Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 6
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak wygląda wasza godzina wychowawcza?
natalka057

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10810

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2015-07-25, 15:03   Temat: Jak wygląda wasza godzina wychowawcza?

BlackenedBooks napisał/a:

natalka057 napisał/a:

To coś takiego w ogóle istnieje ?! Ja pomimo tego, że teoretycznie coś takiego na planie miałam to praktycznie na tej godzinie odbywały się normalne lekcje np. polskiego, czy matematyki


Tak, w teorii istnieje, a nawet jest jakiś specjalny program tych zajęć.

Za moich czasów licealnych, na godzinie wychowawczej były tylko usprawiedliwiane nieobecności. Czasem - raz na ruski rok- mieliśmy wizyty psychologa/pedagoga/doradcy zawodowego. I chyba wolałbym taki model zajęć wychowawczych, jaki ty miałaś.

Ostatnio z koleżanką wspominałam licealne lata i dowiedziałam się od niej, że na tych zajęciach rozwiązywali jakieś bezsensowne testy psychologiczne, które nie miały żadnego pokrycia z rzeczywistością, więc nawet się cieszę, że mnie to ominęło.
  Temat: Podkład
natalka057

Odpowiedzi: 176
Wyświetleń: 40474

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2015-07-25, 12:55   Temat: Podkład
Jak na razie używam podkładu AA Lumi, ponieważ tylko on ma na tyle żółty kolor, że nie odcina mi się od szyi. W kwestii koloru w moim przypadku nawet Healthy Mix jest minimalnie gorszy, ponieważ ma lekkie beżowe tony :(
  Temat: Trening w domu
natalka057

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 14278

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-07-25, 12:44   Temat: Trening w domu
Ostatnio postanowiłam zrzucić parę nadprogramowych kilogramów (tak wiem, że w wakacje powinno się już chwalić pięknym ciałkiem, ale jakoś miałam brak motywacji) Na początek postanowiłam przerobić treningi Chodakowskiej, które niestety są dosyć nudne i szybko się męczę trenując z nimi (ale niestety nie w ten pozytywny sposób), ale przynajmniej dowiedziałam się jak się powinno oddychać, w jaki sposób napinać mięśnie. Po którym podszkoleniu się u Ewy, przeniosłam się na treningi z Mel B i to był strzał w dziesiątkę. Żywy i pełny energii trening, który pomimo tego, że nie jest krótki, bardzo szybko się płynie. :super: O dziwo już po 2 tygodniach widać efekty codziennych ćwiczeń :padam:
  Temat: Jak wygląda wasza godzina wychowawcza?
natalka057

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10810

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2015-07-25, 11:28   Temat: Jak wygląda wasza godzina wychowawcza?
To coś takiego w ogóle istnieje ?! Ja pomimo tego, że teoretycznie coś takiego na planie miałam to praktycznie na tej godzinie odbywały się normalne lekcje np. polskiego, czy matematyki
  Temat: Co studiujecie?
natalka057

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 50752

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2015-07-25, 11:08   Temat: Co studiujecie?
Co mi tam też się "pochwalę" geodezja na UR w Krakowie.
  Temat: Stare gry
natalka057

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 26806

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-07-25, 11:06   Temat: Stare gry
Ja też najmilej wspominam te niezliczone godziny spędzone nad Heroes Of The Might&Magic III (i to poganianie koleżanek, aby już skończyły ruch i dały kolejny dzień ^^)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz