Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 16
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
rybak1905

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 17854

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-11-21, 22:41   Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
Tak tak rzeczywiście. :) Jednak robię tak jak napisałeś i nadal nic się nie zmienia. Może po prostu przywrócić standardowe ustawienia i spróbować raz jeszcze no chyba, że masz jeszcze jakiś pomysł.

[ Dodano: 24-11-2012, 13:45 ]
Mógłbyś mi napisać jaki kod był nad kodem, który chyba de facto skasowałem. Tak byłoby mi o wiele łatwiej bo nie mogę do tego dojść i sam już nie wiem co ja robię źle. Jestem w tym samym miejscu i nic nie posuwam się do przodu z włożoną pracą.

[ Dodano: 24-11-2012, 14:59 ]
Co mam w tej sytuacji zrobić , kiedy robię według Twoich wskazówek i nie dzieje się absolutnie nic.. ?
  Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
rybak1905

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 17854

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-11-21, 21:53   Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
Tylko właśnie teraz nie wiem, w którym miejscu mam zmienić ten kod bo nie mam pojęcia, w którym znajdował się ten skasowany przeze mnie.
  Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
rybak1905

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 17854

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-11-21, 21:33   Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
Nie wiem, ale w ogóle nie mogę odnaleźć w html tego fragmentu:
<script src='http://stylifyyourblog1.googlecode.com/svn/trunk/pagination.js' type='text/javascript'/> , by go zamienić na podany przez Ciebie. Piszę odnośnie stron, które z dnia na dzień mi się skasowały i zupełnie nie mam pojęcia dlaczego.
  Temat: Jaką temetykę bloga najbardziej lubisz?
rybak1905

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 41239

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2012-11-03, 09:46   Temat: Jaką temetykę bloga najbardziej lubisz?
Widzę, że zdecydowanie przeważa motoryzacja, fotografia i inne już od jakiegoś czasu najbardziej popularne tematyki blogów. Ja z kolei bardzo lubię czytać blogi związane z psychologią, uczuciami i kobietami. Lubię ciekawe historie, zagadki kryminalne i ciekawą prezentacje stylu życia danej osoby.
  Temat: [blogi] Na co najpierw zwracacie uwagę?
rybak1905

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 45127

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2012-11-03, 09:40   Temat: [blogi] Na co najpierw zwracacie uwagę?
Myślę, że wygląd ma znaczenie w pierwszym odbiorze bloga i w dużej mierze decyduje czy nowy potencjalny czytelnik zdecyduje się sięgnąć po treści w nim zawarte. Poza tym czcionka i odpowiednia grafika przy postach również jest bardzo istotna. I to piszę również z własnego doświadczenia, że przejrzystość, staranność i prostota lepiej wpływa na odbiór niż wyszukane formy z czcionką, grafiką, które w dużej mierze tylko odstraszają.
  Temat: Jak zrobić rozwijanego posta?
rybak1905

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12412

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-09-24, 22:46   Temat: Jak zrobić rozwijanego posta?
Dzięki , następnym razem będę szukał dłużej. :)
  Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
rybak1905

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 17854

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-09-24, 15:19   Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
Niepotrzebnie o to pytałem (lenistwo).
Znalazłem dzięki za informacje.
Wszystko ustawione , cudownie śmiga. :)
  Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]
rybak1905

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 17854

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-09-24, 13:12   Temat: Lista postów zamiast [starsze posty] [nowsze posty]

Cytat

Oczywiście wygląd modyfikujemy później pod nasz szablon, każda klasa jest opisana. Jest boks z paginacją, wygląd przycisków przed i po najechaniu myszą, tekst z liczbą stron.



Gdzie to modyfikujemy?
  Temat: Jak zrobić rozwijanego posta?
rybak1905

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12412

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-09-24, 11:23   Temat: Jak zrobić rozwijanego posta?
Nie mogę nigdzie znaleźć tematu , w którym wyjaśniona jest następująca kwestia.
Otóż chodzi mi o stworzenie rozwijanego posta w celu zagospodarowania więcej miejsca na blogu do dłuższych artykułów. W tym celu muszę zmieniać coś w arkuszu HTML?
  Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
rybak1905

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 90946

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2012-09-23, 14:42   Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Silaqui

Cytat

Cierpliwość, systematyczność, obecność w określonej grupie bloggerów - to daje dużo.
Samo zostawianie linków wszędzie mija się z celem: jeśli chcemy zdobyć dobrego czytelnika, odwiedzającego, trzeba pokazać się z dobrej strony, zaciekawić :)


Masz racje i zgadzam się w 100% z tym co piszesz. Chodzi mi głównie o stałego czytelnia nie o liczbę odwiedzin , zatem samą pierwotną reklamą mają być teksty , które są najważniejszym elementem. Jednak by zaprezentować swoje umiejętności dana liczba osób musi skłonić się ku wejściu na portal. Dlatego co robić na początku?
A jeżeli chodzi o obecność w określonej grupie blogerów to cały czas szukam kontaktu. :)
  Temat: O czym jest Twój blog?
rybak1905

Odpowiedzi: 454
Wyświetleń: 1875085

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2012-09-23, 14:36   Temat: O czym jest Twój blog?
Na moim blogu znajdziecie głównie teksty z zakresu psychologii emocji , uczuć , kobiet , relacji między ludzkich , ale także LifeStyle i niedługo nowa etykieta jaką będą - media. Widoczne w tekstach , które dodaje będą moje własne przemyślenia , a także mój własny - inny stosunek do wszystkiego. Zapraszam więc do odwiedzin i ewentualnych konstruktywnych komentarzy co do bloga i jego zawartości.
  Temat: [blogi] jak często aktualizujesz swojego bloga?
rybak1905

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 149038

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2012-08-02, 11:41   Temat: [blogi] jak często aktualizujesz swojego bloga?
Nowe wpisy na blogu , którego mam w sumie od niedawna , staram się robić codziennie , niekiedy zdarzy się brak czasu i pojawia się nowy wpis po kilku dniach , jednak zazwyczaj staram się tak jak mówię aktualizować co dziennie. :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz