Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
robaszekk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 18

Wysłany:    Wybijający na środku kawałek tekstu z poprzedniego posta

Witajcie, proszę o pomoc na tym forum pierwszy raz i mam nadzieję, że uda mi się przedstawić mój problem jak najdokładniej i że otrzymam od kogoś pomoc, bo błąd który pojawia się na moim blogu bardzo mnie zniechęca do działania :(

Po dodaniu nowego posta i opublikowaniu go zauważyłam, że nagle pojawia się na nim nałożony, wybity kawałek tekstu z poprzedniego posta. Próbowałam już zmieniać rozmiary zdjęć, ale zawsze sprawa wyglądała podobnie. Jedynie kiedy usunęłam wszystkie zdjęcia, problem zniknął - ale przecież nie będę bloga prowadziła bez zdjęć. Zawsze wrzucam zdjęcia o tej samej szerokości (750px) i nigdy takiego problemu nie było. Zdjęcia które wrzuciłam do najnowszego posta również mają taką szerokość, a w dodatku tak jak wspomniałam, ustawiałam dla testu ich rozmiar na 'bardzo małe' w edycji posta i problem wciąż się pojawiał. Kiedy na chwilę 'chowam' poprzedni post (za pomocą opcji 'przywróć kopię roboczą', wtedy wszystko wydaje się być ok, ale w edycji tego posta sprawdzałam co może być przyczyną błędu i nie potrafię tego rozstrzygnąć. Aby najlepiej zobrazować mój problem, podaję linka do bloga: http://lookssogreat.blogspot.com/

Tekst ten pojawia się przy najnowszym poście na wysokości między dwoma pierwszymi zdjęciami, jest wysunięty do lewej strony, nakłada się również na zdjęcia. Kilka osób pisało mi że one nie widzą tego problemu (może czytały post osobno, tzn 'wchodziły' do najnowszego posta), ale ja sprawdzałam na trzech komputerach, w różnych przeglądarkach i widzę dalej ten problem.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-29, 02:02   tekst z jednego wpisu przesunięty poza kolumnę bloga

Tekst jest tam nawet trzy razy. W piórniku Bloggera raczej nie ma narzędzi, które pozwalają na absolutne umieszczanie bloków w tekście a ten Twój znajduje się w takim czymś:

Kod

<div id="stcpDiv" style="left: -1988px; position: absolute; top: -1999px;">

Piszesz posty w Wordzie lub innym edytorze / skopiowałaś to z jakiejś strony? To mi wygląda na pozostałość po jakiś ostylowaniu - jak się kopiuje z rożnych miejsc i nie kasuje formatowania, to takie cyrki wychodzą. Kiedyś ukrywaliśmy białe tło pod treścią.

Sugeruję edycję "Zadbaj o swoje ciało - naturalnie! Żel pod prysznic Tołpa Botanic Amarantus.", przełączenie się na widok HTML i wywalenie z końca tych trzech bloków (divów stcpDiv).

----
Można też usunąć formatowanie - zaznaczając całą treść i wciskając ikonkę Tx - a następnie ustawić je ponownie dla tego wpisu, ale już w okienku edycji blogspota.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
robaszekk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-08-29, 09:09   wystający tekst z lewej strony wpisu

Faktycznie, ten jeden post właśnie wcześniej wyjątkowo miałam w Wordzie napisany! Dzięki, pomogło, jesteś wielki! :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz