Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:21
Autor Wiadomość
flov 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 64

Wysłany: 2009-02-19, 13:19   

A mnie się przypomniało, jak kilka miesięcy temu moja koleżanka ze studiów przyszła na uczelnię cała wydygana i powiedziała, że wczoraj do jej mamy dzwoniła przyjaciółka i powiedziała, że ich 2 letnia córeczka bawiła się w swoim pokoju i przyszedł do niej tata, a ona pokazuje w kąt pokoju i mówi: "babcia! huśta się!". A on jej mówi, że tam nikogo nie ma, a ona dalej swoje "babcia huśta się i uśmiecha!", aż się w końcu mała rozryczała, że jej nikt nie chce wierzyć. I jej rodzice zainteresowali się tym faktem i dowiedzieli się, że kiedyś w ich mieszkaniu dokładnie w tym miejscu jakaś starsza pani się powiesiła. Byli naprawdę przerażeni, bo ta córeczka była za mała, żeby sobie coś takiego wymyślić i ściemniać w żywe oczy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2009-02-19, 16:07   

flov napisał/a:

A mnie się przypomniało, jak kilka miesięcy temu moja koleżanka ze studiów przyszła na uczelnię cała wydygana i powiedziała, że wczoraj do jej mamy dzwoniła przyjaciółka i powiedziała, że ich 2 letnia córeczka bawiła się w swoim pokoju i przyszedł do niej tata, a ona pokazuje w kąt pokoju i mówi: babcia! huśta się!. A on jej mówi, że tam nikogo nie ma, a ona dalej swoje babcia huśta się i uśmiecha!, aż się w końcu mała rozryczała, że jej nikt nie chce wierzyć. I jej rodzice zainteresowali się tym faktem i dowiedzieli się, że kiedyś w ich mieszkaniu dokładnie w tym miejscu jakaś starsza pani się powiesiła. Byli naprawdę przerażeni, bo ta córeczka była za mała, żeby sobie coś takiego wymyślić i ściemniać w żywe oczy.


o żesz fuck. dobre.
ja generalnie wierzę w takie rzeczy.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-02-19, 21:37   

Kiedyś oglądałem film o znanym reżyserze - M. Night Shyamalan (jego filmy to: "Niezniszczalny" i "Osada"), który miał kontakt z duchami od najmłodszych lat. Potrafił też rozmawiać z wronami.
Wszystko wychodzi na jaw, kiedy podczas kręcenia o nim zwykłego dokumentu, realizatorzy zauważają parę dziwnych rzeczy. Polecam :) .
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-02-20, 17:09   

flov napisał/a:

A mnie się przypomniało, jak kilka miesięcy temu moja koleżanka ze studiów przyszła na uczelnię cała wydygana i powiedziała, że wczoraj do jej mamy dzwoniła przyjaciółka i powiedziała, że ich 2 letnia córeczka bawiła się w swoim pokoju i przyszedł do niej tata, a ona pokazuje w kąt pokoju i mówi: babcia! huśta się!. A on jej mówi, że tam nikogo nie ma, a ona dalej swoje babcia huśta się i uśmiecha!, aż się w końcu mała rozryczała, że jej nikt nie chce wierzyć. I jej rodzice zainteresowali się tym faktem i dowiedzieli się, że kiedyś w ich mieszkaniu dokładnie w tym miejscu jakaś starsza pani się powiesiła. Byli naprawdę przerażeni, bo ta córeczka była za mała, żeby sobie coś takiego wymyślić i ściemniać w żywe oczy.
Znam podobny przypadek...
Mała dziewczynka macha w kierunku drzwi kuchni i mówi na swój dziecięcy sposób "pani, pani!". W kuchni nikogo nie ma... Okazało się, że kiedyś w tym mieszkaniu mieszkała starsza kobieta, która udusiła się gazem...

czyżby dzieci naprawdę widziały, to co dorośli nie umieją zobaczyć...
 
  podziel si� tym postem na:
flov 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 64

Wysłany: 2009-02-21, 23:53   

Krzysiek napisał/a:

czyżby dzieci naprawdę widziały, to co dorośli nie umieją zobaczyć...


ja wierzę, że tak właśnie jest.
Ja nigdy, odpukać, kontaktu z duchami nie miałam i na samą myśl jestem skłonna zsikać się ze strachu.
Jednak moja ciocia, babcia i ojciec mojego chłopaka zaklinają się, że ducha widzieli. A nie są to osoby, które mogłyby mnie robić w konia.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-02-22, 00:41   

Ja nie wiem co mam na ten temat myśleć... Jestem jak niewierny Tomasz, niestety... ;/
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-02-22, 09:54   

Ja ogólnie wierzę w duchy. Katechetka mi kiedyś mówiła, że jak jest jakiś powód to można przywołać ducha np. Słowackiego (nie wiadomo oczywiście czy się uda), ale nie można na darmo prosić, aby przyszedł do Ciebie, bo wtedy nie będzie zadowolony. Animatorzy (jednocześnie koledzy) mi to potwierdzili.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2009-02-22, 10:29   

moja ciocia wywołała kiedyś ducha, a on jej powiedział, że przez to nie będzie już mógł wrócić [nie powiedział skąd przyszedł] tylko będzie się błąkać, a ciotka przez to będzie strasznie cierpiała... od tego czasu ciotka miała 3 nieudane małżeństwa, nie może znaleźć dobrej pracy i ma straszne problemy z kręgosłupem ;/
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-02-28, 16:14   

Yzoja, a może Twojej cioci się tak tylko wydawało, że ten duch jej coś takiego powiedział? W jaki sposób można wywołać ducha? Jakieś talerze, świeczki, przecież to głupota :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2009-03-01, 13:49   

Zzielona napisał/a:

Yzoja, a może Twojej cioci się tak tylko wydawało, że ten duch jej coś takiego powiedział? W jaki sposób można wywołać ducha? Jakieś talerze, świeczki, przecież to głupota .

wiesz. moja mama była przy tym i raczej by nie kłamała.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz