Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:08
Autor Wiadomość
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2010-02-28, 00:38   

Eh, to głupie.
Jak ktoś wierzy, że jakaś starsza pani co go pierwszy raz widzi na oczy rozłoży nie wiem jakie karty i mu powie przyszłość to powodzenia. Nie lubię takich głupot, bardzo nie lubię.

Ale swoją drogą kiedyś nic nie było w tv i przełączyłam na jakiś kanał co w kółko lecą wróżki i one są śmieszne :D Ten sposób w jaki opowiadają co widzą jest zaje***ty
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 13:28   

Ezoteryka to moje hobby, także tu bym mógł podyskutować :D
Ogólnie widzę, że posługujecie się tak trochę stereotypowym myśleniem i nie do końca rozumiecie o co chodzi we wróżeniu, ale spoko, to standard ;)
Oczywiście, że nikt nikomu nie powie, że cośtam się stanie czy że ma postąpić tak czy tak - a przynajmniej żadna wróżka/wróżbita nie powinien się tak zachowywać. Wróżka powinna pomóc podjąć człowiekowi decyzję, przedstawić możliwości - i to tyle. Np. Tarot nie przewidzi co się stanie, bo każdy człowiek ma wolną wolę i sam decyduje o swoim życiu. Ale można zapytać: "Co się stanie gdy zrobię to i to?" A astrologia to już zupełnie jest caaaałkiem inna kwestia i wcale nie służy do "przepowiadania" przyszłości :)

Natomiast druga strona medalu jest taka, że jak jest popyt to będzie i podaż - jeśli klient chce żeby mu przepowiedzieć przyszłość, to pojawią się takie "wróżki" które będą przepowiadać - mniej lub bardziej wyssane z palca rzeczy. Prawo rynku.

Ogólnie jednak jestem za tym żeby to był zawód. Jak z każdym innym zawodem - są fachowcy i totalni naciągacze.

Krzysiek napisał/a:

Skoro wróżka ma być pełnoprawnym zawodem, to dlaczego nie panie pracujące pod latarniami?

Noo te akurat również powinny zostać zalegalizowane w naszym kraju (tak jak są na zachodzie).
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-18, 19:52   

wendigo napisał/a:

jak jest popyt to będzie i podaż
widać to chociażby po ilości programów w telewizji ;-)

______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-20, 01:19   

Hehe, no dokładnie :D (swoją drogą to jeszcze jest niezłe, fajnie facet wybrnął :D ).
Ale te programy to właśnie tak jak mówię - odpowiedź na popyt, bo już samo "wróżenie na czas" pozostawia wiele do życzenia ;)
 
  podziel si� tym postem na:
balenciaga 

Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 11

Wysłany: 2012-11-30, 18:26   

Jest popyt to są ludzie, którzy się tym parają, własnie jeszcze są różne odmiany, tarot, numerologia... ja np. w tarota nie wierzę, ale już numerologia by mnie prędzej zainteresowała.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-02, 11:38   

całkiem fajne stawki, w razie kryzysu w branży IT przebranżowię się :D

=> http://praca.wp.pl/title,...ml?ticaid=1fa14
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Juliab3 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-01-24, 14:33   

Sama nie wiem, czy wierzyć czy nie. Jedno jest pewne - dużo jest naciągaczy. Nie wierzę np. w tych wróżbitów i wróżki, które pojawiają się w telewizji, płaci się kupę kasy za połączenie. Do tego musi być energia człowieka, a jak przez telefon ją przekazać?
Moja mama ma bardzo dużo kart, ja mam kilka talii, a do moich ulubionych należą Lenormand. Można w to wierzyć, albo i nie, ale dużo rzeczy się sprawdziło. Nie można brać tego na poważnie, ale np. w Polsce najsławniejsza wróżka współpracuje z Policją. Moja mama kiedyś u niej była i wszystko się sprawdziło, a to co powiedziała było prawdą. Jak to wyjaśnić? Nie da się. :P
 
  podziel si� tym postem na:
rutheford 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Dołączył/a: 23 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-04-24, 21:21   

Polecam wróżbitę włodka na Youtube;) On prawdę nam powie:)
______________________________________________________
http://www.blogger.com/pr...556751954956167
 
  podziel si� tym postem na:
Winduru 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Mar 2013
Posty: 2

Wysłany: 2013-07-01, 21:40   

Matko, co za artykuł, aż poczułam ślinę autorów na czole...

W każdym razie, przechodząc do sedna, wróżka jako zawód faktycznie zdaje się być zabawna. Jak sklasyfikować coś, co w połowie zostało wymyślone, a w połowie jest niezbadane? Nie zrozumcie mnie źle, ale przyjmuję do wiadomości, że po prostu są jeszcze rzeczy, których nauka nie odkryła i nie opisała. Zupełnie jak kiedyś to było np. z cyklem słonecznym.
 
  podziel si� tym postem na:
Anixot 


Imię: Anika
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-06, 22:25   

Ja nie ufam telewizyjnym wróżom i wróżkom. To są oszuści. Tak się nie wróży - ja sama wróżyłam i zdarza mi się to do dziś (tarot). Zasada jest prosta. Kontakt z klientem jest w tym przypadku podobny jak ten, w którym katolik idzie do spowiedzi. Nie powinna o tym słyszeć cała Polska, to sprawa między wróżącym i człowiekiem poszukującym pomocy. Ot, zdanie staroświeckiej młodej dziewczyny...
______________________________________________________
http://rafael-bielecki-yaoi.blog.onet.pl
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-07-11, 15:02   

Teraz powstała możliwość rozmowy z wróżkami przez kamerę na prywatnych transmisjach. Próbowałam i zapłaciłam można powiedzieć grosze. Jak dla mnie było satysfakcjonując a pierwszy raz się odważyłam.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz