Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:16
Autor Wiadomość
alfred 

Wiek: 32
Dołączył/a: 21 Gru 2010
Posty: 27

Wysłany:    Hipnoza

Witam. Dopiero dziś zauważyłem ten dział. Widzę, że zostało poruszonych już sporo ciekawych tematów, ale tego chyba nie było. Wracając do sedna. Kto w dzisiejszych czasach nie chciałby potrafić kontrolować innych? :P Byliście kiedyś zahipnotyzowani? A może znacie jakiegoś hipnotyzera? :D
______________________________________________________
333 prawie jak szatan ^^
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Feeps 
Blogger.Klub


Imię: Jakub
Dołączył/a: 10 Sty 2011
Posty: 36

Wysłany: 2011-01-15, 23:16   

Jedynym hipnotyzerem z prawdziwego zdarzenia jakiego znam jest muzyka, mieszka niedaleko mnie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-01-16, 00:23   

ja znam tylko osobnika co się nazywa Kenny Craig :D


ja bym z miłą chęcią spróbował kiedyś, ale w obecności osoby, która nie dopuści do zbyt dużej kontroli nade mną ;) i może gdyby to nagrali na pamiątkę to sam mógłbym potem się z siebie pośmiać :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-01-16, 10:49   

ja bym nie chciała potrafić kontrolować innych. ale jestem marnym pionkiem, nic nie znaczącym i chcę nim pozostać.

nie znam żadnego hipnotyzera i nigdy nie bylam hipnotyzowana. z jednej strony jestem ciekawa, ale z drugiej się boję, bo już po alkoholu tracę nad sobą kontrolę i mówię rzeczy, które powinnam przemilczeć. podczas hipnozy mogłoby być gorzej. chyba wolałabym nie ryzykować.
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-05-27, 23:05   

Autohipnoza jest za to bardzo użyteczna. A co do samej hipnozy, to pewnym czasem siedziałem w branży, ale teraz z braku czasu dałem sobie spokój z hipnotyzowaniem.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Znikający Olo 
Blogger.Klub

Imię: Alex
Dołączył/a: 22 Kwi 2011
Posty: 7

Wysłany: 2011-05-29, 12:24   

Spotkałem się z hipnozą jak pomagałem koledze rzucić palenie, chodził wtedy na seanse do jakiegoś faceta, który wprowadzał go w stan hipnotyczny i wmawiał takie tam pierdoły, że nie ciągnie go do palenia, nie potrzebuje papierosa i tego typu sprawy, pomogło ale na krótko, na szczęście na rynek weszły fajki elektroniczne, to kumpel przerzucił się na te zdrowsze palenie, ale już bez hipnozy.
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-06-18, 14:09   

Ciekawy temat, choć jak widzę, rzadko odwiedzany... Przyznaję się bez bicia. Kilka razy w życiu zahipnotyzowałem parę osób. Zaczynałem banalnie, ot dla zabawy. Obecnie tego już nie robię, to zbyt poważna sprawa a mam na ten temat za mało wiedzy. Wystarczająco jednak duzo podczas tych seansów widziałem, by wierzyć, że hipnoza istnieje i działa.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-18, 16:34   

benasek napisał/a:

Wystarczająco jednak duzo podczas tych seansów widziałem, by wierzyć, że hipnoza istnieje i działa.
napisz coś więcej, podaj jakieś przykłady :>
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-06-18, 19:24   

Pierwsze kroki z hipnozą zaczynałem po przeczytaniu książki R. Moody'ego "Życie przed życiem". (Nie mylić z książką "Życie po życiu tegoż autora") W książce jest dokładny przepis na to jak zahipnotyzować samego siebie czyli jak zastosować autohipnozę oraz drugą osobę. Pierwszy raz, gdy próbowałem kogoś zahipnotyzować, nie wierzyłem absolutnie, ze sie mi to uda. Jednak zrobiłem wszystko według przepisu. Pierwszą osobą z jaką "to" zrobiłem była moja dziewczyna. Wyłączyłem telefon, zasłoniłem okna, ona połozyła się wygodnie na tapczanie a ja zacząłem mówić to, co tam w książce napisano by kogoś wprowadzić w trans. Sam w to nie wierzyłem, jednak gdy zobaczyłem, że dziewczyna po jakimś czasie znajduje sie w innej rzeczywistości, włosy zjeżyły mi się na ciele i oblał mnie zimny pot. Dziewczyna słyszała co mówię, odpowiadała na pytania, mówiła, ze gdzieś jest (Hipnotyzowałem ją dwa razy i za każdym razem była gdzieś indziej) Próbowałem się dowiedzieć, gdzie jest, by opisała dokładnie to miejsce bym być może potem je zlokalizował, ale sie nie dało. Jej odpowiedzi były zbyt mało precyzyjne. Za pierwszym razem była na plaży, za drugim w pociągu. Po tych wydarzeniach zacząłem bardziej interesować się tym zagadnieniem i tym "doswiadczeniom" poddały się jeszcze potem dwie osoby. Każda przeżywała to inaczej. Ta pierwsza po wybudzeniu nie pamiętała nic co przeżyła w transie.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
Ostatnio zmieniony przez benasek 2012-06-18, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
abigail 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 62

Wysłany: 2012-06-21, 09:09   

Z hipnozą to nie są przelewki... Można nawet nieświadomie wkodować zahipnotyzowanej osobie treści i zachowania, których nie powinno być. Też czytałam książkę, o której wspominasz. I wiele innych.
______________________________________________________
Koty: http://kociki-abigail.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-06-21, 10:44   

Dlatego nie kontynuuję już tych działań, chyba, że ktoś wyraźnie by sobie tego zażyczył (i mi to wyraził na piśmie że chce i nie boi sie ewentualnych konsekwencji) to wtedy może...
Jednak tak jak piszesz, to nie zabawa.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
abigail 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 62

Wysłany: 2012-06-21, 11:56   

Mądry z Ciebie facet... Nie sztuką jest wiedzieć, a sztuką wiedzieć i umieć z tej wiedzy zrezygnować... ;) . Tak mi się wydaje :D .
______________________________________________________
Koty: http://kociki-abigail.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz