Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 9
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [TAK/NIE] Czy umieszczać licznik odwiedzin/online na blogu?
cleo1985

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 55555

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-06-20, 14:32   Temat: [TAK/NIE] Czy umieszczać licznik odwiedzin/online na blogu?
Ja też jestem zdecydowanie na NIE. Pomijając fakt bezcelowości i bezużyteczności popieram dążenie do minimalizmu, im mniej tym lepiej.
  Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
cleo1985

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3208

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-06-19, 11:20   Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
Tu nie o limit chodzi a o prędkość.
Z tego co widzę najwięcej osób trafia do mnie mobilnie więc jednak warto postawić na minimalizm.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2016-06-19, 12:04 ]
tak, do wolnego internetu również się odniosłem.
  Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
cleo1985

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3208

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-06-18, 18:37   Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?

Htsz napisał/a:

można sobie pootwierać w nowych kartach

No jasne, tylko że mam kiepski internet i staram się otwierać jak najmniej kart. Dlatego chciałam poznać zdanie innych na ten temat bo moje odczucia są bardzo subiektywne. Dzięki za cenne rady! :ok:
  Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
cleo1985

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3208

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-06-18, 16:16   Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
Nie zrozumieliśmy się. Podczas przewijania trzeba śledzić gdzie kończy się wpis, który mnie nie interesuje, żeby sprawdzić czy następny będzie ciekawszy. Jak tekst jest zawinięty to posty są "krótsze", szybciej znajdę i rozwinę ten, który mnie interesuje. No ale z kolei często po jego przeczytaniu nie cofam się tylko zamykam kartę.
  Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
cleo1985

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3208

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2016-06-18, 15:38   Temat: [blogger] Co sądzicie o zawijaniu tekstu w postach?
Bróbuję przeglądać różne blogi i wychodzi mi na to, że lepiej jak posty nie są zawijane. Jak rozwinę jakiś post i go przeczytam to nie chce mi się już wracać do puntu wyjścia i zamykam zakładkę. Ale z drugiej strony jak tematyka jest nieco bardziej różnorodna to wkurza mnie, że muszę przewijać tak długo nieinteresujące mnie posty... A Wy jak sądzicie, co jest lepsze?
  Temat: [poradnik] jak poderwać dziewczynę ?
cleo1985

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21259

PostForum: Męskie sprawy   Wysłany: 2016-05-13, 22:20   Temat: [poradnik] jak poderwać dziewczynę ?
Nie wiem o czym są te wszystkie poradniki ale kiedyś w tv widziałam "kawałek" ze szkoły podrywu i całkiem cenne wskazówki tam były. Choćby po to, by dać szansę się poznać kobiecie zanim walnie się jakąś gafę. Warto się dowiedzieć o czym można a o czym nie można mówić kobietom, jakie zachowania odpadają. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc lepiej jest zawsze wypadać dobrze, żeby nie być skreślonym z góry.
  Temat: Facet idealny.
cleo1985

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 33865

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2016-05-13, 21:54   Temat: Facet idealny.
Dla każdego ideał znaczy coś innego. Nie ma stałego szablonu ideału. Jedne pragną by był przystojny aby były dumne, że takiego mają, inne wolą żeby się nie wyróżniał bo się boją, że inna mogłaby się zainteresować. I tak niemal z każdą inną cechą. Najważniejsze by posiadał "pakiet" pożądanych cech a nie posiadał tych z listy zakazanej. I każda kobieta ma swoje wytyczne ;)
  Temat: Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
cleo1985

Odpowiedzi: 168
Wyświetleń: 58090

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2016-05-13, 21:37   Temat: Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
Ja się łudziłam, że taka przyjaźń istnieje. Choć ja starałam się być szczerą przyjaciółką i nic więcej to z drugiej strony prędzej czy później pojawiał się pociąg do mnie... Dlatego nie wierzę w taką przyjaźń.
  Temat: Jesteście od czegoś uzależnieni?
cleo1985

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 16321

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2016-05-13, 17:12   Temat: Jesteście od czegoś uzależnieni?

ratpoison napisał/a:

Kawusia i fajeczki

Witam w klubie :)
A do tego te internety...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz