Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2010-04-24, 02:40
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-09-25, 19:51   

m@tarci napisał/a:

A z twoich slow wynika jedynie to ze sa oni uposledzeni psychicznie,


niby z jakich słów to wynika, bo na pewno nie z moich :zdziwko:
licz się ze słowami mat, bo upośledzenie to zupełnie inna bajka ---------> ICD-10

ah i:

m@tarci napisał/a:

nie wiem jaki mozna miec swiatopoglad
- wiesz na czym polega twój problem? że każdy, to ma odmienne zdanie niż twoje, jest wg ciebie "upośledzony". a to już w bardzo dużych dawkach jest drogą do pewnej dysfunkcji socjalnopsychicznej

oraz:

m@tarci napisał/a:

Nie ma na to zadnego wytlumaczenia, jedynie co mogloby go wytlumaczyc to specjlane papiery z poradni psychiatrycznej, mozliwe jest to ze jest zacofany w rozwoju lub zatrzymal sie na nim w wieku 5 lat, co zreszta widac.


zostawię to bez komentarza, widać jesteś guru psychologów i psychiatrów, bo oceniasz zaledwie po jednym wybryku.

ps. dla pełnej jasności - facet, który wystąpił w reklamie raczej nie ma żadnego schorzenia psychologicznego ani psychicznego, to czy jest chory, czy nie - ocenia specjalista po wielu badaniach, a nie sadzę, byś ty m@tarci, nim był.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-09-25, 20:08   

możemy to ująć w ten sposób, że Gracjan Roztocki chciał sobie dorobić będąc w reklamie? Wtedy kłótnia na temat idiotów, czy jak tam o nich mówicie się skończy.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-09-25, 20:16   

Cashee napisał/a:

A może to był sarkazm Matarci?

Coz, zadko bawie sie w tego typu zabawy moje czkoladowe misie* :P
Cashee, odnosnie obrazania, on nie ma tego na celu, on chce po prostu bawic... i szczesliwiac ludzi, chce by wsyzscy zapomnieli o wszystkim i spokojnie mogli zrelaksowac sie przy jego piosenkach szczescia, wtedy ludzie na pewno poczuja sie szczesliwi i ze swiata zniknie cale zlo luv 4ever.


*nie, nie powalilo mnie jeszcze, pisze prace domowa i tak nazywam Obame :p wczulem sie po prostu.


_____________

teneniel, nigdzie nie wspomnialem o mojej wiedzy nt. socjologii oraz psychologii.
Znajac twoje nasawienie do tego, nie widze sensu dalszej argumentacji, poniewaz to twoje rozumowanie jest dosc... plytki i infantylne.
Moze zalelem go krytyka i w ogole obrzucilem go inwektywa, ale moze dla ciebie to co on robi jest w stu procentach normalne, moze nawet ktos z twojej rodziny jest rowniez ''pozytywnie zakrecony'' nie wnikam...

Ale dal mnie to glupota i zacofanie, widac to po jego problemach z wymowa i dosyc smiesznym zasobem slow, normalny czlowiek w jego wieku, na pewno nie zachowalby sie tak, dlaczego tak malo jest na swiecie tego typu przypadkow? do tej pory nie widzialem takiego debila spiewacjacego frazesy w majtkach, ktory na dodatek bylby zdrowy psychicznie i uwazalby ze to co robi jest ''fajniusie''.
Coz pewnie ciebie tez bawi jesgo tworczosc i strasznie uszczesliwia, moze i ty rowniez staniesz sie ''prosta i pozytywnie zakrecona'' i bedziesz ''tworzyc'' razem z nim?

Cashee napisał/a:

możemy to ująć w ten sposób, że Gracjan Roztocki chciał sobie dorobić będąc w reklamie? Wtedy kłótnia na temat idiotów, czy jak tam o nich mówicie się skończy.

Nie, on jest ogolnie idota, na niewyobrazalna skale, niedlugo ma nawet wydac plyte.
http://pl.youtube.com/watch?v=9D6sNmZCORI to jest jeden z przykladow jego radosnej tworczosci.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-09-25, 20:22   

m@tarci, oboje go nie znamy i nie wiemy co on dokładnie ma na myśli, więc nie twierdź, że on naprawdę się tym jara ...
Lecz w głębi serca czuję, że on to robi dla kasy.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-09-25, 20:25   

Ja wcale nie twierdze ze to go jara i wrecz waszym przekonaniom i interpretacja moich slow nietwierdze ze jest on uposledzony, twierdze jedynie ze jego zachowanie stawia go w takim swietle.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-09-25, 20:59   Re: [reklama] 10 lat Media Markt - Gracjan Roztocki

Htsz napisał/a:

Gracjan zrobił już karierę w internecie teraz ma swoje 5 minut w tv.

Em... To swoje 5 minut tv. zaczał w Szymon Majewski Show z tego co pamiętam >.<

44 letni facet ma dość swojego nudnego życia, chce być zwrócić na siebie uwagę więc ustawia siebie jako cel śmiechu...
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-09-25, 21:02   

m@tarci napisał/a:


moze dla ciebie to co on robi jest w stu procentach normalne, moze nawet ktos z twojej rodziny jest rowniez ''pozytywnie zakrecony'' nie wnikam...


a czy ja mówiłam, że jest?
wskaż mi te słowa, to się z tobą zgodzę. póki co tylko ty wyciagasz dziwne i w dodatku błędne wnioski oO

dla twojej wiadomości geniuszu - mam spore wiadomości na temat psychologii, psychiatrii zaburzeń oraz socjologii, więc może jednak zacznij patrzeć na ten "przypadek" jak na ciekawostkę niźli patologię.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-09-25, 21:51   

m@tarci, potrzebujemy takich ludzi w kraju, każdy ma jakąś rolę :D lubimy patrzeć i mówić: co za kretyn.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-09-26, 00:25   roland i inni



______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-09-26, 07:44   

teneniel napisał/a:

a czy ja mówiłam, że jest?
wskaż mi te słowa, to się z tobą zgodzę. póki co tylko ty wyciagasz dziwne i w dodatku błędne wnioski oO

Oczywisciecie, caly czas trwa dyskusja i ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z czego... lol to prawie tak samo jak w temacie z HTF, Htsz mowil o czym innym i ja o czym innym.

Ja przez caly czas twierdze ze zachowuje sie i wygalda jakby byl uposledzony lub zacofany, ale ty caly czas zaprzeczasz wmawiajac mi ze nie mam o niczym pojecia i o tym ze on jest po prostu prostym czlowiekiem czy tam pozytywnie zakeconym.
Rzeczywiscie tzeba miec potezna wiedze nt.

teneniel napisał/a:

na temat psychologii, psychiatrii zaburzeń oraz socjologii

by dostrzec jego ''pozytywnie zakrecone zachowanie''.
Chyba potrafisz poslugiwac sie takim czyms jak google lub youtube, Htsz powiedzial by skorzystac z youtube i to wlasnie zrobilem i nie wiem czy ty juz to robilas, ale radze ci to zrobic i obejrzec jego pozytywnosc.

I nie wiem czy mozesz to pojac, ale po tym co zobaczylem, czyli jego wypowiedzi i cala jego radosna tworczosc, stwierdzilem ze zachowuje sie jakby byl chory psychicznie albo po prostu zatrzymal sie w rozwoju.
Nie twierdze ze taki jest, tylko ze sie tak zachowuje, a czy to choroba czy cos innego, to mnie to nie interesuje, prosciej mowiac, mam to w dupie co mu jest, ale zachowuje sie jak przyglup, to probuje przez csaly czas ci przekazac, ale tobie sie wydaje ze ja tu jaies teorie wyglaszam i probujesz mi pokazac jak ja sie nie znam i co prawda t prawda nie wiem na takie tatemy prawie nic, ale nie musze wiedzie, slepy nie jestesm potrafie tez wpisac w yt gracjan roztocki i ocenic jego wystep, choc ty pewnie uwazasz ze to ponad moje sily.

EOT mam nadzieje ze dotrze to do niektorych wybitnych tu umyslow i niektorzy zdolaja pojac to ze nie spiskuje i nie knuje zadnych terorii, tylko oceniam to co widze, a takie cos widac golym okiem, nawet slepy by to zauwazyl, bo wystarczy tylko posluchac.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-09-26, 10:11   

lol, m@tarci,
czytałeś moje wcześniejsze wypowiedzi?
nigdzie nie napisałam czy oglądałam czy nie.

napisałam tylko, byś nie oceniał po pozorach, jak fałszywy prorok.

i jeśli mówisz, że człowiek jest chory nie mając do tego ŻADNYCH podstaw i wiedzy o stanie jego zdrowia, to jesteś zwykłym ignorantem.
mogłabym w taki sam sposób potraktować ciebie na postawie twoich wypowiedzi - ręczę, że wcale nie spodobałaby ci się lista "chorób".

u nas na uczelni krąży taka anegdotka...
"był sobie pan psychiatra. ten pan psychiatra miał za zadanie określić stan psychiczny pacjenta, który do niego zaraz przyjdzie. ktoś wszedł do jego gabinetu, usiadł na stołku na przeciw niego i zaczął pisać.
po godzinie, osoba ta bez słowa wyszła.
psychiatra na podstawie tego co zobaczył wystawił kartę choroby z diagnozą: maniakalność depresyjna z kompulsywnym zachowaniem - może być niebezpieczny.

kim była osoba, która weszła do gabinetu psychiatry?
- nie był to pacjent, którego miał zbadać psychiatra - to był absolutnie zdrowy praktykant, który miał za zadanie napisać wyczerpujący opis pewnej choroby - był tak zaaferowany tym, co ma zrobić, że wszedł do pierwszego pomieszczenia, które nie miało zamkniętych drzwi, i usiadł kontynuując pisanie."


na szczęście nie masz wiedzy ani psychologa, ani psychiatry - bo byś odwalił taką samą fuszerkę, jak ten psychiatra z anegdoty.


ten człowiek jest zupełnie normalny i nawet ty, m@tarci, tego nie zmienisz, nawet tutaj się kłócąc o "moja prawda jest najmojsza".
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-09-26, 10:52   

o maj gad

Ja nie mowie ze jest on niezdrowy i wcale nie chce nikogo do tego przekonywac, stwierdzilame jedynie ze on sie tak zachowuje i na takiego wyglada.

O tym pisalem juz dwa czy trzy razy, wcale nie twierdze ze ma on cos z glowa i ze nie jest on normalny, tylko tak wyglada i sie zachowuje, a to czy jest on normalny czy nie, to mnie to nie interesuje, jezeli jest normlany i swiadom tego co robi, to uzylbym tu innego sformulowania, ktore byloby jednak obraza slowna.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz