Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:21
Autor Wiadomość
Bronka
[Usunięty]



  Wysłany:    Wasze parapsychologiczne przygody

JA to osobiście takich nie mam ale może ktoś z was coś ciekawego opowie? ZAliczyć też można nie swoje opowiesli lecz kolegów.. :) [color=olive][/color]
Ostatnio zmieniony przez Bronka 2006-12-12, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Piranha
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-20, 22:00   

Czasem widzę białą otoczke wokół dłoni, ale to chyba nic niezwykłego :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
Bronka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-24, 12:49   

nieee wcale.. poprostu masz świecące ręce :P
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-24, 14:25   

ja miewam 'de ja vi' (de-ża-wi) śni mi się przyszłość

zdarza mi się mówić, wiesz co śniło mi się, że tak siedzieliśmy, a Ty byłeś ubrany w to, na stole stało to. - oczywiście mówię o tym dopiero jak to się wydarzy...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-12-24, 14:42   

mur, miałem to samo kilka razy ;) to błąd Matrixa
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2006-12-25, 17:50   

Świetnie ... tak mur .. może galareta w której jesteśmy ma jakąś dziure :P ?

Nie żeby młodszy poprawiał ale De-ja-vu sie pisze :)

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 26-12-2006, 16:54 ]
jak już mamy być poprawni to : Déjà vu
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Bronka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-05, 14:51   

Tja mnie też sie śni ale ja mowie przecież ze to normalne nie XD Mnie sie śni ze dostane ze sprawdzianu jedynkę jak sie nie nauczę i tak jest :) )
 
  podziel si� tym postem na:
truscava
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-06, 18:51   

Zazwyczaj jak się nie nauczysz to dostajesz jedynkę :P

Jak miałam 10 lat to wywoływałysmy na koloniach z koleżankami duchy. Potem jedna poszła do łazienki i niby zobaczyła ducha swojego dzidka pod prysznicem. Tak nas nastraszyła, że wszystkie przez całe kolonie chodziłyśmy się myć w łazienkach w innych pokojach :D :rotfl:

To chyba moja jedyna przygoda z parapsychologią. Nigdy nie miałam żadnych proroczych snów, a deja vu zdarza mi się rzadko :]
 
  podziel si� tym postem na:
Monica Reyes
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-01, 04:12   

@truscava-> z duchami lepiej nie zadzierać. Raz wywołane dusze mogą męczyć człowieka do końca życia. Łatwo jest wywołać ducha, lecz o wiele trudniej jest go wypędzić tam, skąd przyszedł.
Co do déjà vu, to również miałam kilkakrotnie, ale istotnie, to chyba nic nienormalnego. ;) Ponoć to jest spowodowane chwilową niedyspozycją mózgu, ale- jak już gdzieś pisałam- lekarzem nie jestem, na medycynie się nie znam.
Sny prorocze też miewałam. Szczególnie w pamięć zapadł mi jeden. Kiedy byłam dzieckiem kilkuletnim śniło mi się pewne jezioro. Sen ten był tak realny, że czułam nawet na skórze chłód tamtejszej wody. Bardzo głęboko zapadło mi to w pamięć, latami wspominałam ten sen. I co się okazało? Że w końcu trafiłam nad to jezioro. Było dokładnie tak, jak mi się śniło. Kropka w kropkę, jak to mówią. Ale to ciekawe, nieprawdasz? Skoro śniło mi się dokładnie to, co miało się wydarzyć kilka lat przed tym wydarzeniem, to czy nasze życie jest ustawione? Z góry wszystko ustalone, gdzie, jak i co mamy robić? To z jednej strony przerażające, a z drugiej fascynujące i dające możliwość przewidzenia tej przyszłości...
Co do innych zjawisk parapsychologii to miewałam również LD, to jest świadomy sen. Chodzi w nim mniej więcej o to, że podczas snu nagle uświadamiamy sobie, że śnimy. świadomość wdziera się w ten sen. Wówczas możemy dowolnie modyfikować nasz sen. Zmieniać dosłownie wszystko, jego bohaterów, zdarzenia itp. Możemy wypróbować różne sytuacje, które w realnym życiu nie byłyby możliwe, nawet ograniczone prawami fizyki, takie jak latanie. Kiedyś czytałam na pewnej stronie jak wywołać świadomy sen. Ciekawe sposoby nawet tam opisane były. Spotkał się ktoś z czymś takim? Może sam doświadczył?
Pozdrawiam serdecznie!
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-01, 14:59   

Ja tam nie wierzę w duchy, ale moja koleżanka opowiadała mi kiedyś, że u niej w domu niby kiedyś był. Ogólnie doszła do tego wniosku, bo jej pies cały czas szczekał na ścianę, tak nagle - ni z gruszki, ni z pietruszki. Potem ponoć sam się kran w łazience odkręcał i działy się inne dziwne rzeczy (nie pamiętam już jakie). I po jakimś czasie okazało się, że u niej na klatce schodowej między jej piętrem, a wyższym ktoś zmarł na zawał serce. I mówią, że jest coś takiego, że jeśli ktoś umrze niespodziewanie (a śmierć na zawał serce zdecydowanie jest niespodziewana) to jego dusza potem błąka się po świecie żywych i szuka sobie miejsca.

I pewnego dnia ta moja koleżanka włączyła telewizor i akurat leciał program jak się pozbyć duchów. Jakiś znawca powiedział, że nie należy odprawiać jakichś egzorcyzmów lub przyprowadzać egzorcysty lecz grzecznie ducha poprosić. Moja koleżanka postanowiła tak właśnie zrobić. Stanęła w tym miejscu, gdzie szczekał zawsze jej pies i poprosiła na głos tego ducha, żeby sobie poszedł, że to zapewne nie to miejsce, którego szuka i że jego miejsce jest w niebie. I wszystko, jak ręką odjął wróciło do normalności.

Nie wiem czy to był prawdziwy duch, czy to tylko ich wyobraźnia, w każdym razie coś w tym może być.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-02, 12:54   

Zzielona, ciekawa bajka ;) Nie no żartuję, ja widziałam film dokumentalny o duchu-dziecku!
 
  podziel si� tym postem na:
Monica Reyes
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-02, 22:42   

A ja w duchy wierzę. W pobliskiej miejscowości mamy taki stary pałac. Kiedyś była tam szkoła z internatem. Moja mama tam uczęszczała, tata uczył. Wiele opowieści o duchach i potworach się za tym miejscem ciągnie. Mama czegoś takiego doświadczyła, a tata, choć lubił i chyba wierzył w zjawiska paranormalne, to dementował wszystkie ploty. Mówił, że to tylko wymysł czarnej owcy grona pedagogicznego, ze on spędził tam tyle lat i nigdy na ducha się nie natkną. Znam kilka opowieści o duchach, część z własnego doświadczenia i mojego domu, część z okolicy i rodziny. Ale chyba jest tu inny temat duchom poświęcony. ;>
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz