Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany:    Przyszłe hity

Zalozylem ten topic, poniewaz chcialbym dowiedziec sie, jakie, wielkie tytuly ujrzal niedlugo swiatlo dzienne.
Nie bylo mnie ponad miesiac w necie, ale wiem ze Blizz zazalal i oglosil premiere Diablo 3, oczywiscie data nieznana, pewnie w przyszlym roku bedzie premiera.

Nastpena wielka sensacje, wywolala zapowiedz Gothica 4, mowia ze gra wyjdzie Jesienia 2009 roku, ale z kilku zrodel dowiedzialem sie, ze premiera ma byc na tego rocznym Game Convention w Niemczech.

Final Fantasy XIII, ma podobno wyjsc tez w wersji PC, ale o tym jeszcze malo sie dowiadywalem, jedyne co wiem, to ze jeszcze nic nie jest pewne.

Dodatek do kultowego World of Warcraft, Wrath of the Lich King.
Teraz w ogole Blizzard zaszalal, ten i kilka nastepnych lat, to beda lata triumfu Blizzarda, jak zwykle w sumie, Blizz postaral sie.


Na pewno to nie wszystko, wszystkiego i tak nie wypisze, moze wy macie jakies dobre propozycje na ten i nastepny rok?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-07-28, 22:34   

ja czekam na diabełka trzeciego i oczywiście kiedyśtam mam nadzieje L3 (L2 Throne 1 stoi grzecznie na półce i czeka aż na abyss wejdzie T1, mniam).
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-29, 08:28   

Zapomniale wspomniec o Gothicu 4, tez wielki hit i zarazem przelom, ponoc tworcy, calkiem zerwali z korzeniami, nawet nie bedzie bezimiennego, ten pomysl wydaje sie calkiem fajny i swiezy, imo.

teneniel napisał/a:

ja czekam na diabełka trzeciego

Kolejne dwa/trzy lata, beda spedzone wylacznie przed kompem, w koncu, wyladuje sie po tylu latach, tyle ze na krotkim filmiku, gdzie prezetowano dwie nowe postacie, Barbara i WD, grafa przypominala mi Heroesa 5, czyli cholernie basniowa byla, ale ponoc na screenach, az tak zle nie jest.
Jedynie co, to szkoda mi jednej z postaci, to byla moja ulubiona, nekro, byl boski i ta armia szkieletow, troche szkoda, dziwny ten doktor voodoo, juz sama nazwa, dziwna troche.

teneniel napisał/a:

oczywiście kiedyśtam mam nadzieje L3 (L2 Throne 1 stoi grzecznie na półce i czeka aż na abyss wejdzie T1, mniam).

Mial byc w drugiej polowie tego roku albo na poczatku 2009 roku, ale wystapily jakies problemy i premiera ma byc w 2011 roku, niektorzy mowia ze cos nie tak z projektem, ze maja duze problemy i rozpoczynaja prace od nowa, czytalem tez za skradziono kod zrodlowy i tez maja byc prace rozpoczete, od samego poczatku, tak czy inaczej premiera najprawdopodobniej bedzie w 2011, niestety, ale poczekamy sobie jeszcze troche.

Wyjadacze beda musieli sie nacieszyc dodatkiem do WoWa, ktory niedlugo sie ukaze z tego co wiem.
 
  podziel si� tym postem na:
kwicoł 

Dołączył/a: 03 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłany: 2009-04-03, 14:06   

diablo 3 to bedzie siepa niezła
 
  podziel si� tym postem na:
red
[Usunięty]



Wysłany: 2010-05-31, 19:54   

Ja proponuje przyjrzeć się bliżej grze Sniper: Ghost Warrior, ponieważ jest to polski projekt i stoi na wysokim poziomie:

http://www.youtube.com/watch?v=qFqnHm_W0_0
 
  podziel si� tym postem na:
Kabcio97 

Dołączył/a: 15 Sie 2010
Posty: 13

Wysłany: 2010-08-16, 10:17   

Mafia 2 Grand Theft Auto 5 Diablo 3 :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Gawin 

Dołączył/a: 25 Maj 2012
Posty: 5

Wysłany: 2012-05-25, 16:41   

Max Payne 3
 
  podziel si� tym postem na:
yellowobsession 
WordPress.Klub

Imię: Kamil
Dołączył/a: 07 Lut 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-06-02, 16:26   

FIFA 2013 i na tą gierke czekam z niecierpliwością.
 
  podziel si� tym postem na:
Gawin 

Dołączył/a: 25 Maj 2012
Posty: 5

Wysłany: 2012-06-02, 21:07   

Ja jako zapalony kibic piłkarski na każdą FIFE od kilkunastu lat z niecierpliwością czekam co roku :)
 
  podziel si� tym postem na:
Dr.Agon 
WordPress.Klub


Imię: Marcin Górski
Wiek: 33
Dołączył/a: 10 Cze 2012
Posty: 32
Miasto: Łódź

Wysłany: 2012-06-10, 21:36   

Bioshock Infinite, jako fan serii nie mogę się doczekać nowej odsłony serii.
Watch Dogs, zwiastun i gameplay z ostatniego E3 zrobił na mnie wrażenie, z chęcią zagram.
Nowy Tomb Raider, zabrzmi to źle, ale jeszcze nigdy nie byłem podekscytowany na widok kobiety, która zbiera ostry wpiernicz prawie przez cały czas :p
______________________________________________________
I'm dancing with myself
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-06-10, 22:49   

Watch Dogs zapowiada się niesamowicie, takie futurystyczne (i prześliczne) GTA. ;)

No i na samo GTA V też czekam, trochę szkoda że Rockstar na E3 nic nie zaprezentował nowego.
 
  podziel si� tym postem na:
laucian1987 
Blogger.Klub


Imię: Grzesiek
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-11, 10:26   

Też uważam że Watch Dogs będzie hitem. Jak zobaczyłem ten filmik promujący to aż ciary przeszły :)
Ja czekam na Torchlight II, to mam nadzieję że to będzie hit :)
______________________________________________________
ROWER!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz