Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 03:40   

Nieprzyjemnie się czyta.
Niby fajnie, jest potencjał, ale styl mi nie odpowiada. Jak na mój gust zbyt krótkie, chaotyczne zdania, trochę błędów interpunkcyjnych i trochę mnie to zniechęca.
Nie wrócę tam raczej, ale ogólnie przyjemne miejsce.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-03-07, 23:11   

ardeeda, znasz to? "Cudze chwalicie, swego nie znacie."?
Zmienię dwa słowa i dodam kolejne - cudze krytykujecie, swego błędu nie widzicie?

Cytat

Rysunek poglądowy mniej więcej pokazuje, jak cholernie długa musiałaby być ta sukienka, żeby TAK wyglądać – jeszcze co najmniej dodatkowy metr powinien ciągnąłby się po ziemi.

To nie jest po polsku.

Cytat

dodatkowe kilogramy były efektem regularnego, długotrwałego chlania, a wszystko co mówi każe przypuszczać, że nie piła tyle w ramach wybitnie dobrej zabawy.

Cytat

Z tego co kojarzę picie alkoholu jest zakazane jakiś czas bezpośrednio przed

Interpunkcja.

To są teksty z twojego bloga. To nie wszystko moja droga.

Wiesz, miło mi, że ktoś jednak wchodzi na moją stronę, ale proszę... jeżeli nie znajdujesz swoich błędów u siebie, a u innych je wytykasz - mimo że sama je popełniasz, zakrawa to trochę o absurd, prawda?

Cytat

Jak na mój gust zbyt krótkie, chaotyczne zdania, trochę błędów interpunkcyjnych i trochę mnie to zniechęca.

Jednych denerwują długie zdania, innych zaś, krótkie. Nie potrafię dogodzić każdemu, samemu wyrabiając sobie "jakiś" tam styl pisania, wybacz.
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2017-03-08, 00:30   

bananowyrogal napisał/a:

Interpunkcja.

To są teksty z twojego bloga. To nie wszystko moja droga.

Wiesz, miło mi, że ktoś jednak wchodzi na moją stronę, ale proszę... jeżeli nie znajdujesz swoich błędów u siebie, a u innych je wytykasz - mimo że sama je popełniasz, zakrawa to trochę o absurd, prawda?


Za to Ty, przyjacielu, bardzo słabo zareagowałeś na krytykę pod swoim adresem. Jest coś takiego jak 'licentia poetica' i oboje macie do tego prawo, ale temat dotyczy Twojego bloga. Nikt nie każe Ci dogadzać każdemu, ale też nie spodziewaj się, że wszyscy Ci będą słodzić.
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-03-08, 00:57   

Wiem dobrze o tym, czym jest licentia poetica, spokojnie.
Źle przyjąłem krytykę? Spotykam się z nią niemalże codziennie. Dostawałem obraźliwe maile, wiadomości, kilku znajomych na forum wypowiadało się o mojej stronie, w moim towarzystwie w złych słowach.
Potrafię się pogodzić z tym wszystkim, ale...
Trafia mnie, kiedy - przypuśćmy - człowiek, który nie ma słuchu uczy muzyki, albo ktoś, kto nie zna przepisów drogowych, jest instruktorem jazdy. Te dwie rzeczy nie mogą iść ze sobą w parze. Jak i to, że osoba, która sama popełnia błędy, wytyka je drugiej osobie.

Nie podoba mi się styl pisania - trudno!
Popełniasz błędy interpunkcyjne i to odstrasza - popatrz na siebie.
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-08, 02:37   

bananowyrogal napisał/a:

To są teksty z twojego bloga. To nie wszystko moja droga.

I co w związku z tym?

bananowyrogal napisał/a:


Wiesz, miło mi, że ktoś jednak wchodzi na moją stronę, ale proszę... jeżeli nie znajdujesz swoich błędów u siebie, a u innych je wytykasz - mimo że sama je popełniasz, zakrawa to trochę o absurd, prawda?

A proszenie o szczerą opinię, otrzymanie jej i próby udowodnienia, że nie mam do niej moralnego prawa nie zakrawa o absurd?

Nie chcesz wiedzieć co ludzie myślą, to nie pytaj - większa szansa, że nikt nic nie powie.

Jak Cię moje błędy odstraszają, to jak znalazł będziesz miał gotową opinię jeśli mnie najdzie ochota na pytanie o wrażenia.

Cytat

[opinia] LisiePismo - proszę o szczerą opinie :)

Gorzej jak zatytułuję swój temat "proszę wyłącznie o entuzjastyczne i pozytywne opinie :) ", bo wtedy się zmarnuje.

PS. Nie musisz brać sobie do serca. Nie przeprowadzałam głębokiej analizy. Weszłam tak, jak wchodzę na każdy inny blog. Poczytałam trochę, uznałam, że nie zachwycił mnie na tyle, żeby dodać Cię do zakładek - a że w przeciwieństwie do innych Ty pytałeś o opinię, to Ci ją napisałam. Nie zakładałam z góry, że ściemniasz już poczynając od tytułu - mój błąd.

bananowyrogal napisał/a:

Jednych denerwują długie zdania, innych zaś, krótkie. Nie potrafię dogodzić każdemu, samemu wyrabiając sobie jakiś tam styl pisania, wybacz.

A starasz się dogodzić wszystkim? Po co?
Opisałam Ci swoje wrażenia, na szybko. Nie zaserwowałam Ci listy żądań które MUSISZ spełnić, żebym łaskawie poczytała Twojego blogaska. Wydajesz się nie widzieć różnicy.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-08, 02:45   

bananowyrogal napisał/a:

Trafia mnie, kiedy - przypuśćmy - człowiek, który nie ma słuchu uczy muzyki, albo ktoś, kto nie zna przepisów drogowych, jest instruktorem jazdy. Te dwie rzeczy nie mogą iść ze sobą w parze. Jak i to, że osoba, która sama popełnia błędy, wytyka je drugiej osobie.

Nie wytknęłam Ci żadnego błędu. Napisałam, że mnie zniechęcają. Tyle.
Prześlij jeszcze trochę tej fajnej energii, to może trafi mnie grom z jasnego nieba, bo nie dalej jak godzinę temu przeglądałam instagramy modelek siedząc w brudnym dresie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-03-08, 04:23   

bananowyrogal, od 2 miesięcy nie dodałeś żadnego posta poza tym wątkiem. Jeżeli twoim celem było dostanie się do tego działu i chęć poznania opinii innych, to dlaczego robisz teraz przytyki w ich stronę? Nie muszę być krytykiem filmowym, mogę nagrywać marne filmy na yt a po wyjściu z kina powiem, że dany film to gniot albo mistrzostwo i to uzasadnię.
Dyskutuj argumentami, ale nie atakuj pozostałych użytkowników tego forum. Szczególnie, że wystarczyło napisać, iż taki argument od osoby, która popełnia podobne błędy cię nie przekonuje - jedno, proste zdanie.

ardeeda, uprzejmie proszę o nie podsycanie konfliktu.

Mam nadzieję, że dalsza dyskusja będzie dotyczyła tylko bloga, o którym jest ten wątek.

-----------
moje odczucia po wizycie:

Logo zajmuje za dużo miejsca. Niby fajnie to wygląda, oddycha, jednak nie wiem czy mu to potrzebne? Szczególnie jakbym miał czytać wiele postów. 1/3 mojego ekranu 1680x1050 to nagłówek.

Kategorie wydają się być ważnym elementem bloga a jednak to nie one latają za ekranem. Ciekawe.

Miniatury zmieniają się w koła powoli a po zabraniu kursora szybko wracają. To celowe? Powolny powrót byłby chyba lepszy?
Zastanawiam się też czy nie brakuje tam jakiegoś wezwania do działania. Ja jestem obeznany ze stronami, kumam, że tytuł zaprowadzi mnie do posta, ale czy każdy tak ma? Podobnie zrobiłbym przy postach, gdzie brakuje komentarzy (inny komunikat od informacji, że jest ich 0).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-03-08, 11:20   

Cytat

bananowyrogal, od 2 miesięcy nie dodałeś żadnego posta poza tym wątkiem.

Wybacz mi, że nie przesiaduję tutaj codziennie, ale wiesz... prowadzenie własnej działalności gospodarczej, studiowanie i pisanie tekstów mnie załatwia.

Cytat

Dyskutuj argumentami, ale nie atakuj pozostałych użytkowników tego forum. Szczególnie, że wystarczyło napisać, iż taki argument od osoby, która popełnia podobne błędy cię nie przekonuje - jedno, proste zdanie.

:padam:

Cytat

Zastanawiam się też czy nie brakuje tam jakiegoś wezwania do działania. Ja jestem obeznany ze stronami, kumam, że tytuł zaprowadzi mnie do posta, ale czy każdy tak ma? Podobnie zrobiłbym przy postach, gdzie brakuje komentarzy (inny komunikat od informacji, że jest ich 0).

Rozumiem.

Cytat

Kategorie wydają się być ważnym elementem bloga a jednak to nie one latają za ekranem. Ciekawe.

Tak naprawdę kategorie były wprowadzone naprawdę niedawno - przynajmniej te. Pomyślę, co mógłbym z tym zrobić, bo zależy mi na tym górnym pasku.

Cytat

Logo zajmuje za dużo miejsca. Niby fajnie to wygląda, oddycha, jednak nie wiem czy mu to potrzebne? Szczególnie jakbym miał czytać wiele postów. 1/3 mojego ekranu 1680x1050 to nagłówek.

W sumie tego nie zmieniałem od nowości. Styl edytowałem i tak zostało, nie wpadłem na to, że komuś mogłoby to przeszkadzać.
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-26, 03:28   

Widzę, że już trochę zmieniłeś, więc skupię się na tej wersji bloga:

Pierwsze wrażenie? Genialny, minimalistyczny blog! Ale moją uwagę przykuł też brzydki, szary scrollbar, pomarańczowo czarny byłby idealny. ;)
Dodane przejścia - cud i miód. Zdjęcia równo dopasowane - kolejny plus!
Brakuje mi justowania w tekście, jakoś tak wygodniej się czyta, gdy to justowanie jest. Brakuje mi możliwości otwierania w nowej karcie. Można by też się pozbyć podkreśleń w linkach - chyba, że to celowe- więc nie było tego zdania. Ogólnie miły do czytania, ale brakuje mi jeszcze okienka obserwatorów - by móc na bieżąco.
Pozdrawiam! :)
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz