Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany:    Jakiej tematyki bloga najbardziej nie lubisz?

Skoro mamy temat:
=> Jaką tematykę bloga lubisz najbardziej?
to może warto zapytać się Was, jakiej tematyki/tematyk bloga najbardziej nie lubicie.

Jakie tematyki bloga Was najbardziej irytują? I czy są takie tematyki blogów, które kiedyś przeglądaliście, ale przestaliście?
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Happiness 
Blogger.Klub


Imię: Klaudia
Wiek: 26
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-01, 20:02   

Nie przepadam za blogami, które nie mają określonych tematów, a nastolatki, które je prowadzą piszą bezsensu - praktycznie o niczym i dodają " sweet kamerkowe " zdjęcia.
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-01, 22:07   

Nie przepadam za blogami kosmetycznymi. Z wielu powodów. Wszystkie są takie same, autorki zwykle nie próbują się w jakiś sposób wyróżnić z tej różowo-kosmetycznej masy. No, ale główna przyczyną jest to, że recenzje kosmetyków mnie nie interesują, nie są przydatne. Jak to się teraz ładnie mówi: nie jestem ich targetem ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-02, 07:03   

@Kot.kot mam tak samo jak Ty. Marny ze mnie target dla blogów kosmetycznych. ;)

Uwilebima różnorodność, alenie cierpię takich zlepków o wszystkim i o niczym, a w szczególności nastolatkowych haseł typu: "Oj, koniec wakacji, dziś była klasówka. Jaka/-ki to jestem nieszczęśliwa/-wy." ;)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
ania 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 96
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-02, 19:42   

Nie przepadam za typowymi blogami kosmetycznymi i tymi "o niczym". Jak ktoś chce opisywać każdy swój dzień proszę bardzo, ale ja czytać nie zamierzam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 40
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-03, 07:45   

Ja nie wiem, czy mogę w ogóle powiedzieć, że jakiejś tematyki nie lubię. Zazwyczaj po prostu pomijam te, które mnie nie interesują. Nie czytam blogów modowych, kosmetycznych, podróżniczych, ogrodniczych itd. bo tematyka kompletnie mnie nie kręci. Blog "pamiętnikowy" mógłbym czytać gdyby był naprawdę dobrze napisany.

Chociaż... nie lubię blogów lifestylowych zorganizowanych w ten sposób co komiek.es. Takie - byłem dzisiaj tu - zdjęcie. Zjadłem dzisiaj to - zdjęcie.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-03, 23:46   

Ja to w sumie żadnych tematycznych nie lubię ;) może z wyjątkami, ale jak chcę poczytać o jakimś temacie, to czytam wikipedię albo książkę ;) Chyba że taki blog to jest na zasadzie np. że ktoś jest na coś chory i to jest najczęściej poruszany przez niego temat, ale jednak blog jest raczej pamiętnikiem - takie lubię bardzo.
Jeśli jednak przyjąć, że jakieśtam tematy mogą mnie zainteresować abym mógł czytać kogoś stale, to te, które mnie na pewno nie zainteresują to: kosmetyki, moda, samochody, motocykle, gry, kulinaria... pewnie więcej tego jest ale teraz nie pamiętam. Blogi recenzenckie też niebyt, bo jeśli szukam recenzji (jeśli już w ogóle), to wolę zajrzeć na odpowiedni do tego portal i poznać od razu więcej recenzji niż jedną.

chomik21m napisał/a:

I czy są takie tematyki blogów, które kiedyś przeglądaliście, ale przestaliście?

A to zależy jaki temat mnie najbardziej pochłania... ale np. o minimalizmie kiedyś przeglądałem sporo blogów, a na chwilę obecną czytam tylko jeden stale.
 
  podziel si� tym postem na:
lordK 
Blogger.Klub
Just a dreamer


Imię: Karol
Wiek: 31
Dołączył/a: 29 Maj 2013
Posty: 64
Miasto: Śląsk

Wysłany: 2013-10-04, 07:37   

Myślę, że pytanie jest trochę źle sformułowane. Można oczywiście czegoś nie lubić, lecz w przypadku blogów chyba po postu się ich nie czyta : )

Moim zdaniem to oczywiście kwestia gustu, o którym podobno nie zwykło się dyskutować.
Dla mnie blog musi mieć treść - lepszą, gorszą, ale taką która mnie zainteresuje. Dużą uwagę zwracam na oprawę graficzną, bo po prostu lubię mieć coś ładnego dla oka przed sobą : )

Tak więc nie odwiedziłbym więcej niż raz bloga, który jest najzwyczajniej w świecie brzydki (czyt. nieczytelny, walący po oczach, byle jaki...), bo po co się męczyć i tracić czas : ) Nie odwiedziłbym także bloga, który oferuje treści z zakresu hmm.. kosmetyków? Po prostu to nie temat dla mnie, więc po co.. : )
______________________________________________________
I'm just a dreamer but I'm hanging on.
 
  podziel si� tym postem na:
colorfulflowers 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-06, 22:54   

Ja nie lubię blogów nieprzejrzystych, ponurych, szarych lub na czarnym tle. Unikam także tych, gdzie jest niewiele treści, bo przeglądanie zdjęć bez komentarza autora, lub z banalnym komentarzem wyrażonym jednym zdaniem nudzi mnie. Najbardziej lubię blogi kolorowe, wyjątkowe, pełne opisów pasji autora. Lubię, gdy ktoś opisuje rzeczy, które go pasjonują i sprawia tym samym, że te elementy zaczynają mi się kojarzyć z jego osobą. Nudzą mnie blogi podobne do siebie. Lubię, gdy autorzy mają ciekawą osobowość i potrafią ją wyrazić w swoich postach. Nie lubię również blogów monotematycznych, wolę te lifestylowe.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-10-07, 15:17   

Modowe, urodowe (chociaż zaczynam się poświęcać i czasem zerknę). Bardzo nie lubie typowych fanpage typu blog o piłłce nożnej czy WOWie. :zdziwko: Denerwujące są też blogi lodziarek i innych cichodajek. Opowiadania, baje z palca wyssane. Nie nie nie. Zdrowy tryb życia też mnie nie interesuje.

Właściwie lubię i czytam tylko życiówki.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-07, 21:26   

Alabastrova

Za przedostatnie zdanie powinnaś dostać tyle zaręczynowców, że po przetopie wyszłaby cegła.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-10-08, 22:31   

Kuc_Filolog napisał/a:

Alabastrova

Za przedostatnie zdanie powinnaś dostać tyle zaręczynowców, że po przetopie wyszłaby cegła.


Mówisz? :D
to czekam.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz