Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 13
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Blogspot] Statystyki najpopularniejszych postów
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1093

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2019-02-13, 23:01   Temat: [Blogspot] Statystyki najpopularniejszych postów
Witam,

Zauważyłem, że w statystyce postów na blogspot nie aktualizuje się statystyka postów. Chodzi mi o 10 postów z najwyższą liczbą wyświetleń. W jaki sposób mogę to zaktualizować?
  Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 2668

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-02-21, 19:43   Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
Dziękuję za pomoc, tak więc teraz jest jak być powinno. Odnośnie certyfikatu to ja miałem na myśli ten o którym napisałeś. Teraz wiem, że na ten moment mnie to nie dotyczy. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

[ Dodano: 2017-02-23, 14:28 ]
I po problemie. Dziś wszystko działa tak jak powinno :)
  Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 2668

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-02-21, 19:25   Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę

Htsz napisał/a:

U Grzegorza widzę, że też już działa, jedynie nie zaznaczył przekierowania bez www na www w ustawieniach domeny na bloggerze.


Nigdy nie miałem zaznaczonej tej opcji i działało. Oczywiście zaznaczyłem ją i nadal nie działa. Jak klikam w jakikolwiek odsyłacz ze starym adresem bloga, pojawia się komunikat, który zacytowałem w pierwszym poście.

******************************************

Czyli wiemy więcej. Też trafiłem na informacje o tych certyfikatach i wydawało mi się, że to może mieć związek z tą sprawą. Mam nadzieję, że Blogger szybko usunie usterkę.
  Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 2668

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-02-21, 14:31   Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
Domenę kupiłem na home.pl i było dobrze do dnia dzisiejszego, a nic nie "grzebałem" w ustawieniach. Za bardzo się na tym nie znam, więc co musiałbym sprawdzić?
  Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 2668

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2017-02-21, 13:44   Temat: [błąd] Komunikat o przekierowaniu z blogspota na domenę
Witam,

Mam problem z blogiem. W listopadzie kupiłem domenę i wszystko było ok. Dziś coś się zmieniło, ponieważ klikając na odsyłacze, przekierowujące do konkretnych wpisów na blogu pojawia się komunikat

Cytat

Za chwilę nastąpi przekierowanie

Blog znajdujący się tu wcześniej jest teraz pod adresem http:...

Czy chcesz, aby wykonano przekierowanie?

Ten blog nie jest przechowywany na serwerach Bloggera i nie został sprawdzony pod kątem spamu, wirusów i innego rodzaju oprogramowania destrukcyjnego.

Tak Nie


Czy coś się zmieniło na blogerze? Na blogu mam bardzo dużo odsyłaczy, więc zamiana wszystkich na nowe będzie niestety bardzo, bardzo pracochłonna. Taki komunikat z pewnością nie jest mile widziany przez czytelnika ;/ Czy mogę z tym coś zrobić i skąd ta zmiana po 4 miesiącach posiadania nowej domeny?
  Temat: Stare bajki
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 61045

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2016-12-29, 01:17   Temat: Stare bajki
Za moich czasów oglądało się Bolka i Lolka, Zaczarowany ołówek, Rumcajsa, Reksia, Krecika, Smerfy, Gumisie, Wodnika Szuwarka, Żwirka i Muchomorka i wiele innych bajek :)
  Temat: Smaki z dzieciństwa
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27253

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2016-12-29, 01:10   Temat: Smaki z dzieciństwa
Rabarbar z cukrem :D
  Temat: Jaki alkohol..
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 25318

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2016-12-29, 01:05   Temat: Jaki alkohol..
Jak byłem młodszy głównie piwo, a obecnie whisky. Wina nie lubię, a za wódką nie przepadam :)
  Temat: Szał na bieganie
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 21025

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2016-12-29, 00:59   Temat: Szał na bieganie
Już od dłuższego czasu przymierzam się do biegania. Wierzę, że w nadchodzącym roku zacznę regularnie biegać :)
  Temat: co jadasz na śniadanie ?
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 46123

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2016-12-29, 00:56   Temat: co jadasz na śniadanie ?
Zazwyczaj owsianka, jajecznica, omlet, kasza jaglana.
  Temat: Twoja kulinarna specjalność to...?
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 41548

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2016-12-29, 00:54   Temat: Twoja kulinarna specjalność to...?
Kotlety mielone :D
  Temat: Boisz się latania samolotem?
grzegorz_1982

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 47422

PostForum: HydePark   Wysłany: 2016-12-29, 00:46   Temat: Boisz się latania samolotem?
Latanie samolotem to wygoda, gdyż w krótkim czasie można pokonać tysiące kilometrów. Za sobą mam wiele lotów, ale dla mnie to konieczność, nie przyjemność.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz