Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

  Wysłany:    [anime] co polecacie ?

No dobra, przekonaliście mnie do obejrzenia jakiegoś filmu anime. Skoro wszystkim podobają się te kreskówki to znaczy, że coś musi w nich być i chciałabym się przekonać co. Jakie anime mi polecacie? Z góry mówię, że Czarodziejkę z Księżyca już oglądałam (jak byłam mała to była moja ulubiona bajka i cała wataha tych, które były tuż po Czarodziejce :P ) i nie mam ochoty oglądać bitew i lania krwi, dla mnie to nudne. Wobec tego jakie anime mi polecacie? Najlepiej jakieś o miłości, bez fantastyki (choć ta to jeszcze ujdzie). Proszę znawców o porady :D .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-24, 16:08   

ojo... nie mam pojecia... mam kilka tytulow , ale cholera nie chce czegos dowalic bo wtedy zapewne cie zniechece do anime na zawsze.
No tobie dogodzic... spelnic twoje wymagania jest trudno.
Zwykle anime , bez fantsy ogolnie , baz walk/bijatyk , przemocy , krwi , morderstw itp. jest naprawde trudno znalezc jakies anime i to by bylo romantyczne z jakas miloscia.
Sprobuj Overdrive jest to naprwede fajne anime.
Jeszcze Loveless jest naprade fajne i smieszne.
...Lovely complex jest tez naprawde smieszne i nawet romantyczne , choc to bardziej dobra komedia.
Ah! My Goddnedd i Midori no Hibi sa jeszcze warte obejrzenia.

Tak w ogole to sie nie interesuje romansami i miloscia lub jakimis drmatami , ale trzy pierwsze tytuly to sa zawaliste komedie i nawet troche romantyczne... czego niezbyt lubie , ale przejdzie , bo sa warte obejrzenia... albo przeczytania ;)

btw. anime jest kila tysiecy mogl bym ci podac kilka set tytulow , ale watpie bys je zobaczyla w niedalekiej przyszlosci :P

[ Dodano: 24-02-2008, 16:10 ]
bedziesz umiala je zdobyc??
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-02-24, 16:28   

Dużo osób mawia, że mi ciężko dogodzić, ale już taka jestem :P . Ogólnie to zależy mi na tym, żeby nie było tych bijatyk, bo mnie to w ogóle nie kręci, fantasy od biedy może być, ale jeśli jest coś bez, to miło :D .

No właśnie średnio umiem je zdobyć. Na HUBie mojej sieci jest tylko "Midori no Hibi" (ale użytkownik i tak nie wolnych slotów, więc póki co ściągnąć tego nie mogę :( ). Wiesz może w jaki inny sposób można zdobyć te anime? Może coś jest na radpishare? Szczerze mówiąc na osiołku nigdy nie potrafiłam nic konkretnego ściągnąć, co mnie strasznie wkurzało, bo trzeba było czekać i czekać. Co proponujesz? Skąd Wy zdobywacie te filmy?

A swoją drogą to dziękuję za tytuły. Jak ktoś zna coś jeszcze to słucham, jestem otwarta na propozycje :D . A... No i jeszcze polskie napisy mile widziane :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-24, 16:40   

Clannad i Love Hina. Z tytułu znam, ale nigdy nie oglądałem. Ja tam jestem zagorzałym maniakiem Naruto i Bleacha, czyli anime z fantasy z dodatkiem wielu innych rzeczy, więc nie mam pojęcia o anime o miłości.

www.clannad.wbijam.pl
www.lovehina.wbijam.pl
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-24, 17:38   

Poszukam ci linkow do osiolka , bo chyba tam najszybciej znajde(ja oczywiscie) chyba to nie bedzie zaden problem??

btw. Clannad to dramat...
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-03-01, 17:39   

Clannada nie polecam Zzielonej, bo chce zobaczyć w ogóle jak się prezentuje anime. Nie chcemy przecie, ażeby zrobiło to na niej złe wrażenie ;) . Love Hina natomiast, Tobiaszu, jest anime pełną podtekstów seksualnych, więc nie wiemy, jak Zzielona zareaguje. Ja poleciłabym Haruhi Suzumiya no juutsu (http://www.haruhisuzumiya.wbijam.pl/ , no, też trochę zboczeństwa ale ujdzie ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Atanael 


Wiek: 33
Dołączył/a: 25 Mar 2008
Posty: 4

Wysłany: 2008-03-25, 20:40   

ja polecam Aishiteruze Baby i Peach girl. Jest duzo dobrych anime ale w wiekszosci jest krew i bojki jak zminisz zdanie co do tych kryteriow to daj znac to znajdzie sie naprawde duzo bardzo dobrych anime :P

www.kreskowki.fani.pl <-- na tej strace sa juz przetlumaczone anime gotowe do ogladania

www.download-anime.info <-- a tu jak bys juz znalazla jakies fajne anime a niemogla bys go znikad sciagnac

www.animesub.info <-- a na tej strace sa napisy do anime :P

a i oczywiscie www.anime.wbijam.pl <-- tu jest kilka anime ale za to jedne z lepszych i w dobrej jakosci
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-03-25, 21:19   

Duzo anime nie da sie sciagnac z tego wuwuwukropkadownloadkreskaanimekropkacostamkropkapeel
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Atanael 


Wiek: 33
Dołączył/a: 25 Mar 2008
Posty: 4

Wysłany: 2008-03-25, 21:50   

bez przesady wiekszosc jest a jak nie ma to po jakims czasie robia aktualke tak czy siak jesli czegos szukamy warto zajrzec ;)
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-03-25, 22:09   

no nie wiem... ogladam wile anime i dla mnie to dosc duzo brakow tam jest , ale niech ci bedzie...
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-03-26, 12:36   

Cytat

Duzo anime nie da sie sciagnac z tego wuwuwukropkadownloadkreskaanimekropkacostamkropkapeel

Nie mogłeś podać normalnego adresu? :D
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-03-26, 12:49   

www.download-anime.info

Szukam Cowboya Bebopa , to jest zajebitne anime , ale nie latwo dostepne.

Ostatnio sledze tez Energo Proxy , Devil May Cry , Slayers , Trinity Blood , Ghost in The Sheel(pierwsza wersje) , D. Gray Man , Gantz , Claymore , Bleach , Naruto , MPD Psycho(manga nie dla dzieci) , Hellsing(ktorys raz z kolei) , Great Teatcher Onizuka(GTO prosciej mowiac) , Clannad i Berserk... to chyba wszystko , ale jeszcze bym pospamowal :P
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz