Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 14
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Strona czy blog?
rado182

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2395

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2015-10-12, 20:35   Temat: Strona czy blog?
Cześć,

Na potrzeby działalności mojej partnerki (działalność kosmetyczna) postanowiłem założyć bloga, który będzie skupiał się na jednej, ale kluczowej usłudze salonu. Do ten pory prowadzony był fanpage na fb, ale wydaje się, że to za mało. Jak każdą firmę, można rozwijać w nieskończoność :)

Wykupione reklamy na fb przynoszą skutek, na zabiegi przyjeżdżają osoby z poza naszego miasta. Póki co, tak się złożyło, że nie mieliśmy strony firmowej. I tu pytanie do Was:

- czy potencjalni klienci szybciej znajdą naszego aktywnego bloga czy martwą stronę internetową? - chodzi mi o wyszukiwarkę google.

Branża kosmetyczna z tego co widzę nie jest zbyt mocno pozycjonowana. Salony kosmetyczne raczej nie inwestują w strony internetowe z pozycjonowaniem... i tu widzę naszą szansę :)

Co myślicie?
  Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
rado182

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 63856

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-10-12, 18:43   Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
I problem rozwiązał się - hekko usunęło wpisy IP z panelu klienta i już działa.

Dzięki
  Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
rado182

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 63856

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-10-10, 20:43   Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
Na zdjęciu przypadkowo był podświetlony pop - jego nie usuwałem.

Na początku był wpis perman-gdańsk.pl A 188.0.0.0. i tego nie mogłem edytować więc usunąłem i dodałem cztery nowe wpisy "A".

Od wczoraj jedna myśl mi chodzi po głowie, a teraz być może trafiłeś w sedno i mnie utwierdziłeś w tym,

Jestem laikiem w kwestiach informatycznych i na początku nie wiedząc gdzie jest zarządzanie DNS-ami wpisałem IP z bloga nie w administratorze, a w panelu klienta (a to dotyczy serwera).

Teraz nie mogę tego usunąć, zmienić bez ingerencji hekko, ale być może to jest przyczyna.

Wszystkie wpisy zrobiłem na podstawie instrukcji koleżanki z tego wątku. Mam wrażenie, że za dużo tego było...
  Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
rado182

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 63856

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-10-10, 13:23   Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
Na hekko mam również wykupiony serwer i inne domeny.

Wcześniej przeczytałem cały wątek, ten i inne. Koleżanka blondcolor pisała o kropkach i nawet znalazłem jej archiwalny blogowy wpis gdzie krok po kroku opisała wszystko jak działała na hekko. Wczoraj około 13.00 wpisałem zgodnie z instrukcją i nadal nie działa.

Dodałem wpis TXT z blogspota i wciąż nie można zweryfikować. Coś czuję, że czeka przeniesienie mnie domeny na prostszy OVH.

Na początku jest wpis A, którego nie można edytować. Usuwam go i dopiero wpisuję 4x A (wszyscy piszą o edycji, ale pewnie to nie ma większego znaczenia).
  Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
rado182

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 63856

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-10-08, 13:20   Temat: Przejście z blogspot na własną domenę Krok po Kroku
Dzień dobry,

od 3 dni męczę się z przekierowaniem domeny na blogspot. Czuję, że jestem blisko, ale nadal czegoś brakuje - może coś wymyślicie.

Domenę mam w Hekko (co prawda ktoś o tym pisał, ale nie do końca u mnie to działa, a w zasadzie w ogóle nie działa). W Bloggerze błąd 5.

Próbowałem na wiele sposobów, ale nadal nic nie działa.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam,
  Temat: Najlepszy horror? ^^
rado182

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 5305

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-10-08, 13:10   Temat: Najlepszy horror? ^^
World War Z był całkiem ciekawy.
  Temat: [serial] Fear the Walking Dead
rado182

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3016

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-10-08, 13:08   Temat: [serial] Fear the Walking Dead
czekam aż się skończy cały sezon i dopiero wciągnę na raz.

Tematyka Walking Dead mocno mi odpowiada.

Ewentualnie Hannibal.
  Temat: Krewetki
rado182

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8482

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2015-10-08, 13:03   Temat: Krewetki
Są super w sosie czosnkowym - szkoda, że cena powala :)
  Temat: Czy da się robić dobre zdjęcia starym aparatem?
rado182

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 9271

PostForum: Fotografia   Wysłany: 2015-10-08, 12:55   Temat: Czy da się robić dobre zdjęcia starym aparatem?
Stary aparat to nie porażka.

Mam 7-letnią lustrzankę, do której dokupiłem porządny obiektyw i nie ma większej różnicy przy zdjęciach nieruchomości porównując to ze sprzętem za 10 tys.

Druga strona medalu to photoshop :)
  Temat: [kac-zabójca] sposoby na kaca
rado182

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 36259

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2015-10-08, 12:51   Temat: [kac-zabójca] sposoby na kaca
Vódkę zapijam tylko i wyłącznie wodą i zagryzam cytryną.
Rano zazwyczaj bezproblemowe wstawanie.

Oczywiście jakość V też ma znaczenie :) Finlandia/Czarny Smirnoff
  Temat: Papierosy
rado182

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 61105

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2015-10-08, 12:50   Temat: Papierosy
Ja palić uwielbiam, jednak świadomość dobijania organizmu trującymi związkami powoduje, że papierosy mam w ręce tylko na imprezach
  Temat: Pracować, aby realizować swoje pasje, czy pracować z pasją?
rado182

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8719

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2015-10-08, 12:47   Temat: Pracować, aby realizować swoje pasje, czy pracować z pasją?
Dobra rada - jak masz dobry sprzęt (w tym obiektyw szerokokątny), robisz dobre zdjęcia wnętrz i mieszkasz w miarę dużym mieście - to podepnij się pod biura nieruchomości i wykonuj zdjęcia lokali sprzedawanych za pośrednictwem pośrednika.

Dobra kasa, bezstresowa praca bez szefa nad głową.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz