Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:14
Autor Wiadomość
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-08-26, 09:45   

Nie słyszałem, by to "coś" kogos zabiło. Jednak tym tematem nie interesowałem się dogłębnie. Sam przeżyłem to tylko raz więc za mało na jakieś osobiste wnioski.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

andzia83 

Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-08-26, 12:23   

Dzięki za odpowiedz.
Mnie to się przytrafiło też raz,również nie słyszałam żeby kogoś zabiło ale ktoś mi powiedział że jak mocno zasnę to być może skończy się zle! Od kilku dni zle sypiam jestem zmęczona bo się obawiam tej zmory ,masakra wytrąciło mnioe to z równowagi!!!Zaburzyło dobry sen!
Chyba powinnam się tak nie przejmować!
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-08-26, 16:31   

Jeśli masz przy sobie chłopaka, opowiedz mu o tym. Powinien Cie zrozumieć i byc po prostu czujniejszy. Mnie przebudziła moja dziewczyna i przerwała ten incydent ze "zmorą"
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
andzia83 

Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-08-26, 22:28   

Już wie mówiłam mu o tym odrazu tej nocy,Całkiem mnie rozumie ,jemu również to się przytrafiło dość dawno,ja mu nie wierzyłam w to do końca i się przekonałam na własnej skórze.Czujniejszy hmm jak będzie spać to dupa,Etam Stracha mam ale nie można wariować co będzie to będzie!
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-08-26, 22:39   

Generalnie od takich rzeczy sie nie umiera... Zaufaj mi...
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
andzia83 

Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 6

  Wysłany: 2012-09-10, 23:27   

A skąd wiesz ?jak zabiło kogoś to ten ktoś nie opowie o tym!!! :/
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-09-11, 15:24   

Skad wiem? Bo mam zawod w ktorym czasem spotykam takie dziwne niewyjasnione sytuacje i musze miec na ten temat pewne pojecie. Oczywiscie nie wykluczam tego, ze taka "zmora" moze byc przyczyna smierci. Jednak nie sadze by to bylo czeste zjawisko.
Rownie dobrze mozna by powiedziec, ze sprobowanie cytryny moze byc smiertelne. Nikt sie cytryn przeciez nie boi, jednak mozna byc na ten owoc bardzo uczulony...
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
Lil Shii 
Blogger.Klub


Imię: Shii
Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 29

Wysłany: 2012-10-09, 15:24   

Mi się często zdarza coś takiego: śpię i wydaje mi się, że się budzę, rozglądam się po pokoju, wszystko jest tak, gdy było jak kładłam się spać. Czuję wtedy jak coś siada mi na klatce piersiowej albo trzyma za ręce, po chwili budzę się naprawdę i czuję jakby coś mi=nie rzeczywiście przed chwilą np. trzymało za ręce. Pewna pani zajmująca się ezoteryką powiedziała mi kiedyś, że to są tak zwane byty poprzyczepiane do człowieka, jedni je czują inni nie i trzeba się oczyszczać, Potem w jakiejś książce fantastycznej wyczytałam, że do oczyszczania dobra jest palona biała szałwia (zachowuje się jak kadzidełko). I jak coś się dzieje to zapalam. Pomaga.

Często się boję, że to coś w końcu mnie zabije, może to śmieszne, ale kiedyś już próbowało mnie udusić ściskając szyję. Na szczęście zdążyłam się obudzić. I niech mi nikt nie mówi, że to tylko sen, bo ja czuję dotyk itp. LD w tym wypadku też odpada.
 
  podziel si� tym postem na:
andzia83 

Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 6

  Wysłany: 2012-10-10, 16:19   

Widzisz każdy ma trochę "objawienie" w inny sposób lecz bardzo podobny.Ja też to przeżyłam raz opisałam wyżej.Mój chłopak ostatnio miał tz ZMORE 4x gdy próbował zasnąć,masakra jakaś.Nie rozumiem tego.Okropne!!!

[ Dodano: 30-10-2012, 16:01 ]
Ogólnie to jakaś masakra,też się boję że przyjdzie znowu i mnie zabije.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 13:16   

To tylko paraliż przysenny :) http://pl.wikipedia.org/w...Cenie_przysenne i mam to niestety dość często - niestety, bo to jest dość nieprzyjemne. Nigdy nie czuję żadnej obecności ani nic takiego ale sama niemoc w danym momencie tak mnie przeraża, że staram się jak najszybciej dobudzić. Ale może to szkoda, podobno z paraliżu łatwiej wejść w OOBE, jednak nie potrafię się przemóc i spróbować, bo jedyne co chcę, to szybko się dobudzić.
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2012-11-18, 19:00   

Miałam takie coś na szczęście tylko raz w życiu - mogłam otworzyć oczy, ale nie mogłam się ruszyć. Czułam się przykuta do łóżka oraz przygniatające coś na klatce piersiowej i miałam wrażenie, że moje ciało się za chwile rozpali. :dobani:
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
suso 

Dołączył/a: 07 Kwi 2013
Posty: 1

  Wysłany: 2013-04-07, 22:10   

Witam wszystkich, a zwłaszcza tych sceptycznych pseudo naukowców od tzw. " bezdechu sennego" wierzących, że nauka wszystko wyjaśnia. Kiedyś też tak myślałem, że wszystko ma przecież jakieś logiczne wytłumaczenie, w sensie ludzkiego pojmowania świata. Na początku odwodzi nas ona od Boga, ale im bardziej się w nią zagłębiamy tym szybciej zaczynamy do niego powracać! Bo niech mi jakiś naukowiec wytłumaczy " co to wszystko jest, dosłownie wszystko? " Naukowcy powiedzą o teoriach strum, czasoprzestrzeni, rozszerzaniu się wszechświata itd. ale niech mi ktoś wyjaśni W CZYM TO WSZYSTKO SIĘ ZNAJDUJE, W CO SIĘ ROZSZERZA? ITP!!!

Ale dobra już mniejsza z tym;) Sam jestem człowiekiem głęboko wierzącym, ale przyznam, że z kościołem mam ostatnio mało do czynienia tzw. konflikt poglądów;) i jak do niego idę, to tylko dla siebie. ZMORY ISTNIEJĄ!!! Sam ich doświadczałem praktycznie, co noc przez kilka lat. Najczęściej jak wynajmowałem dwa razy mieszkania na przeciwko lub potem niedaleko kościoła. Przychodziły przeważnie około godzinę, pół godz. przed świtem i z pierwszymi promieniami słońca odchodziły. Właśnie jak spałem sam, a w pokoju nie miałem nic poświęconego, chociaż, to już nie zawsze. Dziwne taki zbieg okoliczności, nie sądzę!

TERAZ "RECEPTA" NA NIE: Tak jeszcze dla wyjaśnienia, te zmory to dusze, które są we władzy szatana. Są zniewolone przez niego i muszą robić, to co on im każe, by choć troszkę ulżyć sobie w cierpieniach, na które on je skazuję za nieposłuszeństwo.

1 - NIE BAĆ SIĘ ICH, bo właśnie tym naszym strachem żywi się szatan i po to on je wysyła!!!!
(NIC OPRUCZ TEGO NĘKANIA NIE MOGĄ NAM ZROBIĆ!!!)

2 - POMODLIĆ SIĘ ZA NIE " Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario " lub inna (Od razu przy nich!!! przez "sen" ważne!!!) one tego bardzo potrzebują, a wręcz pragną, bo również od naszej modlitwy zależy ich zbawienie, ale nie mogą tego powiedzieć, bo są we władzy szatana!!!

Z czasem zaprzestanie on je do nas wysyłać, bo po co marnować swoich "żołnierzy" na próżno, gdyż każda nasza modlitwa je od niego w jakimś stopniu uwalnia, a zbliża je do Boga! W sumie zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ich szef osobiście się pofatyguje, ale to już...... jak by co, to dalej punkt 1 i 2. I WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY!!!! GŁOWA DO GÓRY, BO BĘDZIE DOBRZE:)!!!

WIEM, ŻE TO BRZMI JAK KOMPLETNE GŁUPOTY, BUJDY I PARANOJE!!!!!!!!!!!!!!
I JESZCZE PARĘ LAT TEMU TEŻ BYM SIĘ ŚMIAŁ Z TEGO TYPU POSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!

SPOKOJNEJ NOCY DLA WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz