykonać dany przepis. Zawsze zostaje jeszcze opcja dopytania blogera jeśli będzie jakiś problem.
 
  podziel si� tym postem na:
NagorszyBlog 
WordPress.Klub

Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-03-23, 15:52   

Ja również nie przepadam za modowymi. Jeżeli już chcę się nauczyć czegoś nowego w kwestii dbania o cerę/makijażu itp. to preferuję vlogi.
 
  podziel si� tym postem na:
WybrykWyobrazni 
Blogger.Klub

Imię: Natalia
Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 26
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-03-29, 12:11   Nie lubię

Nie lubię blogów prowadzonych przez PSEUDO szafiarki. Które kupują rzeczy i wrzucają z podpisem w stylu Patrzcie i podziwiajcie i nazywają sie przy tym szafiarkami czy modowymi blogerkami . Co nie oznacza że skreślam szafiarki, jeśli robią to dobrze i widać że znają się na tym to z chęcią systematycznie zaglądam na takie blogi.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz