Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 53
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Szablony blogowicz] 4 urodziny + nowy design
mati820

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4537

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2007-05-21, 20:19   Temat: [Szablony blogowicz] 4 urodziny + nowy design
No to w takim razie kiedy ruszy blogowicz, że się tak spytam :rotfl: :D :wstyd:
  Temat: [css problem] IE a FF
mati820

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3355

PostForum: Webmastering   Wysłany: 2006-10-29, 08:42   Temat: [css problem] IE a FF
Nie wszędzie jest dobrze ! Ja sprawdzałem w IE i jest OK! Menu jest normalnie ! JA zawsze robie szablony w divach i nigdy nic mi się nie przesuwa :D
  Temat: wakacje 2006
mati820

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 9466

PostForum: HydePark   Wysłany: 2006-07-01, 19:35   Temat: wakacje 2006
A ja jade na 3 tygodnie do Angli !! Potem na 2 Tygodnie do Francji a potem w domu chyba, że pojade do cioci do niemiec :D
  Temat: Mozilla Firefox vs. Opera
mati820

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 8433

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2006-05-12, 10:34   Temat: Mozilla Firefox vs. Opera
Ja uzywam firefoxa cześciej, ale nie raz jak cos mi sie niechce włączyć to włanczam oper i jade na operze ! :D
  Temat: [kuchnia] vege. rusza cię?
mati820

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8259

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2006-05-12, 10:30   Temat: [kuchnia] vege. rusza cię?
Ja kiedyś 3 miesiąced byłem wegetarianinem, alę z czasem i juz miałem tego dośyć !!
Ale i tak teraz jem tylko rzeczy z kurczaka , bo innych mięs to nie lubie !! :D
  Temat: [Photoshop] Jak zrobic
mati820

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 3959

PostForum: Grafika - dyskusje, tutoriale, pomocna dłoń   Wysłany: 2006-05-07, 19:01   Temat: [Photoshop] Jak zrobic
Bierzesz najpier taki kwadracik tam gdzie jest pędzel itp. gdzie takie jakby białe w czarneprzechodzi naciskasz potem odpowiednie kolory i przeciągasz na białej "kartce"
Nastepnie bierzesz pędzel i rysujesz czarne paseczki
Potem tworzysz nową warstwe ctrl+shiwt+n
Rysujesz prostokąt zmienasz jak frozen powiedziała opacity (one sa w warstwach tam mozesz zmienić) oczywiście najpierw zamalowujesz go kolorem taki jakim uważasz
Potem klikasz dwa razy w warstwe i bierzesz dropsshadow i ustawiasz potem tak kąt by padał cien nadół (tak jak napisała frozen)
Jezezli jeszcze cos masz niejasne to pisz !! :D
  Temat: kiedy będą nowe szablony ?
mati820

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 10425

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2006-05-07, 13:49   Temat: kiedy będą nowe szablony ?
To ogłoście jakiś konkurs na forum czy cos i niech ludzie przysyłaja prace a najlepsze dodacie ?? ;) Chyba, że macie już skądś te szablony ?
  Temat: Już niedługo start Blogowicza
mati820

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 24237

PostForum: Rozmowy o Blogowicz.info   Wysłany: 2006-05-07, 13:47   Temat: Już niedługo start Blogowicza
Tylko czy my się doczeamy tego zaskoczenia, bo narazie to o czyms jest mowa, a my nie wiem o czym !?
  Temat: [karta dźwiękowa] Nie odtwarza muzyki
mati820

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9512

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2006-05-06, 10:48   Temat: [karta dźwiękowa] Nie odtwarza muzyki
JA tez tak miałem to wziełem cos pozmieniałem w ustawieniach winampa i zadziałało !! Ale sam nie wiem jak !! :rotfl:

Takim postem nic nie wnosisz. Tutaj pomagamy, a nie wylewamy się z naszych problemów, które usuneliśmy, ale nie wiemy jak // Krystian
  Temat: [ techno ] łupanie
mati820

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 19033

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2006-05-06, 10:45   Temat: [ techno ] łupanie
Chyba telewizor kamerą nagrywał, ale to juz nie na temat !! :D

A tak pozatym to ja nigdy tego teledysku na vivie nie widziałem ! :wstyd:
  Temat: kiedy będą nowe szablony ?
mati820

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 10425

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2006-05-06, 10:08   Temat: kiedy będą nowe szablony ?
Dodajcie jakies ciekawe szablony !!! :rotfl: :hyhy:
  Temat: Już niedługo start Blogowicza
mati820

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 24237

PostForum: Rozmowy o Blogowicz.info   Wysłany: 2006-05-06, 10:06   Temat: Już niedługo start Blogowicza
No to juz czekam na to zaskoczenie !! Juz nie moge się doczekać (o ile sie doczekam zart) :rotfl:
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz