Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-10-27, 05:25
Autor Wiadomość
skanking 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 49

Wysłany: 2012-09-06, 19:22   

Htsz napisał/a:

Uwielbiam osoby, które rejestrują się na forum, zaglądają dokładnie w jeden temat i piszą jedynego posta z pochlebną opinią o jakieś dziwnej firmie


To ja napiszę same niepochlebne ;)
w zasadzie z każdymi mam jakies przeboje - dhl zostawił moją przesyłkę w sklepie na tej samej ulicy (?!) a ja z zaskoczeniem zobaczyłam w necie, że przesyłka dostarczona :D

K-ex - przesyłki bez problemów, ale potrafią zamiast do 17-tej jeździć do 21-wszej...
Przynajmniej jednak przy wysyłaniu idzie wszystko gładko, zlecenie przez internet i szybko i sprawnie.

Z pocztą to już czyste cyrki, choć mam pod nosem, awiza dziwnie się zapodziewają, nierejestrowane w ogóle nie dochodzą...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

×Aneta4227 
uwaga, spamer?!

Dołączyła: 26 Paź 2012
Posty: 1

Wysłany: 2012-10-26, 12:44   Tanie przesylki polecam

Polecam firme obox.pl sluchajcie wysylam paczki z i do Anglii, Wloch i Niemiec. Szukalam dlugo firmy ktora nie kantuje w swojej ofercie cenowej. Po pierwsze nie dolicza zadnych cen za platnosc Pay Pal np 10zl!!!! tak tak i na taka trafilam, po drugie nie naciaga cen podajac cene za dwie paczki np. chcialam wyslac paczke do Anglii, znalazlam firme ktora tanio oferowala przewoz paczek, ok super tanio. Co sie okazalo? cena dotyczy wyslania minimum 2 paczek!!!! bo za jedna doliczaja sobie 20zl dodatkowo. Wiec wkurzylam sie i zaczelam szukac dalej. Przez przypadek znalazlam obox.pl i naprawde sie zdziwilam. Pisze maile - kontakt blyskawiczny, co juz mi podpasowalo. Cena taka jak na stronie - super wszystko sie zgadza. A co jeszcze? fajna, czytelna forma nadania paczki. Polecam bo cena super - 110zl za 31kg do Anglii to cena korzystna. Maja jakos 20 krajow europejskich wiec jest w czym wybierac. Wszystkim znajomym polecam te firme wiec daje namiary i Wam:-)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-10-26, 15:17   

a ja obox, którego właścicielem jest firma FilmFx nie polecam, bo wynajmuje ludzi do tego by dobrze o nich pisali :)

______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
skj 
Blogger.Klub


Imię: Albin
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 18 Lip 2013
Posty: 93
Miasto: Kielce

Wysłany: 2013-07-18, 14:53   

dhl nigdy soe niezawiodlem ewentualnie dpd
 
  podziel si� tym postem na:
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2013-08-25, 18:20   

Poczta Polska :P
 
  podziel si� tym postem na:
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2013-10-09, 10:22   

Jeśli w Warszawie to polecam małe firmy ROWEROWE ! Są szybkie i solidne no i pracownicy normalnie tam zarabiają, nie tak jak w wielkich korporacjach ;P
 
  podziel si� tym postem na:
mayli 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-10-16, 20:52   

A ja mam ulubionego Pana z DHLu, który jest naprawdę elastyczny, miły, zawsze na czas, więc często to kwestia człowieka, a nie firmy.
Co do poczty to ta skostniała formalina doprowadza mnie do szału gubiąc co chwila moje przesyłki, myląc adresy albo co nagminne zostawiając awizo kiedy siedzę kołkiem w domu przy dzwonku bo na list pilny czekam :kwasny:
Teraz muszę wypróbować jakiegoś taniego kuriera, który mi przewiezie rzeczy z Włoch, myślałam o tej firmie wspomnianej wyżej ale po tym poście odechciało mi się :P
Polecicie coś innego? priorytet cena:)
 
  podziel si� tym postem na:
oulinka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2013-11-07, 11:20   

Ja jeszcze nigdy nic nie wysyłałam kurierem ale korzystam często z takiej formy przesyłki, kiedy coś kupuję i jeszcze nigdy nie miałam problemów. Chyba najlepiej teraz radzą sobie kurierzy 7-demki i DHLu własnie. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie, kiedy do mnie przyjeżdżają :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz