Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Dział Integracyjny  »  Serwisy społecznościowe
[nasza-klasa.pl] abonament na naszej klasie
Od kilku dni zamiast zdjęć w serwisie naszej klasy pojawiają się obrazki z napisami sprzeciwiającymi się komercjalizacji i opłatom abonamentowym...

Niektórzy dodają te grafiki nie wiedząc do końca nawet o co chodzi. Nasza klasa przecież od dawna jest już komercyjna ;) Zaczęło się chyba od powiększania limitu na zdjęcia poprzez wysłanie smsa. W tej chwili na tą usługę także można wykupić abonament i jakoś nikt na to nie psioczył. Narzekać zaczęli, gdy na stronie głównej po zalogowaniu pojawiła się informacja o abonamencie za szerszego podglądacza ;)

Tylko ludziska drogie, zastanówcie się po co wam to :> ? Ja np. wyłączyłem to tak samo jak kilka innych opcji. Jak chcecie pełnej inwigilacji to płaćcie, nie ma nic za darmo. Na prezenciki, które znikają po 30 dniach są pieniążki a żeby zobaczyć czy jakaś jędza, której nie lubicie zaglądała na wasz profil już nie ? nosz okrucieństwo !

Samo sprzedanie udziałów naszej klasy dużej firmie gwarantowało, że z czasem stanie się ona stroną do robienia pieniędzy. Inwestorzy nie będą przecież stać bezczynnie nad portalem, który generuje (pomijając google.pl) największy ruch w Polsce.

Lepsze jest to, że nk czeka jeszcze wprowadzanie coraz to nowszych bajerów np. głosów na zdjęcia, to nieuniknione, jednych to zniechęci, ale przyciągnie więcej tych, którzy nie żałują pieniędzy na wirtualne gadżety.

Nasza klasa już dawno przestała być tym czym była na początku, kiedy ostatnio dodawaliście kogoś znajomego sprzed wielu lat ? Porównajcie to z ilością fikcyjnych kont, która zapraszają was do znajomych i wysyłają tony spamu na PW ;)

___________________________
tematy pokrewne:
nasza klasa drugą fotką peel ? - głosowanie na naszej klasie
jak często odwiedzasz naszą klasę ? - jesteś uzależniony/na ?
nk - odnajdź znajomych po latach
nasza klasa i telewizja
allegro i nasza klasa
jak się bawi młodzież na nk ?
zrób sobie kopię listy znajomych - eksport kontaktów, sprawdzanie kto skasował konto na nk
Śledzik - czyli mikroblog naszej klasy.
=> NKTalk - komunikator - opinie, uwagi, testy i wygląd
Ostatni post Odpowiedzi: 29
[opinie] Streemo.pl
Na stronie streemo.pl można stworzyć swój własny portal społecznościowy w 30 sekund. Co o tym sądzicie?

Przykład:
http://olivia.pl/
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Flaker.pl
Przypomniałem sobie o tym serwisie, kiedy Lukem napisał o "spinaczu".
Co to jest Flaker.pl?

Cytat

Dziel się z przyjaciółmi tym co robisz i tym co lubisz!

- pokaż co robisz w różnych serwisach (nasza klasa, fotka, youtube i inne w jednym miejscu)
- dziel się fajnymi linkami, zdjęciami i wideo
- stwórz unikalny profil
- zobacz co robią Twoi znajomi
- znajdź nowych przyjaciół


Po prostu: pokazuje co robisz w różnych dużych serwisach.
www.flaker.pl
Ostatni post Odpowiedzi: 5
[nasza-klasa] druga fotka.pl ? nie dajmy się zwariować
Dzisiaj logując się na naszą klasę zauważyłem kolejną akcję użytkowników serwisu. Obie grafiki macie w załączniku poniżej. Czy ludzi nie nauczyła nic poprzednia ? Ile razy trzeba im powtarzać, że w tej chwili to portal komercyjny do zarabiania pieniędzy i tak już będzie, nikt przy zdrowych zmysłach nie postępował by inaczej.

Druga sprawa tak wielka strona, aby nie stracić użytkowników musi wprowadzać nowości, bo inaczej po miesiącu zaczęłoby ubywać odwiedzin a to oznacza spadek zysków.

Dlatego jeżeli ktoś to przeczyta niechaj nie zaśmieca ślepo serwerów naszej klasy głupimi obrazkami bo to nic nie daje.

Serwis dba i o pokemony i o innych. Pokemony dostają dodatki podobne jak na fotce - albumy, głosowanie na zdjęcia a normalni uzytkownicy opcje blokowania tych usług w panelu.

Jeżeli dana usługa ci nie pasuje zamanifestuj to wyłączając ją gdzie się tylko da :)
Ostatni post Odpowiedzi: 45
[Grono.net] społeczność internetowa
Grono.net jest to internetowa zamknieta spolecznosc znajomych, dziala na zasadzie dodawania znajomych do listy, mozna pisac do nich wiadomosci. Mozna rowniez zamieszczac tam swoje zdjecia ;)

Jesli ktos chcialby dolaczyc to prosze podac swoj email. Moj id to: http://213302.grono.net - 213302

Co sądzicie o czymś takim?

Mi się to bardzo podoba, a czemu - sam nie wiem.

Dodam ze sa ta grona tematyczne mozna n.p zalozyc grono swojej szkoly lub do niego dolaczyc - fajna sprawa ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 45
Wirus na nk?
nie wiem czy dobry dział, ale nie wiedziałam gdzie, w razie czego prosze przenieść :) :


Cytat

Uwaga! Groźny wirus atakuje na Naszej-klasie


Ponad pół miliona internautów w ciągu zaledwie dwóch dni zainfekowało swoje komputery groźnym, a do tego niewykrywalnym wirusem. Złośliwy wirus nie jest obecnie wykrywany przez programy antywirusowe. Otwarcie specjalnie spreparowanej wiadomości na portalu Nasza-klasa uruchamia oprogramowanie, które przejmie kontrolę nad naszym komputerem, przechwytuje nasze hasła, numery kart kredytowych, kody dostępów itp. itd. - podało radio TOK FM.

Na portalu Nasza-klasa zostało założonych 20 specjalnych kont użytkowników, z których wysyłano wiadomości o treści: Cześć, wydaje mi się, że chyba mam twoje stare zdjęcie. Czy to ty?. Gdy użytkownik portalu chciał kliknąc na zdjęcie, w tym samym czasie na jego komputerze instalowało się złośliwe oprogramowanie. Zdalny program czekał od tej pory na wykonanie poleceń swojego właściciela.






Białostocka Policja wytropiła miejsce, gdzie znajdowały się maszyny, z których rozsyłano złośliwe oprogramowanie. Podczas przeszukania w trzech mieszkaniach zabezpieczono kilka komputerów i twardych dysków. Nie jest jednak pewne, że właściciele sprzętu byli przestępcami, a raczej sami mogli paść ich ofiarą.

Policja z Białegostoku ostrzega, że jeżeli ktoś wpuścił” do swojego komputera złośliwego rootkita z Naszej-klasy, to jedynym ratunkiem może się okazać sformatowanie twardego dysku.


Dzisiaj dowiedziałam sie w od profesora w szkole, że jest wirus na tym portalu. Z ciekawości sprawdziłam czy nie wkręca nas abysmy nie siedzieli tyle przed tym 'zjadaczem czasu'. atu prosze... co o tym sądzicie?
Ostatni post Odpowiedzi: 7
N-K i TV ? Niemozliwe? A jednak!
http://tech.wp.pl/kat,100...,wiadomosc.html

masakra po prostu :wstyd:
Ostatni post Odpowiedzi: 15
[zapytaj.com.pl] zapytaj o wszystko
w statystykach zauważyłem wejścia z tej strony i postanowiłem ją trochę poprzeglądać, przy okazji założyłem konto. Na stronie można zadawać najróżniejsze pytania, które nas nurtują i odpowiadać na te, które zadali inni. Za wszystko nagradzają nas punktami.

Strona ma jednak swoje minusy, bo pojawiają się moim zdaniem także głupiutkie pytania w złych kategoriach np.

=> http://zapytaj.com.pl/Cat...ie_wkladki.html

w dziale komputerowym ;)

kolejnym minusem jest ilość powtarzających się pytań dodawanych przez te same osoby nawet, wygląda jakby brakowało tam moderatorów.

spotkaliście się z tą stroną ? jakie są wasze opinie ?
Ostatni post Odpowiedzi: 12
Allegro i Nasza Klasa
Nasza Klasa i Allegro postanowiło zjednoczyć siły. Krótkiego newsa na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Co sądzicie na ten temat?
Ostatni post Odpowiedzi: 12
Deviantart v. 6
Co sądzicie o nowej odsłonie Deviantart.com? Według mnie jest znacznie lepiej niż poprzednio. Autorzy dodali kilka pomocnych gadżetów, a także sam wygląd Devka jest całkiem ciekawy. Może nie różni się jakoś diametralnie od poprzedniej wersji, ale według mnie i tak jest lepiej. A co Wy o tym sądzicie?
Ostatni post Odpowiedzi: 29
co sądzisz o fotka.pl ?
postanowiłam zapytać się Was, drodzy Forumowicze co sądzicie o bardzo "dżezi" portalu, jakim oczywiście jest fotka.pl.
jakie macie nastawienie? czy mieliście styczność z tymże portalem?
proszę o opinie :)
Ostatni post Odpowiedzi: 67
[zaproszenie] Grono.net
Witam.

Wie ktoś może jak zalogować się na stronke grono.net?
Próbowałem już paru sposobów i nie moge tam się dostać ;-)
Czy trzeba mieć tam specjalne zaproszenie?

PS. nie piszcie postów w stylu "grono.net jest do bani" itd.

Chce poprostu wiedzieć jak się tam zalogować i mieć własne konto.
Ostatni post Odpowiedzi: 32
epuls.pl
Drugi serwis dla pokemonów po fotce.pl. Społeczność także na niskim poziomie. Ma troszkę mniej userów niż fotka.pl.
Ostatni post Odpowiedzi: 18
nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat
znacie może taką stronę:

=> http://nasza-klasa.pl

z tego co wiem założył ją ktoś z Wrocławia (wiem to jedynie ze 'słyszenia')

można tam wyszukać swoje szkoły podstawowe, licea, technika, ludzi ze studiów a nawet z przedszkola, jeżeli jakiejś szkoły nie ma zawsze możemy ją dodać :)

pokażcie swoje profile, może ktoś ze znajomych was rozpozna :P

to mój:

=> http://nasza-klasa.pl/profile/114086
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[serwis] Wykop.pl
Na jakiej zasadzie działa wykop.pl?
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Serwis beautifulagony.com [16+]
Serwis beautifulagony jest to... sami zobaczcie http://beautifulagony.com...owreel/med.html

Moim zdaniem to pomysl cienki bo trzeba sie logowac T_T i wcale to nie jest od osiemnastu bo nic tam nie pisze ze... wiec ta dosyc ciekawa strone moga nawet dzieci ogladac takie jak... no jakies male...

Co o tym pomysle sadzicie?
Czy byscie sie odwazyli zamiescic tam wlasny material video?
Czy waszym zdaniem to normalne(??) czy moze raczej chore lub obrzydliwe?

P.S dalem 16+ bo nie jestem pewien czy to tez dzieci moga ogladac... nic nigdzie nie pisze(chyba[??])
Ostatni post Odpowiedzi: 3
www.pinger.pl
ten portal blogowy znalazłam dzięki temu, że billy the fish kontynuuje tam swoją fotkępeel. mam pytanie - jak wam się podoba? szybki, łatwy i przyjemny jak dla mnie, bez głębszych możliwości edycji, ale jak na założenie serwisu - żeby znajomi cię mogli szpiegować czy wiedzieć co robisz w sam raz.
Ostatni post Odpowiedzi: 8

Dział Integracyjny  »  Przewodnik po forum
Dlaczego nikt nie pisze w moich tematach?
Dodajesz tematy, ale nikt w nich nie pisze? Poniżej możliwe przyczyny:

1) Temat jest nieciekawy
2) wątek słabo rozwinięty, brak interakcji - uzupełnij go o konkretne pytania, multimedia
3) niezrozumiały - przeczytaj temat zanim opublikujesz, sprawdź czy wszystko jest jasne i dobrze opisane
4) podobny temat już był
5) nie został zauważony
6) nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie
7) temat jest skomplikowany, poczekaj cierpliwie na rozwiązanie
8) za bardzo skupiasz się na braniu, dodajesz wątki tylko w działach pomocy - aktywność na forum nie polega na nabiciu limitu postów a potem zasypywaniu forum masą pytań z problemami blogowymi.
9) Twoje posty to spam
10) temat został założony w dziale z limitem postów (trzeba mieć np. 15 by móc odpowiadać)
Ostatni post Odpowiedzi: 3
moje posty na forum
Swoją wędrówkę na forum najlepiej rozpoczynać od działu integracyjnego, wtedy poznaje się zasady panujące na danym forum.

Na początek warto się przywitać => w części przeznaczonej do powitań, będzie to przy okazji pierwszy temat założony przez Ciebie.

Myślę, że nikt nie lubi spamerów, dlatego unikaj nadmiernej ilości postów z odnośnikami do jakiś obcych stron, a tym bardziej zakładania swoich pierwszych tematów zawierających reklamy - niestety uznajemy to za spam i nagradzamy ostrzeżeniami a tematy kasujemy (patrz - regulamin).

Staraj się także używać opcji "szukaj" aby nie dublować postów - być może przed Tobą był już u nas ktoś z podobnym problemem ;)



Unikaj pisania tylko dużymi literami - to sprawia, ze tekst jest nieczytelny, nie stosuj też czcionek mniejszych niż 8px ani zbyt dużych.
Kolory rażące oczy wcale nie przyciągną uwagi.
Kategorycznie ZabRaNIaMy tAkiEGo PiSaNia.

W swoich wypowiedziach staraj się używać polskich znaków, przecinków i kropek.
Jeżeli kogoś cytujesz rób to raczej partiami, bądź wybieraj tylko konkretne zdania z danej wypowiedzi, aby nie cytować całych postów innych użytkowników jeżeli są bardzo długie.

to tyle ode mnie, jeżeli ktoś ma jakieś inne rady dla nowo przybyłych - proszę o wypowiedź ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Własny tytuł pod nickiem
Po przyłączeniu do danej grupy pod naszym nickiem pojawia się nazwa Klubu.

A co jeżeli chcielibyśmy posiadać także własny tekst ?
nic trudnego, taka opcja pojawia się po osiągnięciu 50 postów przez danego użytkownika.

Jeżeli tyle masz, wchodzisz do edycji profilu i szukasz opcji "tytuł pod nickiem" wpisujesz i zatwierdzasz ;)

Maksymalna długość tytułu to 20 znaków.
Ostatni post Odpowiedzi: 3
rozmowy w shoutboxie
Nasz shoutbox znajduje się w chwili obecnej na samym dole forum. Jest widoczny dla wszystkich, ale możliwość pisania w nim mają wyłącznie zalogowane osoby.

Można w nim rozmawiać na dowolne tematy. Oczywiście bez spamu, wyzwisk i przeklinania ;)

Jeżeli masz pytanie takie "na prędko" zadaj je tam (nie dotyczy pomocy blogowej). Jeżeli jednak wymaga ono szerszej odpowiedzi, dłuższej dyskusji, bądź jest problemem natury technicznej - załóż w tym celu temat na forum w odpowiednim dziale (o ile taki temat jeszcze nie istnieje) ;)

p.s. staraj się ograniczać liczbę linków (odnośników URL) wysyłanych w shoutboxie. Nie tolerujemy spamu i chamstwa. Zabrania się podawania odnośników do stron wygenerowanych za pomocą skracaczy (oprócz url.blogowicz.info) i niezgodnych z prawem. Regulamin forum dotyczy także tego miejsca ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Opcja "Pomógł" / "Pomogła" pod postami
Przycisk ten jest formą punktowania rzeczowych odpowiedzi. Jeżeli otrzymasz fachową pomoc w swoim temacie możesz oznaczyć posty, które przyczyniły się do rozwiązania problemu. W ten sposób pozostali czytelnicy (z takim problemem) będą wiedzieli na czym się skupić.

Pamiętaj aby nie rozdawać tego gdzie popadnie. Oznaczaj tylko te najistotniejsze posty.
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Dlaczego nie mogę dodawać postów i tematów na forum?
Uwaga! Dla osób, które blogują na platformie Blogger, powstały grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/BloggerPolska/ - dołącz jeżeli nie możesz dyskutować w wątkach na forum a chcesz dowiedzieć się czegoś na temat blogowania i blogspota.
------------------------------------
------------------------------------
------------------------------------
jeżeli zaglądasz w 2019, 2020 i później => Jak uzyskać fachową pomoc na forum lub poza nim?
------------------------------------
------------------------------------
------------------------------------
Oczywiście podstawowym wymaganiem do odpisywania w tematach jest posiadanie konta na forum. Goście nie mają możliwości interakcji. Zatem zapraszam najpierw do rejestracji ;)

Od 12 kwietnia obowiązują nowe zasady, szczegóły -> tutaj.

W skrócie: stawiamy na aktywnych użytkowników. Tylko tacy mają dostęp do wszystkich działów na forum. Dostęp otrzymuje się na podstawie napisanych postów i przynależności do grup. Aktywność rozumiemy przez posty z sensem i na temat. Próby nabijania będą traktowane jak spam.

Wszelkie informacje o limitach znajdują się w opisach każdego podforum na stronie głównej. Jeżeli nie ma żadnej wzmianki oznacza to, że nie ma limitu. Kliknij tutaj żeby zobaczyć gdzie tego szukać

:!: przykłady:

- po napisaniu 1 posta pojawia się możliwość dodania avatara do profilu (w edycji profilu) oraz shoutbox.
- 5 postów, zyskasz dostęp do odpowiadania w podstawowych forach blogowych.
- po napisaniu 10 postów pojawi się Twoja sygnaturka pod postami.
- po osiągnięciu 15 postów możesz odpowiadać w pomocach blogowych
- a po 25 postach zadawać tam własne pytania lub poprosić o ocenę bloga.
- 35 postów da Ci możliwość dodania wizytówki do listy czytelniczej

Nikomu nie musisz pomagać by otrzymać pomoc. To nie na tym polega czynny udział w budowaniu forum. Nikt od Ciebie nie wymaga, że masz się znać na blogach. Swoją aktywność pokazuj w działach, do których masz dostęp (jest ich bardzo dużo), szczegóły tutaj.

:pomysl: Nie wiesz od czego zacząć i głupio nie nabijać? podpowiedź:

- Pierwsze 10 postów potraktuj jako zapoznawcze (integracyjne). Przedstaw się i uzupełnij wątki społecznościowe kilkoma informacjami na swój temat.
- Podziel się swoim hobby: co robisz poza pisaniem bloga, jakie książki czytasz, czy oglądasz seriale lub chodzisz do kina?
- Po przekroczeniu 10 postów otworzysz sobie furtkę do pisania o blogach a przy 15 do dyskusji na temat jego promowania i problemów z edycją.
- pamiętaj by nie produkować nic nie wnoszących postów (pojedyncze słowa, nie na temat, pisanie masowo "cześć" w wątkach powitalnych)

:!: Nie masz ochoty udzielać się na forum? nie licz na darmową pomoc. Wiedza kosztuje, szczególnie, że często trzeba poświęcić także sporo czasu na rozwiązanie problemu. Jeżeli mamy dać coś od siebie i rozwiązać Twój problem, to Ty także daj coś od siebie ;)

zobacz także => Jak ominąć limity postów na forum?

dział dla nowych i nieaktywnych => zapytaj bez limitu, ale i bez gwarancji odpowiedzi

-----
P.s. Blokada może być spowodowana także ilością ostrzeżeń na koncie. Jeżeli zgromadzisz ich 5 to możliwość pisania zostanie zablokowana na określony czas np. 30 dni. Ostrzeżenia dostaje się za łamanie regulaminu.
Ostatni post Odpowiedzi: 24
[PW] Prywatne wiadomości
Każdy z użytkowników naszego forum, może wysyłać do innych i odbierać od nich prywatne wiadomości.

W chwili obecnej, standardowy user może mieć 50 wiadomości otrzymanych, 25 wysłanych i 50 zapisanych. W przypadku przepełnienia najlepiej kasować najstarsze wiadomości ;)

Pamiętaj! prywatna wiadomość nie służy do rozsyłania w niej reklam* (np. zachęty do odwiedzania obcych stron, szczególnie zagranicznych, rejestracji na innych stronach i forach), dlatego jeżeli otrzymasz tego typu wiadomości zgłoś to natychmiast administracji forum.

*wszelkie oferty reklamowe niekonsultowane z administracją forum traktowane są jak niezamówione informacje handlowe - czyli niezgodne z regulaminem forum i prawem.
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Dlaczego mój post / temat został skasowany?
W panelu kasowania postów są do wyboru cztery powody:
-post nie na temat
-post sprzeczny z regulaminem
-post nie wnoszący nic do tematu
-niski poziom intelektualny postu
można też zaznaczyć "bez powodu" lub ręcznie wpisać jakiś inny.

Przykładem posta nie na temat jest wątek powitalny, w którym zamiast na swój temat piszesz tylko o blogu i podajesz do niego link. To dodatkowo post sprzeczny z regulaminem.

W dziale pomocy unikamy pisania nie na temat. Mają się tam znajdować tylko konkrety. Jeżeli nie znasz odpowiedzi na cudze pytanie - nie udzielaj się. Ty też nie lubisz błądzić po forach w poszukiwaniu rozwiązania problemu i wertować kilka/naście stron z postami "o niczym" ;)

Niski poziom intelektualny zwykle dotyczy obraźliwych zwrotów. Szanujmy siebie nawzajem. Taki powód równoznaczny jest często z otrzymaniem ostrzeżenia za zachowania niezgodne z regulaminem.

Posty sprzeczne z regulaminem to zazwyczaj spam. Jeżeli tuż po zalogowaniu zaczynasz nam reklamować / rekomendować różne produkty, strony, programy partnerskie spodziewaj się odpowiedniej reakcji. Skasowanie tematów i postów za spam równoznaczne jest z otrzymaniem ostrzeżenia a często także odpowiedniej rangi ostrzegającej innych przed spamerem. Domena, którą reklamujesz może zostać dodana do blokady.

Tematy i posty są kasowane z takim powodem również w przypadku kiedy nagminnie dodajesz je w niewłaściwych miejscach lub ciągle odbiegasz od tematu. Jeżeli nie masz pewności gdzie powinien znaleźć się Twój wątek zapytaj mnie na PW lub shoutbox (na dole forum).

Kolejna przyczyna to dublowanie wątków. Przed zadaniem pytania przeglądnij pierwszą stronę działu i sprawdź (również za pomocą "szukaj") czy ktoś wcześniej nie pytał o to samo.

W przypadku kiedy ciężko określić powód zostanie wpisany ręcznie. Jeżeli nie znajdziesz informacji o powodzie skasowania a interesuje Cię on - napisz do mnie PW.
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Zapraszanie znajomych na forum
Jeżeli podoba Ci się na forum i chcesz zaprosić tutaj swoich znajomych blogerów (i nie tylko) możesz umieścić na swoim blogu banner lub link. Nic trudnego i jest to oczywiste. Dlaczego zatem utworzyłem ten temat? Bo możesz śledzić ilu znajomych (lub też nieznajomych) zapisało się na forum z Twojego polecenia.

Co należy zrobić? Wystarczy w opcjach nagłówka wybrać link "Zobacz Profil" - dostępne są tam różnego rodzaju statystyki (data rejestracji, spędzony czas, posty napisane łącznie i w ostatnim miesiącu) a w prawej kolumnie na samym dole znajdziesz coś w tym stylu:

Cytat

Aby zaprosić znajomego na to forum, skopiuj ten link:
http://forum.blogowicz.info/index.php?ap=1
Na końcu znajduje się numer. Każdy ma inny. Jest to numer waszego konta.

Jeżeli ktoś wejdzie przez tego linka i zarejestruje sobie konto to potem w informacjach na stronie profilu i w widoku tematów będzie podana liczba, u mnie wygląda to tak:

Cytat

Zaproszone osoby: 61


W tej chwili nie ma za to żadnych nagród, ale przynajmniej będziesz wiedzieć ile osób udało Ci się zwerbować :)
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Grupy i Kluby na forum
Jak nietrudno zauważyć nicki na naszym forum są różnokolorowe, a to wszystko za sprawą Grup i Klubów.

Po co tyle grup ?

Nasze forum z założenia jest blogowym. Kluby określają na jakich serwisach blogowych dany użytkownik ma swoje blogi.

Dodatkowo istnieją grupy specjalne, do których zapraszani są tylko wybrani użytkownicy.

aby dołączyć do danej grupy wystarczy wejść na podstronę => http://forum.blogowicz.info/groups/ wybrać odpowiadającą i nacisnąć przycisk "dołącz"

Dołączaj się tylko do tych Klubów, na których posiadasz bloga, w razie wątpliwości poprosimy cię o jego adres...

Przynależność do Klubów daje kilka przywilejów. Jednym z nich jest możliwość tworzenia nowych tematów na forach Klubowych (od 12.04.2012 nie dotyczy już działów pomocy).

Niektóre grupy specjalne posiadają także swoje ukryte fora wewnętrzne, widoczne tylko dla nich.

Kogo zapraszamy do grup specjalnych ? no oczywiście tych wybitnych, wyróżniających się z tłumu ;)

Każda grupa posiada swoją rangę, która widoczna jest pod nickiem użytkownika. W przypadku przynależności do kilku grup wyświetlana jest ta najważniejsza. Kolejność grup (ważność) ustala administrator i można ją zobaczyć w dolnym panelu statystyk na stronie głównej forum.
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Jak ominąć limity na forum?
------------------------------------
jeżeli zaglądasz w 2019, 2020 i później => Jak uzyskać fachową pomoc na forum lub poza nim?
------------------------------------
------------------------------------
------------------------------------
Jeżeli szukasz darmowej porady blogowej to jedyną opcją jest pisanie postów na forum (w działach bez limitów - szczegóły w opisach na stronie głównej). W ten sposób forum zyskuje aktywnych użytkowników a Ty odpowiedź na swój problem. Nie wiesz jakiej jakości oczekiwać i czy opłaca się być aktywnym? Sprawdź dostępne wątki na forum i oceń samodzielnie.

Proszę nie dodawać wątków z pomocą w innych działach niż blogowym tłumacząc się, że tam nie macie dostępu, ponieważ i tak zostaną skasowane za łamanie regulaminu.

Nie chcesz pisać postów? nie masz na to czasu?

Jest wyjście! Możesz skorzystać z pomocy prywatnie. Nie będzie to jednak darmowe. Napisz do mnie. Szczegóły ustalimy w wiadomości prywatnej.

Inna opcja - zadaj pytanie w dziale bez limitów i gwarancji odpowiedzi. Być może znajdzie się ktoś, kto udzieli Ci porady w wolnej chwili.
Odpowiedzi: 0
kasowanie konta na forum
Forum nie posiada opcji kasowania konta z poziomu edycji profilu. Profil może zostać skasowany tylko przez administratora forum (użytkownik Htsz). Należy wysłać wiadomość prywatną do mnie, przydatną informacją będzie powód takiej decyzji. Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta wyślij maila na htsz w domenie blogowicz.info (podaj w nim login i maila, na którego było zarejestrowane Twoje konto).

Skasowanie konta nie jest równoznaczne ze skasowaniem postów użytkownika. Szczególnie jeżeli wypowiedzi znajdują się w tematach, w których prowadzona była dyskusja - pozostaną tam by nie zakłócić sensu danego tematu.
Przy Twoich wypowiedziach będzie widoczny nick w formie tekstowej oraz komunikat [usunięty]. Można też wnioskować o zmianę nazwy przed usunięciem.

Osobiście polecam pozostawienie konta. W każdej chwili ma się dostęp do treści tylko dla zalogowanych (czyli do większości porad blogowych).

W niektórych przypadkach dobrym sposobem na wyczyszczenie śladów swojej obecności na forum jest zmiana nazwy użytkownika - wystarczy wysłać stosowne pw :-)
Odpowiedzi: 0
sygnaturka - czyli podpisy pod postami
Podpis na forum rządzi się u nas kilkoma ważnymi zasadami.
O sygnaturkach rozmawiamy tutaj => podpisy - grafika.

Maksymalna długość twojego podpisu może wynosić 355 znaków.
Wysokość nie może przekraczać 5 linijek standardowego tekstu. Co to oznacza ? i dlaczego tylko tyle ?
Oznacza to, iż twój tekst i ewentualne obrazki łącznie nie mogą być wyższe niż 90-100px. Nie uważamy stopki za najważniejszy element postów, nie każdy chce aby setki wielkich obrazków zasłaniało mu posty i wydłużało ładowanie podstron ;)

Grafikę do podpisu można wgrać na serwer forum, jej maksymalne wymiary to 600x90px a waga: 40000bajtów, czyli ~39KB.

Oprócz normalnego tekstu Twój podpis może zawierać odnośniki do Twoich trzech stron - za wyjątkiem serwisów komercyjnych (strony i blogi firmowe), pornograficznych, rasistowskich (itp. łamiących polskie prawo), programów partnerskich, tzw. precli i reklam ściśle konkurencyjnych dla naszego forum (lub innych stron prowadzonych w domenach blogowicz.info oraz avatary.pl).

W polu 'BLOG' dopuszczalne jest umieszczanie adresów niekomercyjnych stron prowadzonych w formie bloga, wszystkie inne będą kasowane.
Pola: 'WWW', 'Facebook', 'Twitter', 'Blogger', 'Google+' - również możesz wypełnić adresami do swoich stron/kont, w grę wchodzą jednak tylko prywatne (niefirmowe).

Staraj się unikać brzydkich słów. Jeżeli musisz użyć przekleństwa, to ocenzuruj je odpowiednio ;)

ps. Wszystkie linki na forum posiadają atrybut "nofollow", nie przydadzą się zatem do polepszenia PageRank czy pozycji w Google. Atrybut wprowadziłem z uwagi na niezliczoną ilość prób rejestracji kont, które mają służyć jedynie do spamu (zostawianie linków pozycjonujących do różnych - najczęściej firmowych - stron) oraz z uwagi na bardzo dużą ilość linków wychodzących a małą przychodzących (niestety, ale za słabo linkujecie do tego forum ;) ).

pps. Mam w planach ustawienie "dofollow" dla blogów osób, które piszą dużo ciekawych postów na forum. Będzie to nagroda za aktywność. Muszę tylko znaleźć odpowiednią modyfikację.
Ostatni post Odpowiedzi: 1
1 - 2 ... 176 - 177 - 178 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz