Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany:    True Blood - Czysta Krew

Oglądał ktoś??
Jak narazie wyszedł pierwszy sezon z 12 odcinkami, i rozpoczał się drugi, ale emisja chyba została wstrzymana, bo puścili 3 odcinki i stop :/

Serial opowiada o wampirach które się ujawniły i dzięki specjalnej krwi wyprodukowanej przez japończyków mogą "normalnie" funkcjonować wśród żywych. Oczywiście sa ich zwolennicy jak też przeciwnicy. Glówna bohaterką jest Sookie umiejąca czytac w myślach, oraz Bill, który jest wampire. Najpierw łączy ich przyjźń, potem uczucie.
Oprócz wampirów pojawiają się tez zmiennokształtni, i jakieś smoki??? w drugi sezonie się pokazało takie coś....
Serial jest też troche wulgarny, ale to tez nadaje mu nieco humoru.
Mi osobiście po pierwszym odcinku się nie spodobał specjalnie, ale potem nie mogłam się oderwać.
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-07-10, 15:59   

A na jakim kanale leci?
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-07-10, 18:15   

Ja chciałam to kiedyś sobie oglądać, ponoć fajne.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2009-07-10, 18:59   

E tam, do I sezonu to się chyba zmusiłam, choć uważałam inaczej... W II obejrzałam 1odc. i na tym zakończę.
 
  podziel si� tym postem na:
Coffee 


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 8

Wysłany: 2009-07-11, 17:25   

miglu149 napisał/a:

A na jakim kanale leci?

Na HBO można zobaczyć powtórki ;) .

True Blood, czyli Czysta Krew wytworzona specjalnie dla wampirów, aby ci nie pili ludzkiej. Oczywiście, jak łatwo można się domyślić, nie wszystkie wampiry tak po prostu zrezygnują z "wieloletniej tradycji". Serial jest wielo wątkowy, chociaż głównymi bohaterami bezwątpienia jest czytająca w myślach barmanka - Sookie Sackhouse oraz wampir Bill Compton, których oczywiście połączy najpierw przyjaźń, a potem miłość.
Przez pierwszy sezon można zobaczyć, jak wspomniana wcześniej (jeszcze nie) "para" w niedosłowny sposób, walczy o to, żeby być razem. W między czasie pojawia się również dziwny morderca. W serialu można dostrzec elementy zbliżone do "Zmierzchu", lecz ten serial zdecydowanie (według mnie) przewyższa sagę. Nie liczę tego, że jest bardziej dojrzalsze niż książki autorki S. Meyer, w której główna bohaterka utkwiła mi w pamięci ze swoim ciągłym niezdecydowanie i histerią. Sookie jest inna. Bardziej odważnie brnie przed siebie i nie obawia się postawić na swoim. Natomiast Bill nie jest taki (bez obrazy dla fanek Edwarda ;) ) lalusiowaty. Pod tym względem wolę True Blood. Pierwsza seria mi się podobała, bo miała naprawdę dobry klimat. Był w nim taki lekki dreszczyk emocji oraz odrobinę specyficznego humoru.
Jeśli chodzi o drugi sezon to przyznam, że jestem trochę zawiedziona. Jak na razie jest zbyt dużo pytań, a za mało odpowiedzi. Według mnie serial powinien zakończyć się na pierwszym, jednak co tu się dziwić producentom. True Blood bije rekordy oglądalności, na dodatek trafiono w idealny czas, gdyż wszędzie roi się od fanów wampirów. Czysty zysk. Zastanawia minie jedynie, dlaczego nadal nie ma czwartego odcinka?
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-07-11, 18:48   

Gdzieś przeczytałam ze wstrzymali produkcje (?)
A moja siostra gdzieś wyczytała że ma być jutro (?)
Już ni emoge wytrzymac aż go wyemitują.

I mas zracje przewyżswza Twilight. I jest taki doroślejszy, bo tamto to była bajka, choć przyjemnie się go oglądało.
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
Coffee 


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 8

Wysłany: 2009-07-11, 21:49   

Produkcji na pewno nie wstrzymali, ponieważ jak mówiłam wcześniej TB cieszy się zbyt dużą popularnością (pierwszy odcinek drugiego sezonu pobił rekord oglądalności w porównaniu np. z Rodziną Soprano). Najprawdopodniej zrobili sobie krótką przerwę i będziemy mogli się spodziewać czwartego odcinka już niedługo :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-07-12, 12:52   

wybacz mój błąd, nie produkcje tylko emisje serialu, o to mi chodziło :]
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
Coffee 


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 8

Wysłany: 2009-07-15, 14:29   

Na całe szczęście już można obejrzeć czwarty odcinek i to od poniedziałku :D . Najwyraźniej zrobili sobie krótką przerwę. Mam nadzieję, że takowe się nie powtórzą.
 
  podziel si� tym postem na:
jupiland 


Dołączył/a: 25 Cze 2009
Posty: 17

Wysłany: 2009-07-17, 11:54   

Nie wiem co to jest kompletnie. Ostatnio jestem do tyłu z serialami na maxa. Właściwie ze wszystkim co wiąże się z telewizją jestem do tyłu. Zaraz oblookam na necie co to za nowy twór.
______________________________________________________
Zostań jupi dizajnerem www.[SPAM]
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-02-01, 14:05   

Czytałam książkę, na której podstawie powstał ten serial i...
w gruncie rzeczy ani serial, ani książka to nic takiego wielkiego. Serial jest lepszy, bo ma to 'coś' (i to nie są liczne sceny miłosne).
Ale chyba do niego nie wrócę, nie wiem.
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2010-12-21, 20:11   

Ogladam i to regularnie ;)
W kazda sobote na HBO po 22.00 mozna obejrzec 3 sezon.Polecam,z kazdym odcinkiem jest coraz lepszy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz