Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 23:39
Autor Wiadomość
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-09-22, 12:39   

Moim zdaniem wygląda super :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-09-22, 18:43   

A dziękuje. Dzisiaj dodałem statystyki do bloga. Poza tym nadałem lekkości głównej stronie. Chyba jest dobrze. :hyhy:
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-09-30, 23:38   

Zmień sobie tytuł bloga (chodzi o ten widziany w pasku przeglądarki np).
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-01, 01:05   

Będzie boleć. Powiedzmy, że ja skrytykuję za ostrymi słowami, ty nieco zbagatelizujesz i obydwoje wyjdziemy na swoje.

1. Idiotyczna nazwa. Podniebienie to część jamy ustnej i jako takie ma smak..ciała w jamie ustnej. Serio, to tak się kojarzy z gotowaniem jak 'dźwięk pochwy' z lifestylem. Tyle, że 'dźwięk pochwy' brzmi chociaż głupio - zabawnie.
2. Nie miałem ochoty przeglądać Twojego bloga z powodu tych..spranych postów. Serio, to męczy oczy.
3. Pierwszy wyjątek, czysto z regulaminu : ,,Teksty, które napisałem zabraniam kopiować"
Z racji docelowego wykształcenia - nie wypuściłbym Cię z klasy do klasy, gdybyś pisał takie zdania.
4. Błędy ortograficzne. W ogóle, po stronie 'Regulamin' czy jak się to u Ciebie nazywa odechciało mi się czytać jakiekolwiek wpisy. Serio, masz składnię jak mój kumpel z roku. Ale on jest z Meksyku.
5. To już moja absolutna prywata, ale albo nie dojechałem do jakiegoś 'starsze posty', albo masz 25 postów na blogu i dział z poszukiwaniem reklam.
6. To fajnie, że czytałeś książkę Kominka, ale brak wyszukiwarki postów, brak profilu facebooka. A to coś na dole jest nazwane tak infantylnie, że aż boli. Zresztą, po co to nazywać w ogóle. "Twarz", "Wróbel".

Ja wiem, że blog taki, jaki styl pisania blogera. Chciałeś subiektywnej oceny oglądającego, oto subiektywna ocena oglądającego:
Sporo roboty z wyglądem, niekończąca się robota ze stylem pisania.

[ Dodano: 01-10-2013, 01:14 ]
Doleciałem dalej.
Biedna czcionka.
Jak można opublikować post, w którym czcionka pod koniec Ci przeskoczyła na inny krój? Chyba, że to celowy zabieg.
"Sergitta" - Panie niby-dziennikarzu. Ja wiem, że te studia są gówno warte, bo sam je przerwałem, ale czegoś jednak uczą. Na przykład robienia korekty własnego tekstu.
" Macademiangirl, z bajkowymi i kolorowymi strojami niestety w większości niedającymi się do naszych śmierdzących tramwai"
Strojami niedającymi się?
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-01, 03:39   

Witam
No i to się nazywa konstruktywna krytyka! Gdybym był jakimś chamem, to bym ostro pojechał z Tobą ;) . Ale nie jestem i wielkie dzięki za komentarz. Jednakże nie mogę tak tego zostawić. Jak to ja, muszę skomentować wszytko. :)
Po pierwsze nazwa bloga. Mówią, że tylko winny się tłumaczy, a ja tu takiego nie widzę, więc nie powinienem tłumaczyć się z nazwy mojego bloga. Aczkolwiek, jak już mam okazję, to napiszę dlaczego tak a nie inaczej się nazywa. Nazwa nieco przewrotna, każdy myśli własnie o jedzeniu, co jest po części racją, gdyż na blogu lwia część to są i będę recenzje produktów. W kontekście Twojego ulubionego słowa "lifestyle" ;) ta nazwa jest pewną przenośnią. Zapewne będziesz wiedział o co mniej więcej mi chodzi. A co do pochwy, to ciekawe, ale byłeś bardzo blisko. Może nie pochwy, ale myślałem nad nazwą "weź go do ust". Zrezygnowałem jednak, bo za kontrowersyjna.
Po drugie, tego punktu nie rozumiem, ale to Twoje zdanie. Czy chodzi o kafelki w motywie?
Po trzecie nie skomentuje tego.
Po czwarte, to jest najciekawszy punkt Twojej krytyki. Hej Panie Filolog! ;) Żeby pisać do kogoś, że ma błędy w tekście, trzeba najpierw zadbać o to, aby w swoim ogródku było perfekcyjnie! A czy tak jest u Ciebie? Hmm, już w twoim poście powyżej, widzi się błąd (i to duży), a na blogu (wskoczyłem tylko aby przejrzeć go pobieżnie, oraz z kim mam do czynienia) widzę parę błędów. Nie są wielkie, ale są! A co jak poczytam sobie więcej?
Mam taką zasadę, której się trzymam bardzo. Nie krytykuję, bo jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i świata. Nie krytykuję też, ponieważ nie jestem ideałem pisarza czy dziennikarza.
Co do stylu. Styl jest jaki jest. Mam duże grono czytelników (które rośnie), którym podoba się moje pisanie. Wielu może się nie podobać i git. Stylu nie zmienię, bo to mój ogródek i będzie tak jak ja chcę. :)
Po piąte, nie ma starsze posty i nie ma takiego czegoś jak dział reklam. Jest tylko strona reklama i współpraca.
Po szóste. Co do czytania Kominka, to już gdzieś to słyszałem. Zaskoczę Cię i napiszę, że nie czytałem jego książki. Przeleciałem pobieżnie jego blok i styl pisania. Tyle. Co do profilu, to zaskoczyłeś mnie. Musze to sprawdzić, bo ja widzę jak byk, że przy każdym wpisie po prawej stronie, jest profil smakpodniebienia. Nawet widzę kto lubi tą stronę. Co do wyszukiwarki postów, to przecież jest najpopularniejsze posty i to wystarczy. Ale może zmienią coś w menu motywu.
Hmm nie uważasz, że to jest dopiero nudnie jak daje się ciągle Facebook, Twitter... itp? Infantylnie dla Ciebie, dla mnie super. Tego nie zmienię i tak zostanie.
Sporo roboty z wyglądem... Tu ok, może coś pozmieniam jeszcze, może nawet nowy motyw dam. Co do stylu. Ujmę to tak po raz drugi, nie ma bata, żebym coś zmieniał ze stylem (może tez być nie ma ch...;) To jest mój styl i co najwyżej mogę go udoskonalić, dać małe poprawki. To nie korporacja lub komuna, że ktoś narzuca od górnie jak ktoś inny ma coś robić, pisać czy się zachowywać.
PS. Teraz z tą czcionką. Biedna mówisz? A czy kolega też czasem w swoim ogródku nie bawi się czcionką? Oj chyba bawi się ;)
Z tym przeskoczeniem, to sprawdzę, ale z tego co wiem to powinno być ok.
Serrgitta, ok mój błąd. I zapewne będzie takich błędów więcej, nie zaprzeczam. Dzięki za wyłapanie tego.
Nie niby dziennikarzu, ale na 100 procent dziennikarzu! ;)
Nie dającymi się. Jeszcze raz dzięki za wyłapanie. W takich błędach, nie ma wytłumaczenia i za to sorry. Do poprawy. Fakt, czasem za szybko publikuję teksty.
Brak czasu ma duży wpływ na to.
Podsumowując, mógłbym napisać, że dostosowuję moje pisanie do tego co aktualnie jest wdrażane do polskiej edukacji... Obeznani w temacie powinni wiedzieć. Ale! Tak nie jest, gdyż pisze po swojemu, styl mam jaki mam. To co dla mnie jest najważniejsze, że ciągle nowi czytelnicy odwiedzają mój blog. Jedni wpadają na chwilę, inni na dłużej, ale są! I czytają.
Tak czy inaczej, wielkie dzięki za krytykę. Pozwala zachować pion. Poza tym dzięki Tobie, poprawię co trzeba poprawić i ulepszyć. Resztę nie ruszę nawet jak by przypalali ogniem na inkwizycji. :D

[ Dodano: 01-10-2013, 03:51 ]
Spróbuje Kamysto. Nie jestem wprawdzie "specem" od informatyki i programistą ale postaram się z tą nazwą.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-02, 19:08   

mariolinux napisał/a:

Witam
Dalej będę pogrubienia słać.
No i to się nazywa konstruktywna krytyka! Gdybym był jakimś chamem, to bym ostro pojechał z Tobą ;)
I forum by nabrało ikry i wigoru.
. Ale nie jestem i wielkie dzięki za komentarz. Jednakże nie mogę tak tego zostawić. Jak to ja, muszę skomentować wszytko. :)
To fajno.
Po pierwsze nazwa bloga. Mówią, że tylko winny się tłumaczy, a ja tu takiego nie widzę, więc nie powinienem tłumaczyć się z nazwy mojego bloga. Aczkolwiek, jak już mam okazję, to napiszę dlaczego tak a nie inaczej się nazywa. Nazwa nieco przewrotna, każdy myśli własnie o jedzeniu, co jest po części racją, gdyż na blogu lwia część to są i będę recenzje produktów. W kontekście Twojego ulubionego słowa lifestyle ;) ta nazwa jest pewną przenośnią. Zapewne będziesz wiedział o co mniej więcej mi chodzi. A co do pochwy, to ciekawe, ale byłeś bardzo blisko. Może nie pochwy, ale myślałem nad nazwą weź go do ust. Zrezygnowałem jednak, bo za kontrowersyjna.
Świetne jako tytuł tekstu o jakimś wrapie, czy coś.
Po drugie, tego punktu nie rozumiem, ale to Twoje zdanie. Czy chodzi o kafelki w motywie?

Tak, byłem po kilku piwach i miałem lekkie trudności z budowaniem wypowiedzi. To ich..zszarzenie, czy co to właściwie jest powoduje, że blog męczy oko.
Po trzecie nie skomentuje tego.
Dlaczego? Chodzi mi o samą budowę zdania.
Po czwarte, to jest najciekawszy punkt Twojej krytyki. Hej Panie Filolog! ;) Żeby pisać do kogoś, że ma błędy w tekście, trzeba najpierw zadbać o to, aby w swoim ogródku było perfekcyjnie! A czy tak jest u Ciebie? Hmm, już w twoim poście powyżej, widzi się błąd (i to duży), a na blogu (wskoczyłem tylko aby przejrzeć go pobieżnie, oraz z kim mam do czynienia) widzę parę błędów.
Niekoniecznie. Ja nie chciałem opinii (jakkolwiek dobrze wiedzieć, chyba jednak trzeba będzie się przekonać do korekty).

Nie są wielkie, ale są! A co jak poczytam sobie więcej?
Znajdziesz ich więcej, albo nie. Skąd mam wiedzieć?
Mam taką zasadę, której się trzymam bardzo. Nie krytykuję, bo jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i świata. Nie krytykuję też, ponieważ nie jestem ideałem pisarza czy dziennikarza.
A ja krytykuję, bo lubię. Do krytykowania nie trzeba być ideałem.
Co do stylu. Styl jest jaki jest. Mam duże grono czytelników (które rośnie), którym podoba się moje pisanie. Wielu może się nie podobać i git. Stylu nie zmienię, bo to mój ogródek i będzie tak jak ja chcę. :)
Twoje prawo. Ot, ja rzekłem co mnie nie pasuje. Subiektywnie itd. Gombrowicza też nie znoszę, a jego styl w kanonie jest.

Po szóste. Co do czytania Kominka, to już gdzieś to słyszałem. Zaskoczę Cię i napiszę, że nie czytałem jego książki. Przeleciałem pobieżnie jego blok i styl pisania. Tyle. Co do profilu, to zaskoczyłeś mnie. Musze to sprawdzić, bo ja widzę jak byk, że przy każdym wpisie po prawej stronie, jest profil smakpodniebienia. Nawet widzę kto lubi tą stronę. Co do wyszukiwarki postów, to przecież jest najpopularniejsze posty i to wystarczy. Ale może zmienią coś w menu motywu.
Teraz się dopatrzyłem. Jest. Ale imho lepiej by to wisiało akurat na głównej stronie bloga, miast przy wpisach.

Hmm nie uważasz, że to jest dopiero nudnie jak daje się ciągle Facebook, Twitter... itp? Infantylnie dla Ciebie, dla mnie super. Tego nie zmienię i tak zostanie.
Nie bardzo, uważam to za profesjonalne nazywać rzeczy po imieniu.
Sporo roboty z wyglądem... Tu ok, może coś pozmieniam jeszcze, może nawet nowy motyw dam
Przede wszystkim, zrezygnowałbym z tego zróżnicowania w kaflach. Niesamowicie męczy oczy.
. Co do stylu. Ujmę to tak po raz drugi, nie ma bata, żebym coś zmieniał ze stylem (może tez być nie ma ch...;) To jest mój styl i co najwyżej mogę go udoskonalić, dać małe poprawki. To nie korporacja lub komuna, że ktoś narzuca od górnie jak ktoś inny ma coś robić, pisać czy się zachowywać.
A to ktoś każe?
PS. Teraz z tą czcionką. Biedna mówisz? A czy kolega też czasem w swoim ogródku nie bawi się czcionką? Oj chyba bawi się ;)
Kolega ma bajzel z czcionką i wszystkie posty wyglądają inaczej. Dlatego ja swojego bloga nie poddaje pod ocenę, bo layout w nim cały idzie do przeróbki.



Nie dającymi się. Jeszcze raz dzięki za wyłapanie. W takich błędach, nie ma wytłumaczenia i za to sorry. Do poprawy. Fakt, czasem za szybko publikuję teksty.
Znam to, znam.


Nikt nie spodziewał się blogerskiej inkwizycji!
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
szymek 
WordPress.Klub

Wiek: 40
Dołączył/a: 30 Wrz 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-02, 19:25   

Ogólnie spoko ale opacity przy obrazkach bym zmniejszył bo troche to blado wygląda wszystko : ) Dał bym 0.8 może 0.9 - według mnie wygląda zdecydowanie lepiej.
______________________________________________________
https://www.facebook.com/terazwieszjuz
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-03, 08:39   

Tak, obrazki wyglądają blado. Wiem, że to miało tak być, żeby zrobić większą różnicę przy zdarzeniu hover ale i tak bym nieco zmienił.

Mnie się nie podoba system nazywania postów. Skoro w menu głównym masz kategorie to po co to wpisywać jeszcze w tytułach. Jak będziesz miał więcej wpisów to będzie jeszcze głupiej wyglądało.
Nazywanie typu "Nota jakaśtam numer jakiśtam - cośtam" osłabia znacznie siłę i wyrazistość tytułów. Już lepiej byłoby, nie wiem, może zróżnicować kolorystycznie?
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-04, 04:38   

Za wszystkie dotychczasowe pomysły wielkie dzięki. Cała sprawa polega na tym, że to darmowy motyw. Zanim zacząłem pisać i tworzyć bloga, dobre parę miesięcy spędziłem na wyborze motywu. Nie jestem programistą i informatykiem, tak więc gówno znam się na html i css...itp. Nie będę mieszał, bo zrobię kloca na blogu i wszystko pójdzie się walić. Jak już zarobię kasę z reklamy Orange jak Kominek czy Fashionelka, to wtedy kupie sobie premium, albo zlecę komuś aby porządnie przemeblował tego bloga. Może nawet wcześniej to zrobię ;)
Z tymi obrazkami to tak w motywie jest, ja chętnie bym zostawił bez "sprania" jak to Filolog napisał, ale cóż robić. Natomiast Rockman, muszę napisać że twoje pomysły są ciekawe. Z tymi kolorami było by nawet git, ale znowu nie znam się i tyle. W nazwach postów, nie mam żadnej możliwości ruchu. Może znacie jakieś wtyczki, aby w końcu można było pozmieniać cokolwiek?
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-05, 15:41   

Ale co, że są takie blade zanim się na nie najedzie to źle? Właśnie to jest najbardziej super efekt jaki widziałem w takich blogach kafelkowych! :) (chociaż ogólnie tego typu layoutów nie lubię, bo ja wchodzę na bloga poczytać, a nie pooglądać obrazki).

P.S.- mariolinux, jak Ty to zrobiłeś, że masz w podpisie przycisk "blog" a nie masz tam podanego adresu? ;) strasznie to jest z resztą mylące, bo chcę kliknąć i wejść szybciej a nic nie wyskakuje (bo nic nie ma) i muszę kopiować adres do przeglądarki. Albo przynajmniej Twój tekstowy link w podpisie mógłby być klikalnym linkiem a nie tylko tekstem, byłoby łatwiej i szybciej odwiedzać Twojego bloga. kopiować link do przeglądarki...
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-05, 23:57   

Co czytelnik to opinia :) Jedyne co zmienię to te noty. I tak w stronach na górze są 3 kategorie. noty słodkie, neutralne i gorzkie, więc przy tytułach nie będę już tego dawał.
Wendigo nie wiem co jest i chyba muszę napisac do admina tego forum. Próbowałem wszystkiego i nic. Jakaś zagadka... Wiem wkurza.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-09, 17:46   [opinia] smak podniebienia razy dwa

Stary smak, nowy motyw
Co teraz myślicie?
smakpodniebienia.pl
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz