Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-02, 23:05
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-09-23, 13:27   

a co w tym śmiesznego? o.O
podobnie jest ze znieczuleniem miejscowym - próbując trafić palcem gdziekolwiek w miejsce znieczulenia nigdy nie trafisz, a pomalowanie ust pomadką skończy się "podoblizną klowna" :)
wydaje mi się, że ludzie się z tego śmieją, bo sami nie mieli takiego znieczulenia, zapewniam cię, że zarówno ogólne jak i miejscowe na sobie, już nie jest takie śmieszne, jak się wydaje - sama miałam ogólne do zabiegu w szpitalu i wiem jak parszywie można się czuć po czymś takim, zwłaszcza, jeśli się jest nadal pod wpływem środków znieczulających.
Jeśli śmieszy to kogoś... :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-23, 13:34   

punkt widzenia zależy od punktu patrzenia :P dla chłopca nie było to zabawne, ale dla oglądających jest :) nawet dla filmującego było a to zapewne jego rodzic ;P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-09-23, 16:36   

pfff...

Htsz napisał/a:

dla chłopca nie było to zabawne, ale dla oglądających jest

gdzieś już coś podobnego czytałam, tylko chodziło o czyjąś krzywdę.
w sumie nawet jeśli to nakręcił rodzic - to gratuluję wspaniałomyślności - zamiast pomyśleć i zachować to dla siebie, to teraz wszyscy z dzieciaka się śmieją. bardzo wychowawcze i edukacyjne. naprawdę bardzo - uczy co zrobić, by zrobić z własnego dziecka pośmiewisko na skalę globalną.

dlatego też nigdzie w ogólnodostępnych środkach w internecie nie umieszczam zdjęć/filmów własnej rodziny - z szacunku dla ich osoby a także swojej
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-23, 17:18   

bez przesadyzmu, trzeba mieć dystans do pewnych spraw, ale i umieć się śmiać także z siebie :) inaczej wyrosną nam kolejni, fanatyczni obrońcy krzyża ;) i myślę, że nikt chłopca nie wyśmiewa a jedynie śmieje się z tego jak się zachowywał będąc w tym stanie ;) tak samo jak wszyscy wiedzą jak poważnym jest problem alkoholizmu a jednak wielu "pijaczków" potrafi stworzyć zabawne sytuacje.

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM
te filmy mają ponad 100 i 200 mln wyświetleń ;)

tu => http://www.youtube.com/user/SHAYTARDS masz videobloga gdzie koleś nagrywa całą swoją gromadkę dzieci i żonę - i myślę, że nieźle przy okazji na tym zarabia :) nie sądzę także żeby przez to dzieci miały problemy w szkole/przedszkolu itp.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-09-23, 17:50   

Htsz napisał/a:

nie sądzę także żeby przez to dzieci miały problemy w szkole/przedszkolu

no ja nie wiem - moja córka poszła do przedszkola i już widać różnice w traktowaniu dzieci przez dorosłych. zakładam, że żadne z tych rodziców nie publikuje filmów ze swoimi dziećmi (tego nie wiem) a widać podziały na różne typy a także ploty roznoszone przez dorosłych. wydaje ci się, że to maluchów nie dotyczy, ale tak nie jest - dotyczy ich bardziej niż możesz sobie to wyobrazić - wystarczy, że jakaś osoba puści sensacyjną plotę i może się okazać, że dziecko na tym tylko cierpi.

wydaje ci się że przesadzam?
od kilku miesięcy obserwuję środowisko matek blogujących - zapewniam cię, że to co one robią graniczy z wysoką nieodpowiedzialnością, i jeszcze w dodatku uwieczniają to na zdjęciach i filmach dostępnych dla każdego (jedna taka szczególnie - można było zobaczyć gołe dziecko biegające po mieszkaniu czy filmik, gdzie tatuś trzyma dziecko na kolanach - jedną ręką dziecko trzymając a drugą prowadząc samochód - i to bez pasów "bo dziecko się nie zmieściło") - uważasz, że to jest w porządku? ja rozumiem ludzi chcących otwarcie mówić o swoim życiu, ale takie ekscesy są nie na miejscu i godzące w dobre imię dziecka/rodzica/innego członka rodziny - pominę fakt, że często zdjęcia czy filmy umieszczane są w zasadzie bez zgody osób, które się filmowało czy fotografowało (np. babcia/dziadek/ciotka itp.)

co do pijaków - różnica jest jedna - to dorośli ludzie i robią ze sobą to co robią. to ich życie i mogą z nim robić to co im się podoba pod warunkiem, że nikomu innemu tym krzywdy nie robią.
natomiast wrzucanie prześmiewczego filmiku, na którym jest dziecko (nawet własne) jest bardziej przerażające niż rozśmieszające, bo dotyczy osoby bądź co bądź niewinnej, słabej i nieumiejącej się przed tym bronić.
Wykorzystywanie słabości dziecka jest wręcz naganne, niezależnie od tego kto to robi.

dobra, dość dyskusji bo off się zrobił -_-
i widzę, że cię nie przekonam - bo bardziej jesteś za "nowoczesnością" niż za bezpieczeństwem zarówno fizycznym jak i psychicznym.
no, ale to rewiduje życie, gdy tylko nas samych dotyczy, więc... zrób sobie dziecko i bądź odpowiedzialnym rodzicem ;P
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-23, 18:45   

plotki były i przed internetem ;)
ty piszesz o skrajnościach a ja o zabawnym filmiku, bo temat jest o zabawnych klipach a nie o nieodpowiedzialnych rodzicach :) kiedyś robili to bez kamery a dzisiaj przynajmniej będą dowody ich ewentualnej bezmyślności i konsekwencje o ile ktoś w tej sprawie zadziała :)

tak czy inaczej, tu masz wywiad z tym chłopcem przeprowadzony przez portal zamieszczający zabawne klipy: http://www.youtube.com/watch?v=CtZ6-UGwF4Q
wygląda na ośmieszonego? niezadowolonego? zdobył dzięki temu popularność :) zobacz na jego koszulkę ;)

tu masz filmik http://www.youtube.com/watch?v=qR3rK0kZFkg nagrany dawno temu i wrzucony przez kogoś do internetu (nie jest zabawny, ale też nagranie dziecka) a tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GJsGBjCiz0Y juz z 12 letnią i jak widać zaskoczona była tym, ze ten klip ma dużą oglądalność.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-23, 21:52   

Ja uważam, że nikt się z małego chłopca nie nabija tylko sama sytuacja i jego zachowanie jest zabawne. Mój kolega też do dziś się nabija z tego, co robił jak dali mu tego typu znieczulenie. Ja też miałam coś podobnego i czułam się jakbym właśnie była "na haju". To nic strasznego i gorszącego według mnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz