Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2013-10-09, 11:00   

colorfulflowers napisał/a:

Ja nie lubię blogów nieprzejrzystych, ponurych, szarych lub na czarnym tle. Unikam także tych, gdzie jest niewiele treści, bo przeglądanie zdjęć bez komentarza autora, lub z banalnym komentarzem wyrażonym jednym zdaniem nudzi mnie. Najbardziej lubię blogi kolorowe, wyjątkowe, pełne opisów pasji autora. Lubię, gdy ktoś opisuje rzeczy, które go pasjonują i sprawia tym samym, że te elementy zaczynają mi się kojarzyć z jego osobą. Nudzą mnie blogi podobne do siebie. Lubię, gdy autorzy mają ciekawą osobowość i potrafią ją wyrazić w swoich postach. Nie lubię również blogów monotematycznych, wolę te lifestylowe.


No i mamy opis idealnego bloga.Mam nadzieję, że nie jest to tylko moje zdanie ? :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-09, 15:33   

Nie ma takiej tematyki, którą mogłabym skreślić. Wszystko może mnie zaciekawić, o ile jest dobrze napisane i przedstawione. Najmniej interesują mnie kosmetyki, może dlatego że mam AZS i niespecjalnie mogę je stosować, ale to i tak nie znaczy, że nie zaczytam się w recenzji, jeśli jest ozdobiona ładnymi zdjęciami i jeśli blog jest estetyczny. To samo z blogami szafiarskimi, o ile jest tam coś poza zdjęciami.
Kiedyś myślałam, że kompletnie nie zainteresuje mnie zdrowy styl życia. A potem weszłam na jednego bloga i od tamtej pory nie mogę się oderwać :) .
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-10-09, 15:39   

Jak widzę, że autor pisze "blog o wszystkim i o niczym" wychodzę i nie wracam. Pewnie omijam kilka dobrych lifetylowych blogów, no, ale niestety... Jestem raczej otwarta na przeróżną tematykę. Jeśli blog jest ładny, czytelny to jeszcze bardziej przekonuje mnie w tym, aby pozostać z autorem :)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-09, 21:15   

Ja tam nie hejtuje blogów. Jak widzę, że coś mnie nie interesuję to wychodzę. Na pewno omijam blogi dla nastolatków - mam na myśli takie o jakiś gwiazdkach, wpisy typu "dzisiaj się byłem pobiegać, zrobiłem zakupy i jest fajnie...". Takie emopodobne, gdzie młoda dziewczyna piszę, że życie jest beznadziejne też omijam - ale nuda. Kuchnia mnie nie interesuję.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-10, 05:53   

Nie piszę o doradzaniu w inwestowanie i jakieś fundusze czy programy dające miliony. A po drugie opisy sprzętu, czyli komórek i innych "modnych" na czasie rzeczy. Za dużo tego już jest. Prawie każdy bloger ma zakładkę o tym. Choć jak coś wpadnie od "sponsora" to czemu nie. :) dla odmiany od produktów.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-13, 13:18   

Blogi w stylu pamiętnika, zwłaszcza prowadzone przez wrażliwych, przejawiających skłonności do poezji studenciaków- można się pochlastać.
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-10-24, 00:31   

Większość tzw. blogów lajfstajlowych mnie nudzi. Ludzie klepią na każdy temat, na wiele z nich nie mając nic ciekawego do powiedzenia. Wolę pasjonatów jakichś konkretnych dziedzin, niż napuszonych mądralińskich maglujących tematy z tryliarda niezwiązanych ze sobą dziedzin...
 
  podziel si� tym postem na:
fatymid 
Blogger.Klub
Medyk!


Wiek: 27
Dołączył/a: 12 Maj 2013
Posty: 149
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-10-26, 18:04   

Nie cierpię blogów - pamiętników czy po prostu pisanych przez o osoby które nie wiedzą o czym piszą.
______________________________________________________
http://somatyczny.blogspot.com/
Blog popularnonaukowy
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-10-26, 22:03   

Myślę, że pamiętnik to blog raczej dla blogera i jego znajomych niż dla ogółu ;) Trudno to oceniać...
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-28, 22:19   

Kamysto napisał/a:

Ja tam nie hejtuje blogów.

Ej, a kto hejtuje? :) Ja też nie. Po prostu jak widzę, że blog jest np. cały o jakimś temacie i nie ma nic z wnętrza autora, to też stwierdzam, że tu nie przeczytam nic ciekawszego niż bym przeczytał w encyklopedii i wychodzę :P
Każdy lubi co innego i dobrze, przynajmniej każdy coś dla siebie znajduje, a każdy piszący swoich czytelników :)
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-29, 10:31   

Podzielam zdanie niektórych z Was, że ciężko czytać notki zawierające dwa zdania w których zawiera się jedynie: "zjadłam śniadanie, byłam w szkole a teraz czas na lekcje. Jak ja nie lubię szkoły". Szkoda, bo są ludzie młodzi, którzy mają pasje i mogli by pisać o czymś, a nie w kółko o niczym.
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Marudna Królewna 
WordPress.Klub


Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 28
Miasto: HollyŁódź

Wysłany: 2013-10-29, 14:21   

Kosmetyczno-modowych bo to nie moja bajka i klimaty gimbazy bo tego się czytać nie da..
______________________________________________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu i o tym co mi do głowy przyjdzie :cool:
wyszczekane miejsce w sieci
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz